Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#267) opr válasza szazbolha (#265) üzenetére


opr
veterán

Szerintem meg ha ennyire jol dolgozik ugy, ahogy van, akkor ne piszkald, mert minek.
Persze, Te dolgod, csak nekem van egy olyan elvem, hogy ami tokeletesen mukodik, azt nem basztatjuk, mert csak az idonk megy vele. Ugyanazt az 1-2 orat, amig allitgatod-teszteled-kormot ragsz, hogy minden tenyleg patent-e, el lehet tolteni a kedvenc jatekban, vagy csaladdal, vagy akarmi. :K

Igazabol osszefoglalva a velemenyem: Vettel egy fasza procit, mar kifizetted, beszerelted, a celnak megfelel, barmire valtani ezek utan se anyagilag, se mashogy nincs ertelme, nameg ezen agyalni sem, mert minek? Ha valaki megis jol meggyoz rola, hogy jobb lett volna a Ryzen, akkor buksz 20k-t, hogy megkapd ugyan azt a teljesitmenyt meg megint szerelgessel meg imadkozz, hogy ne pont Te kapd a gyarihibas fost barmibol? Vagy mi, visszamesz az idoben, es tepett seggszorbol fonott korbaccsal racsapsz a kezedre, mikor fizetnel a 9900k-ert? Ugye, hogy nem. Akkor meg, semmi ertelme. Vettel egy procit, raadasul egy eleg faszat, a celnak tokeletesen megfelel, es alapbeallitasokkal hozza azt, amit elvarsz tole. Hasznald egeszseggel! :R

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.