Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Okosmobil

Hozzászólások

(#1) total90


total90
veterán

Amugy ja, multkor metron epp azt figyeltem, hogy a legkisebbtol a legnagyobbig, mindenkinek mobil a kezebe es anelkul nincs elet :W

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#2) Mustaros


Mustaros
aktív tag

Fájó , de igaz videó.. ;]

(#3) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Sok okos telefon a sok hülye embernek. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#4) Drenadar válasza total90 (#1) üzenetére


Drenadar
veterán

Sőt ha nem mobil, akkor könyv! :)

de mondjátok csak hogy lehet "hasznosan" eltölteni az időt a metrón?
Az is kiábrándító mikor az emberek a reggeli rutinjukat mint a smink ilyesmi a metrón fejezik be(pl London).. akkor inkább lássam azt hogy a mobiljukat nyomkodják.

(#5) creation


creation
senior tag

Szép kis összefoglaló videó...

Én lecseréltem a telefonomat egy 7"-os táblagépre, amivel lehet telefonálni. Még nem jött meg a vezeték nélküli fülhallgatóm, így sokszor furcsán néznek rám az emberek, amikor a tepsit a fejemhez szorítva telefonálok. Az oka az ekkora vágódeszkára az volt, hogy motoron nagyon elvonja a figyelmet a vezetésről az, ha egy "kis kijelzőre" kell nézni navigáláshoz. 4,7" kicsi volt nekem. Inkább megálltam a motorral míg tájékozódtam. 7"-on már nincs ezzel gond.

Amúgy ez nem is annyira az okos telefonokról szól, mintsem a közösségi oldalak hatásáról. És a személytelenségről és érdektelenségről. :R

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#6) total90 válasza Drenadar (#4) üzenetére


total90
veterán

Szerintem nem olyan ez mint a vonat, hogy orakat kell utazniuk. En ezent hallgatok kozben, de nem basztatom a telefont... vagy ha nem hallgatok zenet, akkor epp nem csinalok semmit, azt a par perceket, vagy 10 percet kibirom igazan telefon nelkul.

Ami az olvasast illeti, az talan meg kikasztob, amikor valaki beul a metroba, eloturja a konyvet vagy az e-book olvasot es megy 2 megallot :W Nalam ez ugy van, vagy is ugy ertelmezem, hogy a konyv olvasas kikapcsolodas kellene, hogy legyen, ergo leulsz, fekszel es lazulsz, olvasol... nem 2 sorokat, mert at vagy ki kell szalni a metron.

Az egyeb dolgokat, pl. sminkeles, head shot. Szamomra viszont a legrosszabb a metron zabalok/pialok. Mert reggel nincs am ido 5 percig reggelizni, hanem megyek veszek valami fost a peknel meg 2go kavet, aztan ahogy zotykolodik a metro, ugy ontok le 3533534 embert vele :W

2x ontottek mar le es meg neki allt kb. feljebb, hogy mert nem az o hibaja, hogy tele a metro. De bazzeg, zabaljal otthon vagy a munkahelyeden. Olyankor kellene egy ilyen nekem [link]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#7) Luck Dragon

Videó alapján a tegnapelőtti eset jutott szembe szegény srác neki ment a busz oldalának mert bújta a telóját, a sofőr le szált a buszról és felsegítette. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

A legjobban utált dolgok top 10-es listáján van nálam a vezetés közbeni mobilozás. Eszméletlenül rühellem az ilyet. A BT füles még oké, de a törpieknek semmi jót nem kívánok.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#9) Hintalow


Hintalow
senior tag

Én is a telefonomat bámulom tömegközlekedés közben :K
A 40 perces útból, melóhelyre kb 30 percet a járműveken töltök, és ilyenkor van időm olyan dolgokra, amikre otthon család mellett másra fontosabb. (sorozatnézés pl.)
Inkább azt nézem, mint a többi embert ;]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#10) Drenadar válasza total90 (#6) üzenetére


Drenadar
veterán

Én mikor munkába jártam nem rég Újpest központ > népliget, bőven volt az 40 perc is... és napi majdnem másfél órát elég rossz "elveszteni", igenis könyv olvasás hosszabb távra jó ötlet.
Én nem szoktam olyat látni hogy valaki 2 megálló miatt ül le és olvas valami könyvet...

(#11) HuMarc


HuMarc
addikt

Oké, a küklopszok ebbe haltak bele, de az emberiség egyelőre még él és virul.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Okosmobil
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.