Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) -Skylake- válasza mjani1172 (#29) üzenetére


-Skylake-
addikt

Mas kontextusba helyezve ha nezem az X-fkatort es bejon valami mokus akire ramondom hogy "ejj ember egy tiszta hang nem hagyta el meg a torkodat soha eletedben" akkor ezt csak ugy tehetem meg, ha mellette elismert enekes vagyok ? Mert ezt jelenti amit probalsz nekem eloadni, csak attol meg nem lesz igaz. Nem vagyok milliardos de nem is kell annak lennem, hogy kello pontossaggal megtippeljem a rendszergazda ismeros penzugyi palyan szerzett tapasztalatait. Egyebkent bar kicsit kerdojeles a fejemben, hogy miert kell ezt kulon elmagyaraznlm, de legyen:

"
Ugyhogy a példád csak arra bizonyíték, hogy attól hogy pénzed van még nem látod át a tőszdét , ahogy rendszergazda ismerősöd se."

Ez a mondat igy egeszben vizsgalva semmilyen szempont szerint nem vonatkozik konkretan rad. Azt fejtem ki benne, hogy a penz meglete onmagaban nem feltetelezi a tozsden valo felhasznalasahoz szukseges tudast, ahogy ez a rendszergazda ismerosodon tokeletesen latszik is. Tehat itt nem konkretan rolad beszelek, de szerintem ez egyertelmu is. Az alapjan, hogy te nem is tozsden fektetted be, mar onmagaban azt sem ertem , hogy miert ertetted magadra.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.