Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) BiP


BiP
nagyúr

Jó cikk, szerintem rengeteg ember problémáját érinti.
2 apró észrevétel:
Az elején indok: "- A plusz akksit cipelni nem mindig könnyű. Én hátizsákos vagyok, de ismerek sok retikülöst...", majd a végeredmény egy nehéz cucc. Persze nincs tökéletes megoldás, valahol mindenképp kompromisszumot kell kötni, felhasználási szokástól függően.
Ill. a végén a tömeget célszerű lenne 230grammként írni, nem 23deka-ként, jobban összehasonlítható a többi mobilos kütyüvel.
Ill. nem ismertem korábban ezt a 18650-es cuccot, emiatt kicsit megtévesztő volt, először azt hittem, ez a kapacitása (másik helyen a 4000mAh-s cuccra hasonlóképp 4000-esként hivatkozol.) Sokadik említés után leesett, hogy ez inkább valami típusjelölés, de elsőre fura volt.

A konkrét termékekkel kapcsolatban: Az első változat nagyon körülményesnek tűnik, a másik az pedig igazi nagyágyú. Viszont biztos baromi lassan tölt fel. Vannak a piacon olyan típusok, amiket nem egy örökkévalóság feltölteni? (tölthető ceruzaelemből -AA akku- is van már csomó olyan, ami gyorstölthető). Ezekből a nagykapacitásúakból még nincs vagy drága?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.