Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) ádikácska


ádikácska
aktív tag

Üdv!
Valahol láttam egy olyan képet, hogy táblázatba voltak szedve az ATi kártyák, hogy melyiket melyikkel lehet CF-ben használni. Valaki nem tudná nekem belinkelni? Sehol nem találom. :(
Jah és még egy kérdés, egy 4870 CF-hez milyen táp ajánlott? Illetve 4870-et össze lehet kötni 4890-el? Előre is köszönöm! :) :R

Jah és még valami. Valakinek nincs ötlete, hogy ez mitől lehet?: 4870-em van, Sapphire, ref.hűtős, 512 MB-os. Eddig két játékban tapasztaltam (DiRT2 és FIFA10) hogy játszom, egyszer csak megfagy a kép, a monitor pedig kikapcsol. Valamikor le tudom tenni tálcára Alt+Tab-bal, visszalépek és utána megy tovább, mostanában viszont csak a restart segít. GPU Caps Viewerrel megnéztem a teszteket. Mindegyit hibátlanul futtatja, kivéve egyet, a HDR+DoF+Radial Blur nevűt. Ennél ugyanazt csinálja, mint amit a játékoknál tapasztaltam. Hőfokok rendben vannak. Valakinek valami ötlete? Nagyon megköszönném, mert nem ezért vettem anno 50k-ért VGA-t. :( :R

"Én egy időben kézilabdáztam és mellette órákat CoD-oztam, ezek szerint én Dobókocka voltam?" by szab0729 // "És milyen egy ilyen PH!-találkozó? Valaki bemond egy konfigot, a többiek meg AAAHH, UUHHH?''- by unknown

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.