Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) proci985 válasza pmheros (#1) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

vagy ha a bezel correction aktív, akkor még annyit sem.

két monitor nem alkalmas játékra. egyetlen kivétel a supreme commander 1-2, amiknél dedikáltan van támogatás a célra, de más játékról nem tudok. pedig 3-4 évig volt kétmonitoros setupom. illetve épp jelenleg is van, mert bedöglött a miniDP-DVI átalakítóm. pl programozni, tervezni, vagy pixelre nagy helyigényű melóra ettől függetlenül remek a kétmonitoros setup.

autós játéknál pont középen van az info, nagyon nem jó.vezetőülésből nézve, ha az nem középen van picit jobba a dolog, de úgy is közel használhatatlan, bizonyos kanyarokat "nem látni be". fpsnél megint nem jó, csak pont középre nem látni. eyefinitynek is van kétmonitoros verziója, consumer szinten szerintem annak sincs sok értelme. kivétel a projektor vagy a bezel leszerelése, de általában egyik se járható út.

ami már jobb, az a három kijelző, csak ahhoz nv oldalon pár spéci kártya kivételével kell két kártya. kb ilyen eredménnyel lehet számolni (egyforma monitorokkal jobb lett volna). három kijelző se jó mindenre, támogatás se mindennel van (angry birds ment!:DDD), ellenben pl fpsre/szimulátorra zseniális.

cikkhez: egy x800gtora/x1600prora rá lehetett kötni két kijelzőt (még azokkal kezdtem), szóval a dualheadnek sok értelme nincs, trippleheadból meg a digitális kegyetlen drága, az analóg meg max 19"es monitort bír el (ésmég drága is). innentől a nézegetett fórumok szerintem nagyon régiek lehettek.

ultramon remek dolog, de alapvetően már 1440/1600p felbontású monitoroknál is ajánlott őket használni (utóbbi szélességben két 19"es 5:4es monitornak felel meg, pl ezért is).

ha meg gamer pc, akkor szerintem lehetett volna írni a szubjektív játékélményről, hogyfutról. 570esnek azért bírnia kéne 4m pixelt.

sweet spot tekintetében is megoszlanak a vélemények, egyről kettőre a váltás hatalmas, kettőről háromra van előrelépés, de már korántsem olyan hatalmas.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.