Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Nekem már kicsit tömény ez az AC dózis, ami az utóbbi 1-2 hétben megy. Vadul pörög a hype.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#2) doooo válasza CptAdamica (#1) üzenetére


doooo
veterán

Mindig mondják, hogy kifulladt a franchise, senkit sem érdekel... aztán a valóság mégis mást mutat. Ez a "kétévenkénti" módszer tényleg sokkal hatásosabb, mint ha minden évben jönne új cím.

(#3) k-adi válasza CptAdamica (#1) üzenetére


k-adi
nagyúr

a téma nem rossz, ha tényleg sikerül legalább félig visszatérni az AC gyökerekhez még akár jól is elsülhet ez a valhalla rész... majd meglátjuk évvégén

(#4) adamssss válasza k-adi (#3) üzenetére


adamssss
veterán

Nem hinnem hogy tervben van visszaterni a gyokerekhez... sot inkabb tavolodnak.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#5) ribizly


ribizly
veterán

Én most toltam le az Origins-t. Pár hónapig (évig?) elég is. Majd valami komoly akcióban beszerem az Odyssey-t és így tovább. Nem igazán izgat a hype.
Arról meg nem is beszélve, hogy ha valaki végignyomta az eddigi részeket (nekem ezek maradtak ki: Liberation, Rogue, Chronicle részek, Odyssey), akkor azért már tuti megcsömörlött kicsit. :U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#6) Rodi 4.80 válasza k-adi (#3) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Biztosan jól fog kinézni az új rész, de max. egy nyílt világú outpost elfoglalós játék lesz, ha szerencsénk van jó sok történelmi jellegű háttérrel, oktatóanyaggal. Ja, a "píszí" sztorit majdnem kihagytam :)

(#7) saelin válasza ribizly (#5) üzenetére


saelin
veterán

Az Odyssey fő szála nagyon rossz! Nekem szabajosan fájt annyira... Ellenben pár mellék küldetés, cultist quest és hasonlók eléggé ott voltak. Érzelmileg egy nagy nulla mind, de tök jó kis sztorikat raknak a játékos elé és eléggé jó helyekre kalauzol el. Engem a mechanikák tartanak még mindig játékban (character level, cultist hunt, mercenary, buildek stb). Ha egy jó történetet a Valhalla mögé tudnának pattintani, akkor egy eléggé király játékot hoznának össze.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#8) Plazmacucci válasza CptAdamica (#1) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mármint az utolsó 4-5 évben? :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9) Televan74


Televan74
nagyúr

Jöhet, ebbe is beletolok pár száz órát. Persze előtte a Cyberpunk pörög ezerrel. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#10) turit válasza ribizly (#5) üzenetére


turit
tag

Ha gondolod az Epic store-on 19,8 euro az alapjáték. Az ajándék 10 euros kuponnal 9,8 ~ 3500 huf :D

(#11) ribizly válasza turit (#10) üzenetére


ribizly
veterán

ÓÓÓÓÓÓÓ... A manóba! Köszi! :DDD Akkor ezt is be kell húzzam. A The Outer Worlds, Metro Exodus, Control, Division 2 (meg az a 6 tonna free game) mellett akkor már ez is ott lesz.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#12) doooo válasza turit (#10) üzenetére


doooo
veterán

Pont ilyen konstrukcióban vettem meg pár hete... :)) Annyit szerintem mindenféleképp megér (többet is, de mostanában nem költenék játékokra túl sokat).

(#13) _flamer


_flamer
aktív tag

A trailer nagyon tetszik, felkeltette az érdeklődésem. Kíváncsian várom :C

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.