Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gghrtz


gghrtz
őstag

Azért 70-ért lehetne kicsit combosabb a felbontás meg az akku is. Bár a technika jelenlegi állása szerint lehet nem lehetséges, de azért egy legalább HD minőség nem ártana, 5 órás üzemidővel.

(#2) Geller72 válasza gghrtz (#1) üzenetére


Geller72
veterán

Szerintem meg korrekt a 3 óra. Egy átlagos előadást meg tudsz tartani ennyi akkuidőből simán. Lassan elérünk tényleg oda, hogy nem kell mást vinned, csak egy tabletet, egy ilyet és egy lézeres pointert, aztán ennyi. Jó lenne, ha wifin, vagy akármin lehetne "párosítani" tablethez, notihoz, vagy BT-n. :K

(#3) gghrtz válasza Geller72 (#2) üzenetére


gghrtz
őstag

Igen maga a koncepció tényleg, jó. A 3 óra nem vészes, de egy HD felbontás akkor is jobb lett volna :B Házaló ügynököknek nagyszerű ötlet :D Persze ez csak vicc volt. :R

(#4) Geller72 válasza gghrtz (#3) üzenetére


Geller72
veterán

Egy előadás esetén (pl safety-s gyorstalpaló a melósoknak :D) szerintem egyáltalán nem fontos a HD minőség. A lényeg látható, a célt elérted. Gyors voltál és rendkívül kompakt. Akárhol meg tudod tartani, egy építkezésen a falra, vagy konténer oldalára vetítve, ÁRAM nélkül, minden nélkül..;). :C

(#5) kleinguru válasza Geller72 (#4) üzenetére


kleinguru
addikt

Nem értek hozzá, de a 85-ös fényerő az nem kicsi világos építkezésekhez? Esetleg pincébe el tudom képzelni:))

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#6) Geller72 válasza kleinguru (#5) üzenetére


Geller72
veterán

Kültérben igen, de max bementek egy fedett helyre. Ott meg van úgy, hogy olyan sötét van, hogy lámpa kell a melóhoz is..;)

(#7) Gabir válasza Geller72 (#6) üzenetére


Gabir
aktív tag

Az Optomának van pici projektora, 10-20 lumennel, sötét szobában lehetett használni.
Ez 85 Lumen, nyilván nem teremvilágosító fényerő, de mobil méretű, ledes és hordozható.
Ha tudna HD-t,senki sem venne alap lámpást..

(#8) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mennyi lehet ennek az ideális képátmérője? Persze minél nagyobb annál fakóbb. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) bteebi


bteebi
veterán

Az ötlet jó, sőt még a kivitelezés is elmegy, de azért el tudnék képzelni jobbat is. Kíváncsi lennék a képére, mert akár még szabadtéri esti mozizáshoz is el tudnám képzelni - persze csak "egyszerű filmnézéshez", mert szabad téren nehézkes lenne jó minőségű 7.1-et csiholni, pláne úgy, hogy a szomszéd is elviselje. Vajon mekkora képátmérőt tud produkálni? Sajnos nem derül ki a cikkből.

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#10) MZperX75


MZperX75
addikt

Ha már egy 22"-ba megy nekem tetszene
mit vagytok úgy fennakadva a felbontáson,nem olyan vészes.
35-40ezret maximum megérhetne.

(#11) Rubinhood


Rubinhood
csendes tag

Birom ezeknek a LED projektor gyartoknak a hosszu tavu uzletpolitikajat.

2008 - "Alacsony felbontas, kis fenyero, aksi, file-nezo."
2009 - A tavalyi nem jott be, most viszont itt az alacsony felbontas, kis fenyero, aksi, file-nezo.
2010 - Uj termekskala! Alacsony fenyero, hasznalhatatlan felbontas, fajl-nezo, aksi!!!
2011 - Probaltuk mar a fajl-nezot? Eleg lesz a kis fenyero, 480p felbontas, meg tavaly ugy bejott az aksi.
2012 - DVD felbontas, fajlnezegeto, 80 Lumen, aksi.
2013 - Mindenki a termeszetben akar LED projektorozni, ezert megtartjuk az aksit, bar emiatt marad a 480p, 100 alatti lumen, raadaskent beleteszunk egy fajlnezegetot!!!
2014 - Szakitva a hagyomannyal, ezuttal a fajlnezonk mar felismeri a BMP kepeket! 80 Lumen, 850x480 felbontas, aksi! Azert is lenyomjuk a torkukon!!! Eszi / nem eszi, nem kap mast.

ADDIG GYARTJUK, AMIG MEG NEM VESZITEK!!!

Van egy mondas azokrol, akik valtig ugyanazt csinaljak arra varva, hogy a vegeredmeny megvaltozik... :)

[ Szerkesztve ]

(#12) kleinguru válasza Rubinhood (#11) üzenetére


kleinguru
addikt

Lassú víz partot mos :P

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#13) pusszycat válasza Rubinhood (#11) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ki mint vet úgy arat ? :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#14) bteebi válasza Rubinhood (#11) üzenetére


bteebi
veterán

A nap hozzászólása :DDD :R.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#15) Alg válasza Rubinhood (#11) üzenetére


Alg
veterán

Did I ever tell you the definition of insanity?

;] ;)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#16) Put2


Put2
tag

L tudnám képzelni otthon, filmnézésre :) Ha 1 kicsit jobb lenne.... 3.60-as a belmagasság és 4 méter széles a fal.. Oda tökéletes lenne.. :D Sokszor gondoltam, h kell egy projektor, mert az a nagy fal kihasználatlan.. Pár év és lesznek jo projektorok, amik árban és minőségben is hoznak 1 L fogadható szintet..

[ Szerkesztve ]

(#17) Bogyó bá' válasza Put2 (#16) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Jó projektorok most is vannak, csak a cikkben szereplő nem ebbe a csoportba tartozik...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#18) Put2 válasza Bogyó bá' (#17) üzenetére


Put2
tag

De az az a kategoria, amit még nem igen lehet megfizetni.... Gondolok itt 300e-ft ra.. Én arra gondoltam, h ami most 300-400k az pl 1-1,5 év múlva olyan 90-100e ft (lenne). Arra szívesen befizetnék :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.