Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bombermann19


bombermann19
csendes tag

Brutálisnak hangzik... :C

Samsung M3510b-->Sony Ericsson Xperia X1-->Sony Ericsson Xperia X8-->Sony Ericsson Xperia Ray-->Sony Xperia T-->Sony Xperia Z1 Compact-->Sony Xperia Z3 Compact-->Sony Xperia X

(#2) imisomogyi


imisomogyi
aktív tag

Azért ez a kép nekem nagyon bejövős. Minden esetre, lassan le lehet cserélni a notebookot okos telefonra. Ezek tényleg utólérik egymást:)! Nem semmik ezek a specifikációk. 720p-s felbontás......
viszont az iFive-ra is kíváncsi leszek.
IFive: Én így hívom az iPhone 5-öt.

[ Szerkesztve ]

(#3) Ádám16


Ádám16
addikt

belegondolva, ha elhagyják a vezérlőgombokat, így azok helyén is a kijelző lesz, a 4.5coltól nem lesz nagyobb a készülék, mint pl. egy 4.3 colos SGSII. én ebben bízok erősen. :)

(#4) Dany007 válasza imisomogyi (#2) üzenetére


Dany007
veterán

Lassan már egy tablettel is felérnek... Ekkora kijelzőt :Y
Ez a kijelző növekedés kezd lassan a kényelmetlen kategóriába kerülni. Mármint telefon téren. Nyilván egy 7-10 colos tabletet még nehézkesebb cipelni.
De tény, ha mindenképp mobilitás akkor inkább egy 4,5-es smartphone, mint egy 7-10 colos tablet.
Egyébként mik ezek a süti elnevezések? Gingerbread, meg ez ice cream sandwitch... :D
Android 7.3 - BaBGulas, esetleg töltött káposzta... lol

(#5) imisomogyi válasza Dany007 (#4) üzenetére


imisomogyi
aktív tag

Lesz még itt caramel, yoghurt, candy, de az utólsó, az igazi a Pöttyös lesz. Ez nem kérdés.

(#6) Dr.Anonymus válasza imisomogyi (#5) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

azt nem hiszem, mivel abc szerint haladnak és csak süti nevek kerülnek szóba:

idáigi verziók:
Cupcake, Donut, Eclair, Froyo, Gingerbread, Honeycomb, Ice Cream Sandwics
http://en.wikipedia.org/wiki/Android_version_history

(#7) imisomogyi válasza Dr.Anonymus (#6) üzenetére


imisomogyi
aktív tag

És te komolyan gondoltad amit írtam? hmmm..... akkor mindegy:)

(#8) SkyLaci válasza Dany007 (#4) üzenetére


SkyLaci
őstag

Minek asztali gép ha van laptop?
Minek laptop ha van netbook?
Minek netbook ha van tablet?
Minek tablet ha van okostelefon?

(#9) imisomogyi válasza SkyLaci (#8) üzenetére


imisomogyi
aktív tag

Mindek okostelefon, ha van alaptelefon?
Mindek alaptelefon, ha van morse?

(#10) SkyLaci válasza imisomogyi (#9) üzenetére


SkyLaci
őstag

minek morse, ha van lábunk, szájunk és fülünk?

(#11) Dr.Anonymus válasza imisomogyi (#7) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

nem, csak az első részére, a candyre írtam... :)
hogy az már nem jöhet elő

(#12) imisomogyi válasza Dr.Anonymus (#11) üzenetére


imisomogyi
aktív tag

Igazad van az nem. De a Pöttyös még simán. ;)

(#13) Xaels


Xaels
félisten

Amíg nincs hivatalos bejelentés, addig nem veszem készpénznek ezeket a híreket. Ha lesz új Nexus, akkor én legalább akkora áttörést várok tőle mint a G1 és az N1 idejében.

Bár ha tényleg a Samsung csinálja, akkor lemondok róla bizonyos okokból.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14) Dr.Anonymus válasza imisomogyi (#12) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

lol..:D

(#15) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Mi ez a felbontás? Juhúúúúú :DDD

ettől a képtől mindig éhes leszek :D

All→M8

(#16) keIdor


keIdor
titán

Gombok nélkül már lehet 4.5-ös kép is akár, mert nem nő a méret. A felbontás is tökéletes, kb. 350 PPI lehet, gyönyörű éles képe lesz. Az ára viszont biztos elszállt lesz...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17) DJGABI


DJGABI
addikt

Ahhoz képest, hogy fél éve még mindenhol arról volt szó, hogy áprilisban jön az Ice Cream kódnevű 2.4, a Viewsonic Viewpad 4-en azóta úgy látszik nagyot fordult a világ. :D

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#18) deja vu válasza Xaels (#13) üzenetére


deja vu
addikt

A várható biliműanyag miatt? :) Tudnak ők normálisat is lásd omnia 7.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#19) Remus389 válasza deja vu (#18) üzenetére


Remus389
veterán

nekem a régi Samsung E310-esem fedlapja is fém volt

2003-as model

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#20) keIdor válasza deja vu (#18) üzenetére


keIdor
titán

Vagy a friss Galaxy R. Sajna annyi eszük van, hogy a súlyt helyezik előtérbe. :W

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#21) CHIPman


CHIPman
nagyúr

SamFirmware
Samsung I9220 or I9250 will be the nexus prime. Samsung will release his own version couple weeks after.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#22) Xaels válasza deja vu (#18) üzenetére


Xaels
félisten

Na igen a biliműanyag, na meg ha a Nexus S jut eszembe a Design tekintetében akkor sírva fakadok. Úgy látnék már egy igazán markáns, férfias telefont a Samsungtól aminek van igazi karaktere, amire ránézésre is a "Hű" érzés kap hatalmába, olyasmit mint a Motorola XT720 vagy Droid X, ne csak a hardver specifikációk nyűgözzenek le.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23) CHIPman válasza Xaels (#22) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Inkább a hardver nyűgözzön le, mint a kinézet. Az Motoroi meg a Droid X már a megjelenésük korában is csak második-harmadikak voltak hardverileg, support meg nulla.
szerk.: "Férfias" telefonnak meg ott az Omnia7.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#24) Xaels válasza CHIPman (#23) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem az összhang is számít, nem kell a "csúcsok csúcsa" hardverben ha azt egy olyan gusztustalan burkolatba teszik mint a Nexus S esetében tették, tudod nem a chipeket nézegetem/nyomogatom reggeltől estig. Az XT720 és a Droid X sem volt rossz hardverben amikor megjelentek(mai napig nem sok Xenon vakus telefon van Androidos vonalon, illetve a dedikált HDMI csatlakozó sem fityeg ott mindenhol). Design tekintetében viszont az egyik legkomolyabb készülékek számomra. A Motorola szoftveres részlegéről inkább nem nyilatkozom, de olyan téren a Samsungnak is van hova fejlődnie még. Itt most nem is az sw-ről van szó mert Nexus készülékről beszélünk és ez esetén ezzel nem lehetnek gondok.

Az Omnia 7 sem tetszik, olyan semmilyen. Nincs benne semmi ami kiemelné, amitől azt mondanám rá, hogy ez "igen", a fém hátlap önmagában ehhez nagyon kevés. Talán a Wave volt kiemelkedő a Samsung palettájából, de azzal a vonallal sem tudtak mit kezdeni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25) hallerlaller válasza Xaels (#22) üzenetére


hallerlaller
addikt

fogtál már nexus s-t? sztem ez a banánnokia szellemi utódja (8110) az volt utoljára ilyen görbephone, iszonyat egyedi, viszont a bilimüanyag jogos. blade félévesen újnak nézett ki mikor eladtam emezen meg már 2hónap mulva kicsit karcos a hátlap.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#26) Xaels válasza hallerlaller (#25) üzenetére


Xaels
félisten

Fogtam Nexus S-t és nem dobtam hátast tőle. Rút egy jószág és még csak nem is valami extra az anyagminőség. Szerintem lehet egyedinek nevezni, de a Nokia a maga korában ízléses volt amit a Nexus S-ről nem tudnék elmondani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27) hallerlaller válasza Xaels (#26) üzenetére


hallerlaller
addikt

hát akkor bizony nem értünk 1et, :) akinek eddig mutattam mind dobta a hátast.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#28) qfm válasza Xaels (#22) üzenetére


qfm
senior tag

+1. Sokat álmodozok egy olyan "szép" telefonról mint az xt720, ütésállósággal és normális specifikációval.

Nekem ezek a kisebb-nagyobb kerek -és kevésbé kerek- téglalapok, nulla jellemvonással nem igazán fekszenek.

[ Szerkesztve ]

(#29) imisomogyi válasza hallerlaller (#27) üzenetére


imisomogyi
aktív tag

Nekem bejön:)!

(#30) RaveForce


RaveForce
veterán

guszta jékkrém :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#31) Picike8


Picike8
aktív tag

Szerintem a Nexus S-t be lehetne írni a "Legrondább telefonok" cikkbe. :K Viszont ha a Prime szép lesz (nekem a szépbe a szögletes, vékony, letisztult, egyszerû tartozik) akkor lehet, hogy mégse egy arc-ba fogok beruházni...márha olcsó nem lesz elszállva nagyon az ára.

Szerintem a G1 gyönyörû :)

(#32) oli.98


oli.98
tag

[link] Itt van róla kép.

Google Nexus 7 3G, moto g

(#33) pampika válasza imisomogyi (#2) üzenetére


pampika
őstag

inkább olyan verzióban tudnám elképzelni, mint a dokkolós telefonok (altrix). mert hiába nagy felbontás, nagy méret egy telefonhoz képest, sztem hosszú távon kényelmetlen csak ezen "gépezni". múltkor napokig csak telefonra voltam utalva gép hiányában és pár honlapot megnézni, netezgetni, levelezni teljesen jó. de egy idő után fárasztó tenyérben tartani, folyton zoomolni, csak nem olyan nagy a kijelző (htc dézi 3,7"), hosszútávon gépelni kényelmetlen még egy jó szótáras billentyűvel is.
szóval szerintem még nem alkalmasak teljesen kiváltani egy netezős gépet, ha naponta sokat netezel. de a fejlesztések mindig jól jönnek, aztán meglátjuk, mi sül ki belőlük :)

(#34) imisomogyi válasza pampika (#33) üzenetére


imisomogyi
aktív tag

Nem is tudom. Három hónapig voltam az iPod Touch-om társaságában. És valahogy nem hiányoltam egy laptopot. Nekem is meglepő volt. És ami a legfurcsább, megvoltam flash nélkül.
Viszont, természetesen nem tud ki váltani, egy laptopot, pláne egy PC-t. Ha az embernek a munkája igényli a sz.gépet, akkor nem.

(#35) tjb007 válasza oli.98 (#32) üzenetére


tjb007
nagyúr

Kár, hogy fake.
A képen egy Motorola Atrix van amire ráfotosoppoltak egy Honeycomb screenshot -ot.

(#36) pampika válasza imisomogyi (#34) üzenetére


pampika
őstag

a flash nekem se hiányzik, nincs is telepítve.
inkább a nagyobb képernyő terület hiányzik egy idő után, meg a billentyűzet, de mindenki másra/másképp használja :)

(#37) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Még mindig azt mondom, hogy egyrészt nem gazdaságos, ha a kijelző veszi át a gombok szerepét, rontani fog az üzemidőn, másrészt nem lesz ez HD felbontás, ha elhagyják a gombokat, hisz a felbontás 720 pixeles részéből minden alkalmazásnál elvesz x pixelt a gombsor. 1280*800 kéne.
Amúgy remélem ez elérhetőbb és barátibb árazású lesz, mint az elődei, főleg ha jövőre már a Motorola gyártósorai is a Google kezében lesznek.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#38) Rover623


Rover623
félisten

Én azt nem értem, mitől annyira tutter (merthogy a hírben így/úgy szerepel), hogy a Samsung készüléke lesz ez...? :U
A kijelző biztosan, de a belsejére már nem vennék mérget...!
A hírek vegyesen emlegetnek Samsung és Texas proci(ka)t...a Motorola akvizíció fényében én inkább az utóbbira tippelnék...

primus inter pares

(#39) litvitcsak.a


litvitcsak.a
tag

Samsung hozhat meglepetést. Leszerződtették Steve Kondik-ot, a CyanogenMod projekt alapítóját, vezető fejlesztőjét. Ez részint elismerés Kondik (és a főzött romokat készítők felé) felé, részint pedig egy új irány jele is lehet. A hagyományos "mérnöki" szemlélet mellé becsatlakozik a "lelkes amatőr zseni". Cyanogen vagy a Miui jó példa az alulról jövő kezdeményezések sikerére és életképességére. Kívülről csak az látszik, hogy néhányan összeállnak és látszólag lenyomják a gyári mérnököket, mind tudás, mind sebesség terén.
Samsung most a jelek szerint ezt igyekszik a saját hasznára fordítani. A meglévő hw-re egy erősen optimailzált kernel látványos gyorsulást hoz. Mi lesz, ha Kondik és a hozzá hasonlók komoly támogatással és teljes rendszer szintű hozzáféréssel teszik ugyan ezt? Na meg hozzák a saját ötleteiket...
Saját htc desire-ömön megtapasztaltam a főzött romok elönyét és hátrányát, de merem állítani - ha ezek a srácok kellő támogatást és technikai dokumentációt kapnak komolyan megtolhatják az egész androidos szekciót.
Még kellene egy-két formatervező zseni, aki nem csak másol hanem újat is alkot (pl. Nokia - készülékek anyag használata és forma terve talán az átlag fölött van egy kicsivel.)

[ Szerkesztve ]

iMac 27" | Nexus4 | Kavics a magyar vizsla

(#40) Xaels válasza litvitcsak.a (#39) üzenetére


Xaels
félisten

És ennek mi köze van a Nexus-hoz? Megsúgom semmi, mivel a Nexus készülékekre a Google feladata a szoftver hegesztése.

Azt elfelejted, hogy a "ROMszakácsok" keze nincs megkötve az XDA-n, de amint egy gyártó égisze alá kerülnek, bizony rengeteg elvárásnak és szabályozásnak kell megfelelni. Ott nem fog minden olyan gördülékenyen menni.

"Még kellene egy-két formatervező zseni, aki nem csak másol hanem újat is alkot (pl. Nokia - készülékek anyag használata és forma terve talán az átlag fölött van egy kicsivel.)" - Na ezt azért te sem gondolhatod komolyan. Az N8 - E7 ilyen téren jó lett, de nem egy megjelenésekor csúcskészüléket lehetne tőlük mondani ami recsegett-ropogott, lekopott a festék és a többi.(Pl.: N95, 5800) De a designban is van 1-2 nagyon ronda készülékük. Ők sem jobbak a többieknél. Sajnos a HTC-re is egyre jellemzőbbek a bakik ezen a téren.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#41) litvitcsak.a válasza Xaels (#40) üzenetére


litvitcsak.a
tag

mea culpa mea maxima culpa - nem közvetlenül kapcsolódik, de a google referencia telefon részben tech demo, és nem kimondottan a nagyközönségnek szól inkább a kockáknak és a hacker-eknek. Persze relatíve fontos, hiszen egyfajta mérföldköd, de nem ezt fogja megvenni kispista és kovácsjucika, hanem valamelyik brand telefonját. Ellenben a módosított romok és funkciók ezekre jönnek ki szép számmal, köszönhetően a "ROMszakácsok" munkájának. Nexus Prime-ot a samsung ugyan úgy ki fogja adni saját barand alatt mint az előzőt, persze touchwiz felülettel és a hülye kies frissítési metódussal. Kondik itt jön a képbe. Mennyit lehet kihozni ugyan abból a vasból optimalizálással és egy-két jó ötlettel.
Anno a google a Kondik által fémjelzett CyanogenMod csapatot próbálta elfojtani. Talán szerencsésebb lett volna be venni őket az android csapatba (persze nem tudom mi zajlott a háttérben). Samsunk most ezt meglépte és remélhetőleg némileg közelebb jutunk a gyári firmware-ek esetében egy kicsit jobban optimalizált verziókhoz. Mert jelenleg az látszik, hogy fontosabb az újabbnál-újabb modellek piacra dobása mint a korrekt sw megléte.

Nem azt mondtam, hogy a nokia minden telefonja formatervezői remekmű. Ellenben a most zajló apple vs. samsung design vita nem teljesen alaptalan. Persze aláírom, hogy egy ennyire funkcionális tárgy mint az érintő képernyős mobil - aminél szinte alig van lényegi megkülönböztető jegy - nehéz eredeti, de ugyan akkor kézre álló és tömegek által is vonzónak ítélt design lerakni az asztalra. Nokia az n9-el és a htc a sensation-nal valami hasonlót igyekezett megvalósítani. Persze nincs olyan gyártó aki ne hibázna (appel-nek is voltak és lesznek melléfogása), de a design mára az egyik legfontosabb tényezővé nőtte ki magát. Android esetében pedig különösen fontos, hiszen mi különbözteti meg az egyik hw szinten közel azonos telefont a másiktól? A logo? Lehet legyinteni, de a piaci trendeket a vásárlók generálják.

"Olyannak nem hiszek aki 5 napig vérzik és nem hal bele" - ez pedig egy hülye vicc ránk nézve.

iMac 27" | Nexus4 | Kavics a magyar vizsla

(#42) knyitogato


knyitogato
őstag

Most vettem egy Nexus S-t, nagyon szeretem.

A külseje főleg megfogott, tetszik a mérete, ahogy a tenyérben fekszik, az enyhén ívelt készülékház.

És szerintem a kijelzője pont elég nagy.

Ennek a kijelzőmérete már túlzás, ahogy 4 inch felett minden. SGS2, Arc is túl hatalmas már, főként, h az akksik nem követik a többi rész fejlődését.

(#43) Xaels válasza litvitcsak.a (#41) üzenetére


Xaels
félisten

A Nexus S és az SGS pont fordítva volt mint a HTC-nél a Desire és a Nexus One. A Samsung az SGS hardverére építette a Nexus S-t, míg a HTC pont fordítva tette ugyanezt. Míg az N1 az Android történelmében egy fontos mérföldkő volt, addig ezt az NS-ről már nem lehet elmondani.

" de nem ezt fogja megvenni kispista és kovácsjucika, hanem valamelyik brand telefonját." - A Google is egy nagy "Brand" és az utóbbi idők nagy frissítési hisztijei miatt egyre többen fognak a Nexus készülékek felé kacsintani, mert ott nem lesznek ilyen gondok.

"Nexus Prime-ot a samsung ugyan úgy ki fogja adni saját barand alatt mint az előzőt" - Ahogy feljebb írtam, a Nexus S nem volt új készülék, lényegében újracsomagoltak egy SGS-t. Hiába adja ki saját név alatt TW-vel. Onnantól kezdve nem a Google fog felelni a frissítésekért hanem a Samsung. Ez azoknak akiknek fontos a szoftveres támogatottság fontos lesz és az ilyenekből egyre több van.

"Mert jelenleg az látszik, hogy fontosabb az újabbnál-újabb modellek piacra dobása mint a korrekt sw megléte." - Ez a fogyasztói társadalom rákfenéje. Attól, hogy felvettek még egy jó programozót(mert szerintem nem kisiskolások dolgoznak a Samsung égisze alatt sem), a helyzet nem fog sokat változni. Ugyanúgy határidőre meg kell lennie majd az újabbnál újabb készülékeknek és szoftver verzióknak. Legyen akármilyen jó programozó ő sem fog tudni ezen változtatni, mert nem lesz ideje rá.

"Android esetében pedig különösen fontos, hiszen mi különbözteti meg az egyik hw szinten közel azonos telefont a másiktól? A logo? Lehet legyinteni, de a piaci trendeket a vásárlók generálják." - Szerencsére az Android alatt szabadabb keze van a gyártóknak. Azért egy TW vagy Sense elég sokban különbözik és nem csak ránézésre. Ez az állításod egy WP7-re sokkal igazabb.

""Olyannak nem hiszek aki 5 napig vérzik és nem hal bele" - ez pedig egy hülye vicc ránk nézve." - Ez az aláírás egy idézet a South Park moziból. Ha nem érted az nem az én bajom...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#44) Picike8 válasza Xaels (#43) üzenetére


Picike8
aktív tag

Komoly munka! :C

(#45) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A hagyományos gombok elhagyása a legjobb húzás a samsungtól egyrészt mert bűn ronda gombjai voltak másrészt meg nem lesz nagyobb a telo mint egy 4 hüvelykes kijelző-s . Szeretem ha a telcsi lehető legnagyobb részét a kijelző foglalja el és a keret meg legyen minél keskenyebb mint pl. az iphone 5 nél lesz. :K

Samsung BADA...Samsung Wave a hullámok ereje! Bada 2.0 : A Tenger ereje ;)

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#46) Xaels válasza pusszycat (#45) üzenetére


Xaels
félisten

1. A fent jelzett készülék esetén a gombok elhagyása nem a Samsung érdeme...

2. Láttál már i5-öt?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#47) pusszycat válasza Xaels (#46) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

2. Itt szerelik ha minden igaz ... :))

http://www.macrumors.com/2011/08/17/photo-of-possible-iphone-5-display-assembly-production-surfaces/

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#48) Xaels válasza pusszycat (#47) üzenetére


Xaels
félisten

Ez aztán halálbiztos forrás :DDD és lehet látni a teljesen összeszerelt készüléket...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49) Picike8 válasza Xaels (#48) üzenetére


Picike8
aktív tag

(#50) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Nem hangzik rosszul de megint egy akkora tepsit vizionálok h az félelmetes.Kinek ekkora kijelző?

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.