Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Mennyi információ ilyen részletesen. Gratulálok.
Mennyi idődbe került?:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) stevve válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


stevve
nagyúr

Köszi! :R

Annyira azért nem borzalmasan hosszú idő az információgyűjtés, bár próbálok egy-egy területet minél jobban feltárni, ha már kutatok (remélem, megfelelően sikerült is). Általában napok, esetleg 1-2 hét egy-egy téma. (persze nem napi 8 órában :D ), de vannak infóim régebbről is - elég árnyalt a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#3) Straw válasza stevve (#2) üzenetére


Straw
senior tag

Nagyon jó írás :R, már az előzőt is nagy örömmel olvastam.

"QSD8650-et kap az LG Monaco, LG Apollo, HTC EVO 4G, HTC Touch Diamond 3, HTC Incredible."
A HTC EVO 4G meg az Incredible nem ugyanaz véletlenül?

42

(#4) FRENK1988 válasza stevve (#2) üzenetére


FRENK1988
veterán

Nomeg fontos, hogy olvasható (mezei juzer szempontjából). Remélem nemsoká jön a következő rész

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#5) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Ehhez a témához totál hülye vagyok de ezt még én is megtudtam emészteni nagyjából :R

(#6) stevve válasza Straw (#3) üzenetére


stevve
nagyúr

Dehogynem, ugyanaz... csak elnéztem, hol hogyan hívják... kösz, hogy szóltál. :R

FRENK1988:
A következő rész elvileg hamarabb jön, mint ahogyan ez követte az elsőt. Nincs tervben még egy húsvét, meg hasonlók. :)

[ Szerkesztve ]

(#7) szumo


szumo
senior tag

Tetszett!
Lényegretörő, informatív.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#8) Savaria_01


Savaria_01
tag

Jó írás,Grat :)

(#9) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Szintén tetszett, köszönöm. :R

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#10) ClioRS


ClioRS
őstag

Hasznos cikk, gratula :K :C

(#11) stevve


stevve
nagyúr

Én köszönöm nektek, hogy elolvastátok és örülök, ha tetszett. :R

[ Szerkesztve ]

(#12) Solten


Solten
addikt

"A következő részben a Samsung és a Texas Instruments kerül bemutatásra, valamint a mobil operációs rendszerek, lényegre törően."

Can't wait... Stevve amugy ez qrvajo lett... :D :R

Saor Alba

(#13) stevve válasza Solten (#12) üzenetére


stevve
nagyúr

Köszi. :DD

(#14) atom87


atom87
aktív tag

Köszönöm a tartalmas cikket, jól esett elolvasni!!

Óóóó FDMA,CDMA,TDMA,GPRS.... Hálózatok II. kurzusom témája volt ez. De szép is volt a vizsga :DD

Kawasaki z1000

(#15) Napfénysüti

Rettentő érdekes és jó cikk alig várom a folytatást. :R

Més que un club!

(#16) domi007


domi007
őstag

Kicsit kavarodott lettem, azt irod egyszer, hogy a HTC TP2 7200A-t hasznal, majd kesobb azt, hogy 7201A-t (igaz masodszor HTC Tilt2 neven hivatkozol ra).

A Qualcomm 62XX csaladhoz peldanak irhatnad a HTC Kaisert (ha jol latom odavalo...egyebkent nem irtad meg oda ugyanehhez a csaladhoz, hogy ARMv6-ot hasznal mar).

Egyelore ennyit tudtam belole elolvasni, de rohadt jo a cikk :C :R :))

jah, es meg valami: a CDMA-t irtad, hogy a 2G-nel hasznaltak..de ugyanigy CDMA-nak hivjak az USA-beli rendszert, ami nem lehet 2G hiszen nem GSM alapu (nem hasznalnak pl. SIM kartyat ami ugye a GSM szabvany alappilere).
Ezt kicsit kitisztaznad, nehogy valaki pl. vegyen egy CDMA telot USAbol, mert azt hiszi az itthon is megy, csak eppen 2G-n :B ;)

[ Szerkesztve ]

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#17) stevve válasza domi007 (#16) üzenetére


stevve
nagyúr

köszi az észrevételeket, felülvizsgálom a cikket. :R

Egy kis Apple iPad + Win95 Jailbrake, csak a poén kedvéért :D

(#18) domi007


domi007
őstag

Bocsanat, modba nem fert, meg egy dolog:
A HTC Legend altal is hasznalt 72XX csaladrol nem irtal :DDD :DDD

Mostmar abbahagyom :R

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#19) domi007 válasza stevve (#17) üzenetére


domi007
őstag

Ez meg en voltam, ha mar :P :P :DD :DD

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#20) stevve válasza domi007 (#19) üzenetére


stevve
nagyúr

:D :DDD :C

amúgy a telókat az egyes családokhoz a pdadb-ről vettem és néhol lehet, hogy figyelmetlen voltam az elnevezésekkel (hülye amcsiknak mindig más név kell :P )

[ Szerkesztve ]

(#21) Boxi88


Boxi88
őstag

You on 3G / 4G-s kép nagyon bejött :DDD azt eltaláltad minden szempontból!

Grat jó cikk lett! :C

(#22) domi007 válasza stevve (#20) üzenetére


domi007
őstag

Ez igy is van, mindennek van vagy 40 neve :DD :DDD

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#23) stevve válasza domi007 (#16) üzenetére


stevve
nagyúr

Ha a TP2 Touch Pro 2, akkor az nem = Tilt 2, ebben nem tévedtem.

(#24) stevve válasza domi007 (#18) üzenetére


stevve
nagyúr

Nem írtam, valóban, de több is kimaradt. Mindenről nem lehet írni, mert akkor könyvet adhatnék ki. ;)

Boxi88:
Azon én is jót nevettem, azért is tettem be. :D

[ Szerkesztve ]

(#25) kpal


kpal
veterán

Jó irás és van benne sokminden :R ;)

(#26) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Hű, hát köpni-nyelni nem tudok. Gratulálok, nagyon szép munka, fogadd elismerésem! :R

(#27) domi007 válasza stevve (#23) üzenetére


domi007
őstag

Es tenyleg...hallod, mea culpa, de ez behalas...a CPU-n kivul semmi nem kulonbozik, igaz (jo nincs masodlagos kamera, mert az AT&T azt nem szeresse, meg tamogat valami mas 3G savot)?

Tiszta allatsag :D

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#29) stevve válasza domi007 (#27) üzenetére


stevve
nagyúr

Az. Így igazodjon el az ember a piacon... :)

Köszi mindenkinek! :R Remélem, a még hátra lévők is tetszeni fognak.

[ Szerkesztve ]

(#30) zhagyma válasza stevve (#2) üzenetére


zhagyma
őstag

Szia!

Klassz a cikk, ahogy a többi írásod is. Respect :R

" ... szállítandó nagy sebességű bitfolyamnak száz körüli kisebb sebességű alcsatornára való szétosztása ..."

Az OFDM elv nem csak "kütyük" esetén használatos Nx100 "alcsatornával". A DVB-T műsorszórás esetén ~2000 / ~8000, míg DVB-H sugárzás esetben plusszban ~4000 OFDM elv szerint modulált vivőfrekvencia van ("alcsatorna") és még sok más esetben is ...

(#31) stevve válasza zhagyma (#30) üzenetére


stevve
nagyúr

Szia!

Köszi a plusz infót, ezt nem is tudtam. Nézelődtem már a DVB környékén, de mélyebben nem mentem bele. Így már ennyit tudok legalább. :R

[ Szerkesztve ]

(#32) domi007 válasza stevve (#17) üzenetére


domi007
őstag

A CDMA-s kerdesben jutottal valamire? :B :B

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#33) stevve válasza domi007 (#32) üzenetére


stevve
nagyúr

igen, fél mondatot odatettem, bár kicsinek tartom az így befürdés esélyét.

(#34) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

wow köszönjük!!!

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.