Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) deja vu


deja vu
addikt

Én több fejlődést vártam, alu ház viszont dicséretes. Jobban jártak volna, ha megvárják a 3.0-át, és egy picit komolyabb vasat pakolnak alá, mert ha lenne dézim nem cserélnék erre. A samsungnak a galaxy s-t kéne egy komolyabb házba becsomizni, és az aztán ütne.

HDMI? Az kéne mert már a dell streak-en is van akkor az lg optimus, meg ha minden igaz akkor az új motorolán is van.

[ Szerkesztve ]

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#2) r4z


r4z
nagyúr

Én nem is inkább a Desire-höz, hanem az Evo-hoz hasonlítanám, amolyan európai variáns lehet.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#3) plus44


plus44
veterán

4,3 hüvelyk... nagy lesz az nagyon.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4) Straw válasza r4z (#2) üzenetére


Straw
senior tag

Az EVO 4G-s telefon, ez meg valószínűleg nem lesz az, tehát ez nem igazán jó hasonlat.

42

(#5) crey


crey
MODERÁTOR

hiszen lassabb, 1 GHz-es Qualcomm Snapdragon processzort és 4 GB belső tárhelyet kapott.

LOL. Tényleg versenyképtelen :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#6) Karma válasza Straw (#4) üzenetére


Karma
félisten

Miért is nem? Most attól, hogy CDMA vagy GSM modult raknak rá, a hardver többi része ugyanaz. Egyébként én inkább egy olyan Nexusra asszociáltam, aminek a térerővel is gondjai lesznek...

“All nothings are not equal.”

(#7) plus44 válasza crey (#5) üzenetére


plus44
veterán

Senki nem mondta, hogy versenyképtelen, csak elmarad a csúcstól.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#8) fateless


fateless
veterán

Az Android 2.2 alapokon nyugvó jövevény érdekessége, hogy az Apple számos modelljéhez hasonlóan a készüléktest egyetlen alumíniumlemezből kerül kialakításra

Érdekes, nekem inkább a Legend borítása ugrana be elsőre erről a készülékről...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9) deja vu válasza crey (#5) üzenetére


deja vu
addikt

Azért a 4 giga tényleg elég vicces, 8/16 a minimum abban a kategóriában, de még az atom elavult nokiákba is képesek 32-t pakolni.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#10) Karma válasza plus44 (#7) üzenetére


Karma
félisten

Dehogynem. A hír: "Más téren a jövevény nem igazán veszi majd fel a versenyt a Samsung jelenlegi legerősebb ajánlatával sem" – és ez szerintem bullshit, sokan nem bíznak a Samsungban, jogosan vagy alaptalanul. A lényegen nem változtat, van igény erre a telefonra.

“All nothings are not equal.”

(#11) Straw válasza Karma (#6) üzenetére


Straw
senior tag

Azért nem, (egyelőre) mert egyáltalán nem biztos hogy ugyanaz a belső lesz, az EVO-ban QSD8650 van és a déziben meg QSD8250. Majd ha lesz pontosabb specifikáció akkor kiderül

[ Szerkesztve ]

42

(#12) Misi1979 válasza deja vu (#9) üzenetére


Misi1979
őstag

aham, szerintem meg pont elég 4gb, mivel a készülék gyártási költségeiben kimagasló tétel a flashmemória ára. Egyébként meg ott a lehetőség, 32gigás sdhc..

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#13) crey válasza plus44 (#7) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Mert a csúcs jelenleg az a Samsung Galaxy, amelybe a processzort egy bizonyos Samsung gyárt.
(An)Dante írta, én erre reagáltam, szerintem attól nem lesz kevésbé versenyképes, hogy csak az 1 GHz snapdragon csücsül benne: a HTC-nek nem nagyon van választása a kétmagos Snapdragon megjelenéséig. :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#14) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Hát ha csak a 0.6 collal nagyobb kijelző meg a 3 megapixellel nagyobb felbontású kamera az új benne akkor az nem sok, remélem lesznek még itt finomságok :U

(#15) deja vu válasza Misi1979 (#12) üzenetére


deja vu
addikt

A samsungok mégsem drágábbak 8/16 giga meróriával a konkurenciához képest. Szóval leszarom, oldják meg.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#16) plus44 válasza Karma (#10) üzenetére


plus44
veterán

"...nem igazán veszi fel a versenyt..."

Érti, ahogy érti a hírszerkesztő, ha a nyers erőt nézzük, akkor el fog maradni a csúcstól, ami nem jelenti azt hogy rossz lesz, vagy lassú lesz, mert egyáltalán nem, de el fog maradni nyers erőben a nagyágyúktól. (pusztán az adatokat nézve. Más kérdés, hogy tesz erre mindenki, ha megy a kütyü, úgy, ahogy kell)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#17) crey válasza deja vu (#15) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Valóban, a Samsungban 8/16 csücsül. Meg plasztik borítás. Meg a nagy nehezen összerakott TW 3.0 . . .

Ezzel szemben ezen kapok Sense-t, alu testet, HTC minőséget, és bővítem akkora kártyával, amekkorával akarom.

Nem szidom a Samsungot, nagyon jó készülék a Galaxy S, de nekem ez jobban tetszik. Kinek a pap, kinek a paplan.

Plus44: tudom, hogy (An)Dante mondanivalója ez volt, csak furán jött ki, ennyi :)

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#18) AS


AS
félisten

De ha HTC nem pakol mellé normális 3d csipet akkor elavult lesz nagyon...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#19) deja vu válasza crey (#17) üzenetére


deja vu
addikt

Azért a HTC-től se essél hasra, évek óta szarik megvenni a drivereket, sok HTC-n nem lehetett normálisan zenét hallgatni, némelyikben elég ócska a gps, a hero-ra csak most jött ki a 2.1. Van jó pár szemétség a HTC részéről is.
A samsung is bővithető, a TW 3.0 kikapcsolható.

AS
Mikorra lesznek egyáltalán olyan játékok, amik kihasználják a samsung über 3d chipjét? Ameddig nincsenek papíron jól néz ki, ennyi.

[ Szerkesztve ]

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#20) crey válasza AS (#18) üzenetére


crey
MODERÁTOR

igen, ez jogos. De az OpenGL 2vel még drágább lehet :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#21) crey válasza deja vu (#19) üzenetére


crey
MODERÁTOR

nem vagyok hasraesve. Egyszerű szubjektív vélemény.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#22) AS


AS
félisten

De hát szerintem pont CPU és GPU lenne lényeg hogy szépen menjenek játékok , és filmek ami HTC ben pont nincs meg, már motorola is lekörözi 3d ben 3* szóval vicc az egész.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#23) Begi válasza AS (#22) üzenetére


Begi
senior tag

Én azt nem értem, hogy miért várja el a legtöbb ember azt, hogy egy ilyen telefon komplett PC legyen? Ki az aki 4,3 colon filmet néz? Bocs talán rosszul fogalmaztam, mi értelme van 4,3 colon filmet nézni? Meg a játékok. Ha játszani akarok, akkor leülök a PC/konzol elé.
Nem értem, nem értem, nem értem :F

(#24) deja vu válasza Begi (#23) üzenetére


deja vu
addikt

Van 10 perc szüneted az iskolában, ülsz a buszon, vagy vonatozol, munkahelyen szünetet tartasz, az ottani gépre tudod mikor teszel fel egy játékot, soroljam még? Sokszor jól jön egy csöpp szórakozás. Egy rövid sorozatrészt meg lehet nézni rajta, egész filmet már én sem néznék.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#25) Dare2Live válasza AS (#22) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

mármint annak aki nem casual player, meg filmet: nagy felbontású filmet akar nézni mobilon.

Viszont anyaghasználatra egy Desire keményen veri a Galaxy St, sense egy álom a TW3hoz képest (is).

viszont HTCnél meg szoktak problémák lenni pl az ominozus driver dolog.

Összességében kiderül és kinek melyik. De viccnek nem nevezném.

amúgy sztem jobban illett volna ez a kép a cikkbe:
[link] :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#26) DemonDani válasza Misi1979 (#12) üzenetére


DemonDani
addikt

Amúgy is értelmesebb dolognak tartom, egy külső eszközön tartani a fontosabb tartalmakat, mert ha nyekken a telefon keresheted a kiránduláson készült képeket...

(#13) crey
Pl én már nagyon várom, hogy legyen Tegrán bejelentett készülék (persze igen most az mind1 mert max még az OMAP3600ak lennének amit berakhatnak jelenleg)

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#27) babosmiki válasza deja vu (#1) üzenetére


babosmiki
addikt

"A samsungnak a galaxy s-t kéne egy komolyabb házba becsomizni, és az aztán ütne."

Az így is "üt " eléggé! ;) [link]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#28) Dare2Live válasza deja vu (#24) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Mért tán egy 8250es Qualcomos mobilon nem lehet játszani?

Ne vicceljünk már ez volt 2héttel ezelöttig a csúcskonfig.

Filmek uugy szépen mennek egy ebben a HTCben is szereplő procin. Ja nem HD minőségben. ééés?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#29) kocsonya válasza Begi (#23) üzenetére


kocsonya
tag

Ha folyamatosan otthon vagy és minden ott van előtted, akkor persze nehezebben érthető.
Ha valaki munkába jár, vagy csak úgy szimplán sokat utazik, akkor simán jól jön, hogy tud filmet nézni vagy zenét hallgatni, vagy játszani. Én még Omnián is nézek filmet, pedig az csak 3,2" és 240x400-as felbontás. Konvertálni nem kell semmit, igaz nem esek hasra tőle, annyira azért nem jó, ezért nagyon jó szó rá, hogy "egérmozi". :)

Szar az élet, mégis éled!

(#30) deja vu válasza Dare2Live (#28) üzenetére


deja vu
addikt

Olvass figyelmesen.
19, AS
Mikorra lesznek egyáltalán olyan játékok, amik kihasználják a samsung über 3d chipjét? Ameddig nincsenek papíron jól néz ki, ennyi.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#31) Integra


Integra
titán

kíváncsian várom, ugyanakkor kapufának érzem a telefont.
végre aluváz, szuper, batár lesz a képernyő erre nagyon kíváncsi vagyok.
de licenszelt valóban működő grafikus gyorsító még mindig az ablakban, 4 gb belső memória egy vicc, mikor 8-16gb alatt már mást nem kapni más gyártóknál közel azonos összegért, és mi lesz az akksival?
nem cserélném le a dézimet erre, az biztos.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#32) AS válasza Begi (#23) üzenetére


AS
félisten

Mert ez a jövő azért, majd ha te is játszol olyan 3d-s játékokkal megérted.
Az iphone is ezért lett népszerű mert olyan minőségben képes játékokat rakni rá ...És most képes rá az Adroid és Bada is. ÉS majd WP7 is.
1 ghz shapdranon már elavultnak számít a mezőnyben egy csúcskészüléknél.
Nevetséges hogy HTC-k minden 3d tesztben csúnyán elhasalnak...
Lehet te nem nézzél filmet de az emberek többsége igen.
Aki ezeket szabályokat nem tartja be idővel elbukik.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#33) AS válasza deja vu (#30) üzenetére


AS
félisten

Már van NFS Shift ugyan az mint konzolon érdemes megnézni egy Wave készüléken.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#34) Integra válasza Begi (#23) üzenetére


Integra
titán

mondjuk ha sokat repül az ember, elég állat, hogy zsebében van egy kis média center:K
én kifejezetten örülök neki, mert egy idő után iszonyú unalmas arckaparás tud lenni a sok repülés.. nem érdekel, hogy nem hd, de egy 700 megás avi-t lejátszani nagy királyság.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#35) Begi válasza kocsonya (#29) üzenetére


Begi
senior tag

A zenehallgatást megértem, meg a játékot is. No de nem Crysist akarsz rajta játszani, vagy igen?:)
Mellesleg, szerintem aki sokat utazik, azt laptoppal teszi, igy a filmet még mindig nem értem.
Persze lehet egyszer ki kéne próbálnom és megvilágosodnék:D

(#36) crey válasza AS (#32) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Snapdragonom van, jelentős 3D támogatás nélkül, és 6-7 Mbitre kódolt XviDet simán röccenés mentesen megeszi. Sokat szoktam egérmozizni.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#37) deja vu válasza AS (#33) üzenetére


deja vu
addikt

Már láttam, nem tűnt jobbnak az iphone-os játékokhoz képest, ami tudjuk gyengébb (3gs) teljesítményben mint a wave. Gyengébb vason is kéne futnia hasonló játékoknak.

[ Szerkesztve ]

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#38) DemonDani válasza crey (#20) üzenetére


DemonDani
addikt

a snapdragon opengl es 2.0-ás...

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#39) AS válasza deja vu (#37) üzenetére


AS
félisten

Na de itt 800*480 ban fut :) Szuper Amoled kijelző miatt alapból is szebb.
Desteiren én Asphalt 5 is szaggat.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#40) crey válasza DemonDani (#38) üzenetére


crey
MODERÁTOR

akkor mi hiányzik a 3Ds támogatáshoz? A készülékeimet nem játékra veszem, ezért nem tudom/éryek hozzá!

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#41) DEJVID


DEJVID
őstag

Túlzottan nem értem hova kéne a Snapdragonnál erősebb proci az Androidhoz. Nekem egyszer nem akadt még meg, az meg a vicc kategória, amilyen csúcsszuper játékok vannak rá.

(#42) AS


AS
félisten

Itt van érdemes megnézni hogy mire is elég Shapdragon és benne levő GPU...
Azért ez vicc..
LINK

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#43) DemonDani válasza crey (#40) üzenetére


DemonDani
addikt

Semmi.
Egyszerűen nem elég erős az az AMD Z430 amit a snapdragonokba pakolnak. Támogatással semmi hiányossága nincs, legalábbis a jelen piachoz mérten, mindössze lassú a PowerVR 53x és 540es csipjeivel szemben.
(Pontosan nem tudom miért nem tudnak erősebbet kreálni, hiszen az Xenosra épül ami meg ugye az Xbox360 lelke ami meg nem gyenge.
De valószínüleg elég nagy étvágya, lehet a teljesítmény növelés gátja.)

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#44) erdoke válasza AS (#18) üzenetére


erdoke
titán

Szerintem ősztől már az új Qualcomm chippel jönnek ki a felső kategóriás HTC készülékek (1,3 GHz, emelt órajelű GPU).
A 3D sebessége nem mindenkinek egyformán fontos. Vagy ha van egy csúcs 4 magos asztali gépem 16 GB RAM-mal, atom SSD-vel, de mellette csak egy 5770-es Radeon dolgozik, akkor "elavult" gépem van? :F

(#42) AS
Nekem inkább az a vicc, hogy egyesek az okostelefonjukon leginkább játszanak, vagy csak a benchmarkra recskáznak...

(#39) AS
Hogy én is rúgjak egyet a törpe kijelzős készülékeden: Valóban 480x800-at számol, de csak 392x653-ban jeleníti meg. ;]

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#45) tildy válasza kocsonya (#29) üzenetére


tildy
nagyúr

Ezt a hozzaszolast is desirerol irom, de nekem spec eszembe sem jutna ezen se tvzni, se jatszani. Nomeg iskola szuneteben ,mi? 100 ezres teloval. Melyek kolok tudja Ezt maganak megengedni? A belso memora en spec teszek nagyivben, inkabb legyen bovitheto de kisebb, mint nagyobb de bovithetetlen.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46) Magnum_


Magnum_
nagyúr

a ház anyaga tetszik

tildy: ha tudnád, sok kis hülyegyerek milyen telefonal mászkál...

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#47) AS válasza erdoke (#44) üzenetére


AS
félisten

Nem elavult csak vissza van fogva teljesítmény, akkor már 5850 minimum.
Megkel felelni piacnak pont kedvenc rendszered a WP fog ere még jobban rástartolni.
Nem az a lényeg hogy használod vagy sem , hanem gáz hogy nem tudja ennyi pénzért míg másik tudja.

(OFF , nem érdekel egy rohadt pixel sincs rajta onnantól kezdve tőlem még qvga is lehetne mégis szuper éles.)

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#48) erdoke válasza AS (#47) üzenetére


erdoke
titán

Szerintem a GPU sebességet nem könnyű komoly versenyelőnyként kommunikálni, amíg a mindennapi használatban nem nagyon van különbség. Jelenleg melyik játék döcög Nexus One-on, ami hasít Galaxy S-en? Akkor miről is beszélünk?
Pontosan ugyanaz a kérdéskör, amire az előbb reagáltál. Ha nem pixeles a kijelződ, nem zavar a valós felbontás. Amíg nem akad Joe Smith játéka Snapdragonon, nyilván őt se izgatja a benchmark.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#49) Begi válasza tildy (#45) üzenetére


Begi
senior tag

Újgazdag apuci befogja a száját a pici kölöknek, aki villogni tud a társak előtt...
Ez lehet kicsit durván és irigyül hangzik, de sajnos ez van.

(#50) Karma válasza erdoke (#48) üzenetére


Karma
félisten

Azert a home kepernyo is eleg nyogvenyelos a videon (meg a valosagban is hasonlo)...

“All nothings are not equal.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.