Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #06658560


#06658560
törölt tag

Annak a kábelnek úgy mégis mi értelme van?

(#2) elefant válasza #06658560 (#1) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

az egy kifogástalan kérdés, a hivatalos termékoldalról szereztem a képet.

(#3) pilóta válasza #06658560 (#1) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hogy hogy mi? Egyértelmű, saját magát tölti, sose merül le! :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#4) Gabesz84 válasza #06658560 (#1) üzenetére


Gabesz84
őstag

Ha tippelnem kellene akkor az egy USB-ről táplálható wireless display adapter.
Ránézésre a kütyü USB és hdmi portjába van bedugva.

(#5) XuChi válasza pilóta (#3) üzenetére


XuChi
addikt

Ahhhaaa szóval ez az amiről Gyurcsány beszélt :D Igyen áram!!!! Végreeeeee. ;]

(#6) #16939776


#16939776
törölt tag

Lemásolták a kínaiakat, ezzel komoly konkurenciát állítottak az ebay-os kínálatnak 2-10X áron. ;]

(#7) macilaci78 válasza #06658560 (#1) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Kensigton lock hardverkulcsba építve. :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#8) KFORboy


KFORboy
senior tag

Hát ez viccnek jó volt...
100e HUF egy ratyi felbontású, ratyi fényerejű powerbankért amit ebayen is megkap bárki tized ennyi áron

Tuti siker lesz.... :U

[ Szerkesztve ]

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#9) Trevize1987


Trevize1987
aktív tag

Így, ebben a formában tényleg nincs értelme. Nem a felbontás kevés, mert a gyereknek tök jó lenne néha mesét nézni, ilyesmi. Hanem a fényerő. Tudom, fizikailag jelenleg lehetetlen nagyon növelni ilyen kis méretben, de akkor meg minek ha ez még tök sötétben sem szuperelég.

(#10) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Sztem a cikk szerzője siet egy kicsit ezzel, mert nincs még Április elseje...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#11) Duree


Duree
veterán

A szokásos hülyeség értelmetlen drága meg minden.

duree54

(#12) fpeter84


fpeter84
senior tag

Ezen az áron vicc... Nem azt mondom hogy semmire sem jó ez a felbontás - TV, mozi, Youtube, autóverseny jellegű játékokhoz ahol nem kell apró kis részletekre koncentrálni - nálam 2.5-3m-es átlóval vetít a falra egy Unic UC40+ nevezetű ketyere. A ráncfelvarrt verzióját UC46 néven wifi miracast-al 46 fontért, vagyis 17e Ft-ért meg lehet kapni angliában, ismerőse meg mindenkinek van odakint, de németországban se sokkal több... No ennyit tényleg megér ez a tudás, mert már messze nem az a sitt, mint a 320x240-es bohóckodások amelyek 16:9-es tartalommal ráadásul valójában csak 320x180-asok... Nyilván aki megteheti/hajlandó többet áldozni az jól teszi ha magasabb felbontású ketyerét vesz, de akinek ez csak játék annak már bátran merem ajánlani ezt is. Csak nem sunyi áron :W

(#13) kilua válasza fpeter84 (#12) üzenetére


kilua
senior tag

Én is rendeltem AliExpressröl egy 960*540P-set csak az volt a baj vele, hogy nagyon hangos volt, volt benne hangszóró, de élvezhetetlen minőségű, mondjuk a három méteres kép akkor is nagyon ütős lett.

(#14) fpeter84 válasza kilua (#13) üzenetére


fpeter84
senior tag

Valóban nem hangtalan az enyém sem - nyilván kinek mi a hangos... tv/film/yt közben különösebben nem zavar... Találkoztam olyan moddolással, ahol egy fesszabályzó közbeiktatásával kicsit leszabályozták a ventillátor fordulatszámát, mert állítólag úgy is jól elbír a ledből származó hővel, de annyira nem zavaró hogy nekiessek. A belső hangszóró hangminősége is elég gyenge - emberi beszéd még úgyahogy érthető rajta, de valóban eléggé olyan mintha a kuka aljáról szólna a sokol rádió, de alapból nem ezen szól így annyira nem számít nálam. Ellenben zavaróbb hogy a távirányító infravevőjét a hátára tették így oldalról/szemből már elég nehézkesen veszi a parancsokat, így tervezem ennek az áttelepítését... :)

(#15) J.J. András válasza pilóta (#3) üzenetére


J.J. András
őstag

#1 és #3 hozzászólásTesla-gömb kicsinyített változata, ami a sötét energiát tudja felfogni és hasznosítani az éterből :))

de azért amiket ide röfögtetek, besírtam... grat :C

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#16) Piftuka


Piftuka
veterán

Valóban nem olcsó, ám nem is otthoni felhasználásra készült termékről van szó.

Egy ilyen mini projektornak "mobil" céges prezentációk, "utazó munkák" során van jelentősége, és céges környezetben még az ára sem sok. (És azt is leírhatják X év alatt...)

"Aquila non captat muscas."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.