Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) shtml


shtml
őstag

Jobb dolguk nincsen? Na persze Berlusconi gazdasági érdekei...

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#2) virkir


virkir
veterán

És?
A Pirate csak egy a száz közül szvsz nem is a legjobb ez megint csak egy kis vihar a biliben.
Most legfeljebb az olasz vérpistikék mennek a többire de szerintem akik onnan komolyan töltenek azok már régóta inkább a zárt oldalakra nyomulnak.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Öööö, 3 év börtön és max 15 euró büntetés? Ez hogy jön össze?
Nincs itt valami elírás?

Aki hülye, haljon meg!

(#4) dajkopali válasza L3zl13 (#3) üzenetére


dajkopali
addikt

dehogynem :) 15 ezer
tx! :R

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#5) anulu


anulu
félisten

ssh tunnel olyan szerverre, ahonnan elérhető + proxifier. viszlát :P

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6) L3zl13 válasza anulu (#5) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ja, csak melyik átlag usernek áll rendelkezésére elérhető szerver SSH-val?

Aki hülye, haljon meg!

(#7) Morden24


Morden24
nagyúr

Nem nagy kér érte, igazából az egyik legnagyobb sleppgyűjtő, amit lehet találni, nulla minőségellenőrzéssel, nulla közösséggel és úgy általában semmivel.

Sectumsempra - For Enemies

(#8) VladimirR


VladimirR
nagyúr

Brokep from The Pirate Bay has announced that while the tracker has never been “particularly big in Italy”, the recent attempted block actually seems to have done them a favor.

“Since the block we’ve increased traffic from Italy,” he says. “We gained 10 places on Alexa in Italy, and our own stats show a 5% increase in traffic from Italy (which has been quite stable before),”...

forras: torrentfreak

[ Szerkesztve ]

(#9) REDeath


REDeath
őstag

hírnek jó, meg erőlködik youtubbeal is, de torrentoldalból is van még párezer és videómegosztóból is van egy rakás, szóval szerintem magukkal szúrnak ki ráadásul szerintem így még valamilyen szinten reklámot is csinálnak nekik:)

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#10) VladimirR válasza L3zl13 (#6) üzenetére


VladimirR
nagyúr

igazabol nincs is ra szukseg, lehet tolteni imageshack-en keresztul is (raadasul egesz turheto sebesseggel)

(#11) edward2


edward2
addikt

vicces hogy erre ráérnek.

(#12) shtml válasza VladimirR (#10) üzenetére


shtml
őstag

Ez a szolgáltatás mióta létezik? Most olvasok róla először.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#13) VladimirR válasza shtml (#12) üzenetére


VladimirR
nagyúr

en ekkor talalkoztam vele eloszor

no, kozben megvan, aprilis 5-en olvastam rola eloszor

[ Szerkesztve ]

(#14) shtml válasza VladimirR (#13) üzenetére


shtml
őstag

Ezt valahogy nem vettem észre.

Para ON

Remélem, az "illetékes szervek" nem nézik át a feltöltött torrent file-okat. Bár mindegy, privát trackerek torrentjeit úgysem tenném fel oda semmiképp.

Para OFF

Edit:
Most olvastam a második linket. Valószínű, hogy az imageshack nem akarja égetni magát azzal, hogy hazudik:

For those people who are concerned about the anonymity of the service (or think it’s a honeypot), Levin said: “We will not look at what you download and simply provide you, an account, with bandwidth and space.

[ Szerkesztve ]

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#15) VaniliásRönk válasza shtml (#1) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Ha a szeméthegyek eltüntetése nem megy, akkor máshol kell babérokat keresgélni. :D

#7 Morden24: A PirateBay jelképpé vált, ennek a lépésnek csak szimbolikus jelentősége van, találni kismillió más torrentoldalt.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#16) ngabor2


ngabor2
nagyúr

szélmalomharc. a többi politika, amit nem írok le.

(#17) VladimirR válasza shtml (#14) üzenetére


VladimirR
nagyúr

szerintem ez nekik tisztan uzlet
nem tudom, magat a szolgaltatast nezted-e reszletesebben, de ingyen csak 5 GB tarhelyet es 15 GB havi szavszelt kapsz
aztan vannak olyanok, hogy:
10 GB Disk / 15 GB Bandwidth: $10/mo
25 GB Disk / 50 GB Bandwidth: $25/mo
100 GB Disk / 200 GB Bandwidth: $75/mo
One day unlimited access $3

(#18) Wyco


Wyco
tag

We have had fights previously in Italy, recently with our successful art installation where we had to storm Fortezza in order to get our art done. And as usual, we won. We will also win this time.

We have already changed IP for the website - that makes it work for half the ISPs again. And we want you all to inform your italian friends to switch their DNS to OpenDNS so they can bypass their ISPs filters. This will also let them bypass the other filters installed by the Italian government, as a bonus. And for the meanwhile - http://labaia.org works (La Baia means The Bay in Italian).

http://thepiratebay.org/blog/123

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#19) edward2 válasza VladimirR (#13) üzenetére


edward2
addikt

mondjuk az nem minden esetben jo hogy csak addig seedel amig le nem szedi.

(#20) VladimirR válasza edward2 (#19) üzenetére


VladimirR
nagyúr

aki seed-szervert akar, az fizessen erte, itt a letoltesi lehetoseg a lenyeg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.