Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aelod


aelod
veterán

Jó nagy lapát lett. A számok meggyőzőek. Mennyire élhetőek ezek a "nokiák" ?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#2) *Mukeey* válasza aelod (#1) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Szerintem teljesen vállalhatóak.Ismerettségi körben használnak többet is(3,5,6) és az android one nagyon frankó.Kamerában is biztos jó lesz.Árban meg kezdésnek se rossz,hát ha beesne 100ezer alá😎

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#3) Dare2Live válasza *Mukeey* (#2) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Meg a Snapi 660 már pont elég mindenre (jóval erősebb mint egy 636) és nagyon keveset eszik.
Ehez jön egy 3800mahos aksi.
Ez így elég jó azonak akiknek fontos aksiidő.

Elég szkeptikus voltam ezekkel a nokiakkal, de elődöket nézvbe a supportjuk is nagyon jó.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#4) 3XV


3XV
tag

Szolgáltatói forgalmazásról van valami hír, információ?

(#5) aelod válasza Dare2Live (#3) üzenetére


aelod
veterán

Azért 6"-ba rakni ekkora akkut nem egy truváj szerintem :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#6) Juhaszatti válasza aelod (#5) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A Redmi Note 4-ben ugyan 4100-as van, de az 5,5"-on is szélesebb és vastagabb is ennél. Persze emellett rövidebb.
Ez a 3800 kb pont reális, és rendben van ekkora házban.

(#7) aelod válasza Juhaszatti (#6) üzenetére


aelod
veterán

Viszonylag új ez a S660 így nem tudom mennyire fogyaszt de jókat írnak róla :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#8) Millerchris


Millerchris
tag

Örülök hogy hátul van az ujjlenyomat olvasó.

A holnap mèg messze van!

(#9) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Nem rossz. :C

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#10) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Teljesen korrekt kezdőár érte, tény hogy elég nagy lett a készülék. Egyre jobban tetszik ez a HMD Nokia, remélem az android one nem lesz egy üres ígéret.

Finn the human

(#11) atike


atike
nagyúr

Nem rossz. Van amúgy ebben az ársávban konkurenciája....? :U

(#12) Matada2.3 válasza atike (#11) üzenetére


Matada2.3
veterán

Talán az A8 2018, bár annál ez kicsit még erősebb is.

Finn the human

(#13) novinyul válasza Matada2.3 (#12) üzenetére


novinyul
veterán

Az A8 hardverénél ez jobb, nem is kicsit.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#14) Matada2.3 válasza novinyul (#13) üzenetére


Matada2.3
veterán

Igaz, ott 8 kyro 280 van, míg az A8-ban, csak 2 A73. :R Akkor kb nincs konkurencia nagyon.

Finn the human

(#15) novinyul válasza Matada2.3 (#14) üzenetére


novinyul
veterán

Inkább GPU része az ami durcább a 660-ban

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#16) atike válasza Matada2.3 (#14) üzenetére


atike
nagyúr

Igen, én is azt hiszem - ezért is kérdeztem meg... Korrekt áron van és kb nincs vetélytárs. Épp nem gondoltam, hogy a Nokiának lesz ilyen ajánlata...

Várom a Nokia 9-et... :)

(#17) Matada2.3 válasza atike (#16) üzenetére


Matada2.3
veterán

Az meg elvileg a 800$-os kategóriába készül. Ott az emberek elvárnak már valami szoftveres pluszt is, ami ugye az android one miatt nem lesz ott.

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#18) Dare2Live válasza Matada2.3 (#17) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Az nem plusz hanem minusz.

Nekem pl teli a tokom a samu bloatwareval. Egy a1 is tetszik csak picit pont gyenge es uez az aksia is.

660 viszont eleg combos es 3800as az aksi. No meg a1 kaeraja is necces.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#19) Fryskitt válasza Dare2Live (#18) üzenetére


Fryskitt
addikt

Egyetértek. Majd ha valami kell, felrakom. Igazán értékes cucc meg még nem került telefonra. Talán éppen anno, a Nokia térképek az volt.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#20) *Mukeey* válasza atike (#16) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nokia 9 várós nálam is,főleg ezek után.

Tényleg bíztatóak ezek az új Nokiák.Ha anno nem a windows phone-ra váltottak volna,most lehet piacvezetők lennének még mindig.Azért akkoriban a Nokia név nagy előny lett volna pl. egy Huawei-el szemben,pláne igy android one-al....

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#21) Matada2.3 válasza Dare2Live (#18) üzenetére


Matada2.3
veterán

Nem feltétlenül -. A Bloat persze nagyon irritáló, viszont rendszer szinten nekem néha egy gyári AOSP ROM nagyon kevés, gondolok itt a double tap to wake és egyéb rendszerszintű dologra, vannak olyan dolgok szerintem, amiket nem lehet utólag telepíteni.

Finn the human

(#22) -szp- válasza Matada2.3 (#21) üzenetére


-szp-
aktív tag

kétkoppos feloldás pont van a Nokia 8-ban, gondolom a 7 plusban is. Várós a teszt, hogy kiderüljön mire képes. Főleg a kamera lesz érdekes, elvileg megkapta ugyanazt a duplát hátra, mint a Sirocco.

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#23) Ayraz válasza *Mukeey* (#20) üzenetére


Ayraz
újonc

Ja, de ez a vonat elment. Kiesett cca10 év, a név nem kopott ki erre lehet építeni.

(#24) #16820480 válasza aelod (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

Lassan egy éves, de sajnos nagyon kevesen használják, mindenki inkább az olcsóbb 626 és 636-ot tolja :(

(#25) NumberGuy válasza Ayraz (#23) üzenetére


NumberGuy
tag

Látszik is, hogy a Nokia név olyan erős, mint régen, nem hiába van itt is 500db hozzászólás. :)

[ Szerkesztve ]

(#26) Fryskitt válasza NumberGuy (#25) üzenetére


Fryskitt
addikt

Nem tudom eldönteni, hogy ez irónia vagy elismerés. Szerintem egy ilyen hírecske eestén ez elég jó arány és megint csak szerintem, ha így folytatja a Nokia akkor erős név lesz újra (mert jófelé halad).

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#27) NumberGuy válasza Fryskitt (#26) üzenetére


NumberGuy
tag

Most annak kellene örülnünk, hogy a világ egykor vezető telefongyártó cége el tud adni pár millió készüléket évente? Olvastad egyáltalán a teszteket, amelyeket itt a Mobilarénán kaptak a készülékek:

Nokia 2 - kegyelemkettes
Nokia 8 - a múltat elfeledni (nem rossz, de nincs benne semmi rendkívüli.)
Nokia 6 - ötről a hatra (szerencsére javít az 5 néhány bakiján, jókora többletköltség árán)
Nokia 3 - valaki most finntorog
Nokia 5 - ötlettelen

(#28) YiHunter válasza NumberGuy (#27) üzenetére


YiHunter
csendes tag

Az elso tesztek itt elég lehúzóak voltak és azóta szoftveresen előrébb léptek (ok a Nokia 2 az WTF és WHY kategória azt nem kellett volna tény) de pl az 5 egy nagyon jól sikerült telefon (külföldi tesztek alapján jobban sikerült mint a 6) a Nokia 3 oreoval rengeteget gyorsult (hogy ez a Google vagy a hmd/foxconn eredménye-e passz) ami perpillanat kiemeli az új nokiakat az a példás support (az összes telefon rendszeresen megkapja a frissítéseket és nincs a rendszer teleszemetelve) és a build quality

(#29) Fryskitt válasza NumberGuy (#27) üzenetére


Fryskitt
addikt

Olvastam és az tűnik ki, hogy fejlődőképesek. Azért írtam, hogy jó az irány.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#30) haxiboy válasza NumberGuy (#27) üzenetére


haxiboy
veterán

Ráadásul már semmi mást nem kell csinálniuk, mint egy random kínai gyártóval összerakatni a hardvert, rárakni az Android One-t (amihez szintén nem kell nyúlni semmit esetleg pár saját bloatware-t felrakni), rárakni a Nokia logo-t és kész.
Maximum annyi dolguk van a Nokiánál hogy....úúúú gyerekek figyi már nézzétek ezt a téglalapot milyen király már. Hány kamerát rakjunk hátulra? Kettőt? Csak? Oké fiúk legyen 3. Következő telefonra majd 7-et rakunk akkor tuti nekünk lesz a legjobb. Gigamega szuper extra funkciónak meg a rovarszem módot is be lehet kapcsolni hátha valaki ilyenre vágyik.

Nokia 29 700 kamerával :D

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#31) fromlast


fromlast
csendes tag

Azt látom, hogy az edigital-nál már raktáron van. Lehet tudni, hogy a mediamarkt-nál mikor lesz?

(#32) oliblood88 válasza fromlast (#31) üzenetére


oliblood88
csendes tag

Elorendelesem meg beszallitas alatt statuszban van, pedig uzletben atvetelt valasztottam. Az a szep, hogy a keszlet alapjan a kivalasztott boltban raktaron van...

(#33) 3XV


3XV
tag

Telekomnál is elindult az előrendelés

(#34) fromlast válasza 3XV (#33) üzenetére


fromlast
csendes tag

Telekom: "Első kiszállítás vagy átvétel: 2018. április 27-én."

(#35) fonixmadar01 válasza NumberGuy (#27) üzenetére


fonixmadar01
csendes tag

Milyen érdekes, hogy ezeket bírtad beemelni, mikor ezek a piacra visszatérés utáni első szériák voltak. Azóta a 2. szériás telefonok jönnek, lássuk azóta milyen cikk született:

Nokia 7 Plus - eddig is így kellett volna
Az újra feltámadt Nokia első generációs okostelefonjai nem robbantották fel a piacot. A második kör viszont jónak tűnik, ha a 7 Plusból indulunk ki.

https://mobilarena.hu/teszt/nokia_7_plus_eddig_is_igy_kellett_volna/bevezeto.html

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.