Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fateless


fateless
veterán

Anno a Honor 3X-szel kezdtem ezt a sorozatot, egyre jobbak és jobbak lettek. Egyedül azt sajnálom, hogy az ár is emelkedett, nem "rekedt meg" egy bizonyos szint között. Attól tartok, hogy annyi lesz a 6x, mint anno volt a Honor 6 ára...
Remélem, tévedek.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2) .Szaki. válasza fateless (#1) üzenetére


.Szaki.
addikt

Valószínűleg nem tévedsz, már az 5X is jóval drágább volt, mint a 4X. Utóbbi egyébként tényleg best buy volt, az 5X viszont már inkább a (még) nevesebb márkákkal vette fel a ritmust árban, annyit viszont már nem valószínű, hogy ér, ha minden igaz nem is nagyon váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Ha maradt volna az alacsonyabb árszegmensben, akkor viszont vitték volna mint a cukrot. Ugyan ez lesz igaz szerintem a 6X-re is.

(#3) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nem tetszik ez a fajta kameraelosztás.

(#4) Ricardo


Ricardo
félisten

Erre kíváncsi vagyok. A jó ár komoly érv a széria mellett, remélhetőleg marad is így.

(#5) moma


moma
őstag

Legközelebb az fog tarolni közép kategóriába, aki berak egy normális kamerát. Ez az amit leginkább hanyagolnak itt egyelőre.

we all deserve a bit of luck.

(#6) #86973952 válasza .Szaki. (#2) üzenetére


#86973952
törölt tag

Szerintem az lesz, amit már korábba is írtam (amiről beszéltünk). Gyanítom nagy bukta lett az 5X, hamar "be is szedték" őket. Majd meglátjuk megjön -e az eszük. :)

(#7) .Szaki. válasza #86973952 (#6) üzenetére


.Szaki.
addikt

Igen-igen egyetértek, látványosan hamar jelent meg a 6X, de kíváncsi vagyok. :)

(#8) tejbele


tejbele
csendes tag

Ezaz

Üdv, Tejbele

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.