Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szakiii


Szakiii
addikt

Ez mondjuk nekem nem szimpi, látszik hogy gyakorlatilag már kész a dlc és tényleg csak lehúzás miatt nincs benne a base játékban, október? Az már gyakorlatilag itt van..

(#2) tudi13 válasza Szakiii (#1) üzenetére


tudi13
aktív tag

Maga a játék van kész, a DLC-vel csak feloldják a játékban ezeket. Kivágnak egy-két részt, aztán lehet DLC formájában még egy kis bőrt lerántani a népről. :DD

(#3) oriic válasza Szakiii (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kicsit korai volt így bejelenteni a DLC-t szerintem.

Live-Die-Respawn

(#4) ChoppR


ChoppR
tag

Ebben a percben mondtam vissza a megrendelésemet. Hát kapják be, hogy egy 20 óra játékidős játékért elkérnek 18-19 ezer Ft-ot, aztán még a 3 DLC-ért is lehet pengetni. Majd jövőre megveszem a Game of the year editiont.

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#5) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Jóhogy nem már a release napján jelenik meg a DLC is...

(#6) Darkslayer95


Darkslayer95
csendes tag

Na ez a szomorú...meg se jelenik egy játék amit annyian várnak és máris bejelnetik hogy még lesz további 3 DLC-je és kb 1-1,5 hónap után már meg is jelenik az első DLC...hát ez pofátlanság...

(#7) Imilenni


Imilenni
addikt

Azért az durva, még meg sem jelent a játék de már tudják hogy 3 fizetős DLC lesz, amiből az egyik NEMSOKÁRA MEGJELENIK :D
Van bőr..

Remélem megszívatják őket a játékosok...szerintem értitek páran mire gondolok ;]

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#8) Wesder válasza Imilenni (#7) üzenetére


Wesder
félisten

Nem az EA aki màr nem tudom hanyadjàra rohsn tàtott szàjjal a faxerdőbe és utàna meg sír hogy nem ízlik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Engem most nem zavar, mert kivagyok éhezve egy remek szuperhős játékra, amit most elvileg meg is kapok pont a kedvenc Marvel karakteremmel.
Felőlem havonta jöhetnek a dlck :B

(#4) ChoppR
A fő sztori csak a húsz óra.Ebben nincs benne semmilyen mellékküldetés és az open world tennivaló sem.

[ Szerkesztve ]

(#10) Szakiii válasza ProEvoFan (#9) üzenetére


Szakiii
addikt

Én is így vagyok vele mármint ki vagyok rá éhezve de pont emiatt zavar engem jobban a dolog :) azt vártam amit gownál nyújtottak, egy kész játékot aaa áron amit még utólag patchelnek és jön tartalom erre még meg se jelent aaa ár megvan és az is hogy megjelenés után egy hónappal már lehet fizetni a dlcért, ez azért elég pofátlan bárhogy nézem.. Én nem lettem egy GOW4 rajongó de tény hogy minden tekintetben példamutató amit azzal műveltek, egy ponton nem lehet bele kötni de sajna nem veszik a példát..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.