Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HalasKYO


HalasKYO
aktív tag

Várjuk a Ph-s tesztet. Motororra is megfelelő lehet. Az ára meg egy GoPro-hoz viszonyítva, finoman szólva is baráti :D

Halas - http://www.flickr.com/photos/halaskyo

(#2) #21346560 válasza HalasKYO (#1) üzenetére


#21346560
törölt tag

"Motororra" ? :F :DDD

Szerintem drága.
És elvből nem veszek beépített akkus cuccokat....

(#3) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Kellkellkellkell!!! :DD Szórakozni pont jó! :D

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#4) bteebi


bteebi
veterán

Hát tényleg dobbanthatnának valamivel, ha nem akarnak csődbe jutni. Én szurkolok nekik. Ezzel a kamerával (önmagában) nem fognak kimászni a gödörből, de egyébként nem rossz cucc. Ahhoz képest, hogy akciókamera, egész baráti az ára (bár olcsónak azért nem nevezném).

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#5) GIJoe


GIJoe
addikt

majd lesz benne mondjuk egy olcsó Omnivision OV2724

(#6) MongolZ válasza #21346560 (#2) üzenetére


MongolZ
addikt

Miért drága? Hasonló áron kínából lehet rendelni autóüvegre szerelhető Full HD kamerát, ami jóval kevesebbet is tud. Úgy értem TÉNYLEG Full HD-t.

(#7) nemdan


nemdan
senior tag

Na egy ilyenre beruháznék, főleg ha kiegészítőkkel sisakra is fel lehetne szerelni. Bár a hazai ára kérdéses.. :U

A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

(#8) r-chee


r-chee
őstag

Külsőre gyerekes és piacos hatást kelt bennem....

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9) szab.tam


szab.tam
nagyúr

ezek az akciókamerák nagyon hasznos kütyük.

ezek nélkül sokkal kevesebb videófeltöltés születne az extrém szintű adrenalinvadászok rommátöréséről.
de ezek jók. minket szórakoztatnak, a jövőbeli önveszélyes áldozatokat pedig esetleg elrettentik...

****

a 10m-ig vízállóság jó dolog. viszont úgy gondolom, hogy aki pl. kimegy hajóra búvárkodni a vörös-tengerre, annak lesz pénze profibb cuccra is.
a balatonban pedig elég értelmetlen használni.
max egy akváriumban.

****

létezik ezekből optikai képstabilizátoros?

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#10) McSpy


McSpy
őstag

A 130$ az türhető,persze csak külföldről való rendelés esetén ennyi,ha átcsuszik a vámon :K

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#11) BloodRay


BloodRay
veterán

A második fotóból rájöttem miért is akciókameráról szól a hír. ;]
Egyébként kellemes kütyünek tűnik. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#12) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Úgy néz ki, mint valami 80-as évekbeli műanyag játékpuskán a távcső :D Mondjuk, ha csak $130, nem nagyon érdekel a külseje, mivel rég vártam egy megfizethető 720p@60fps akciókamerára. A mostaniak 60-100eFt közt vannak, szóval ez egyáltalán nem drága.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#13) ZooLee válasza nemdan (#7) üzenetére


ZooLee
őstag

Fel lehet szerelni, adnak hozzájuk tartozékot rendesen ("Full helmet mount included.").

A hazai árképzés elég érdekes... A kisebb XS20-at 25e körül kapod meg itthon, kint 99USD, tehát nagyjából árában van. A nagyot, az XS100-at 160USD-ért lehet megkapni, ami egy 40e körüli árat jelenthetne, viszont azt már 65e körüli áron forgalmazzák...
Így spekulálva az XS80-nak 32 körüli áron kellene megjelennie (ami nagyon jó ár lenne) tippen szerint valahol 40-45 között lesz... :(

szerk: már lehet is kapni, a tippem jó volt, bár sajnos a felső végén...

[ Szerkesztve ]

(#14) ZooLee válasza szab.tam (#9) üzenetére


ZooLee
őstag

létezik ezekből optikai képstabilizátoros?

Egyelőre még nincs, a nagyokban (Sony, GoPro, Contour) is csak digitális van, és az sincs minden változatban.

a 10m-ig vízállóság jó dolog. viszont úgy gondolom, hogy aki pl. kimegy hajóra búvárkodni a vörös-tengerre, annak lesz pénze profibb cuccra is.

Ez nem feltétlenül igaz, mert aki csak évente egyszer-kétszer búvárkodik nyaraláson, annak is jól tud jönni egy ilyen, és annyiért nem feltétlenül éri meg a csúcskamerát megvenni.

Egyébként ebből a szempontból nagyon érdekes a Polaroid, mert a legegyszerűbb akciókamerájuk is vízálló, nem kell hozzá külön tok, ahogy a nagyokhoz általában...

Z.

(#15) Flashback


Flashback
addikt

Jópofa, az ára is jó lesz 1-2 hónap múlva :) Csak színösszeállítása kissé komolytalan.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#16) atiapa válasza Dark Archon (#12) üzenetére


atiapa
tag

Üdv!
[RD32II], vagy valamelyik klónja tudja a 720p60fps-t, és kifejezetten jó képük van.
Lehet hogy a polaroid is ugyan ez belül ;]

-----Ivy-----

(#17) Dark Archon válasza atiapa (#16) üzenetére


Dark Archon
addikt

Hát lehet, de akkor is inkább legyen made In China Polaroid licence alapján, mint noname made in Hongkong :D Ahogy elnézem egyébként, ehhez nem jár sisakpánt, az meg nagy kár.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#18) szab.tam válasza ZooLee (#14) üzenetére


szab.tam
nagyúr

a 10m-ig vízállóság jó dolog. viszont úgy gondolom, hogy aki pl. kimegy hajóra búvárkodni a vörös-tengerre, annak lesz pénze profibb cuccra is.
Ez nem feltétlenül igaz, mert aki csak évente egyszer-kétszer búvárkodik nyaraláson, annak is jól tud jönni egy ilyen, és annyiért nem feltétlenül éri meg a csúcskamerát megvenni.

azért bátorkodtam írni, mert a családból van, aki lejár, és nem ilyen hígfosokat használ.
és ha éppen nincs zsé, akkor nem megy le, de akkor sem fog ilyet megvenni....

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#19) McSpy válasza szab.tam (#18) üzenetére


McSpy
őstag

Én ezt könnyen,és olcsón megoldottam,mert volt szerencsém tavaly a horváth tengerparton nyaralni,egy rokon vitt le mert a fiának közbejött valami,és volt egy plussz hely,meg aztán ingyen volt,és mivel nem voltam felkészülve csak alap búvár cuccot vittem,meg egy sima fényképezőgépet,de nem vízállót.

de ha már ott voltam akkor csak kellett volna videózni a víz alatt is,ezért aztán vettem kint cellofánt,és kinyomtam az objektívet,és körbetekertem cellofánnal,és szig szalaggal leragasztottam a két oldalát,meg a cellofán végét,és láss csodát bírta a víz alatt,és aránylag tűrhető felvételt csinálta :DD m McGuyver módra

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#20) szab.tam válasza McSpy (#19) üzenetére


szab.tam
nagyúr

magáról a vízhatlan burkolatról van kép?
mert ha igen, annak a barkács-gány topic-ban a helye..

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#21) McSpy válasza szab.tam (#20) üzenetére


McSpy
őstag

Mivel a fényképezőgép volt csak lenn ezért a mobillal nem tudtam lefényképezni a remekművet,meg aztán ez ilyen próba cseresznye megoldás volt,és műkődött,igaz hogy lenn nem lehetett vele zoomolni,de a célnak megfelelt, de lehet ha mégegyszer elkövetem akkor már készítek a burkolatról képet,mert akkor már tudom hogy működni fog :K

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#22) Fryskitt


Fryskitt
addikt

A Polaroid nem dőlt be? Vagy benéztem valamit?

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.