Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Az miért jó, hogy 2 SMS kell egy vásárláshoz?

Aki hülye, haljon meg!

(#2) mizoli válasza L3zl13 (#1) üzenetére


mizoli
addikt

Ugye ezt nem komolyan kérdezed? :)

(#3) Kasya válasza L3zl13 (#1) üzenetére


Kasya
nagyúr

Hat igen. Meg mindig nem tudtak rendesen megoldani a lottozast.
Nem is tudom, hogy a 2 sms, vagy a szerencsejatek.hu egyenleg feltoltos rendszere a kellemetlenebb.

Jo hogy van, valamennyire felhasznalobarat, de tovabbra se az amit elvarnek.

(#4) hengelhof


hengelhof
senior tag

Az egyik baj ezzel az app-al, hogy a megjátszott számokat húzás után csak nagyon macerásan lehet összehasonlítani. Pedig logikus lenne.
A másik, meg az, hogy... nem jut eszembe más. Majd valaki biztosan talál.

(#5) Totheground


Totheground
addikt

Szerintem a Szerencsejáték mobil oldala baromi jó lett a legutóbi frissítés óta, nekem feleslegessé tett minden appot.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#6) Dawkins


Dawkins
tag

Honnan tudom Puttónál hogy nyertem vagy nem?
Feladtam egyet, azóta egy csomót sorsoltak, a sorsolások időpontját nem mutatja az app, csak számokat, így nem tudom vissza keresni.

Semmi nincs a világon, ami teljes mértékben rossz lenne. Még az álló óra is pontos naponta kétszer.

(#7) pusszycat válasza Dawkins (#6) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha vél. letörlöm a visszaigazoló SMS-t mit nyerek? :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#8) Dwayne Hicks


Dwayne Hicks
tag

...ha lenne benne "És akkor a jövőheti nyerőszámok" menüpont, akkor letölteném.

(#9) parkr válasza pusszycat (#7) üzenetére


parkr
őstag

ugynazt mintha a szelvényt hagytad volna el :)

(#10) Ronan968


Ronan968
tag

Nekem hiányzik a kedvenc számok tárolási lehetősége,a régebbi verzióban benne volt!

(#11) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Ha nyerek a lottó-n kipróbálom :)

(#12) fokukac válasza hengelhof (#4) üzenetére


fokukac
nagyúr

Szvsz egy „okos" alkalmazásnál az lenne az alap, hogy megjegyzi, hogy mire fogadtam, és értesít, hogy nyertem-e vagy sem...
Ja, és mindezt sms nélkül, valami regisztráció után.
Ez így nem fejlettebb, mintha lemennék a lottózóba.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#13) Armahun válasza pusszycat (#7) üzenetére


Armahun
addikt

Elméletileg nincs semmi gond, ha nyertél fogsz kapni egy sms-t amiben kéri a számlaszámot amire utalja a pénzt.
Nagy nyeremény esetén pedig a sim kártyával kell azonosítanod magad.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#14) pusszycat válasza Armahun (#13) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Biztonságosabb mint a manuális. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#15) Kékes525 válasza pusszycat (#14) üzenetére


Kékes525
félisten

Ez lett volna az első kérdésem, hogy mennyire biztonságos ez? Biztos, hogy ki fogom próbálni, már régen lottóztam, lusta voltam elmenni a lottózóban szelvényeket töltögetni.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#16) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

1-2 fent említett kérdésre a válasz:

1, Honnan tudom, hogy nyertem-e?
- A rendszer értesítő sms-t küld részedre, valamint az "elfogadós" sms-ek végén ott van egy olyan megjegyzés, hogy "Akt. nyerem.: 1305 Ft". Innen lehet továbbá még értesülni hogy nyertél valamelyikkel. Az összeg változhat, csak beírtam néhány számot. :DD

2, Miért kell 2 sms? L3zl13-nek
- Az egyik a foglalás, a másik a visszaigazolás. Gondolom még sosem vettél autópálya-matricát sms-ben...

3, Hogyan kerül hozzám a nyeremény?
- Regisztrálni kell a bankszámládat és a rendszer automatikusan elutalja neked az összeget. Természetesen csak akkor, ha kéred. A nyereményed elviekben nem vész el. Saját tapasztalat, már nyertem párszor. Akár csak a párom... :)

4, Miért nem lehet megjegyeztetni a kedvenc számaimat?
- Meglehet, ott van egy szép nagy szürke csillag. Azzal eltudod menteni a szelvényedet...

5. Honnan tudom Puttónál hogy nyertem vagy nem? Dawkins-nek
- A puttónál az elküldős sms visszaigazolása után kapott sms-ben benne van, hogy hányadik sorsolás. Ha nyertél értesít, ha nem nyertél nem fog értesíteni.

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#17) aglaca


aglaca
csendes tag

Ha céges telefonról játszom, és küldöm az SMS-t akkor ki a jogos tulajdonosa a nyereménynek?
Mert az addig rendben van, hogy regisztrálom magam és a számlaszámom a telefonszámhoz, de a szolgáltatást kvázi cégként veszem igénybe/kapom a számlát/fizetem, vagy ha NEM nyertem akkor a cég fizet (SMS), ha meg nyertem enyém a nyeremény?

(#18) Dwayne Hicks válasza aglaca (#17) üzenetére


Dwayne Hicks
tag

Akkor a főnököd felmarkolja a 2 milliárdot, és még le is cs*sz, hogy szerencsejátékra használod a céges telefont... :D

(#19) eclipse19


eclipse19
senior tag

Én azt nem értem, hogy miért kell bizonyos feliratokat szándékosan kvázi olvashatatlanná tenni?

Még a monitoron (22") nézve a képeket is nehezen kivehető közép-zöld háttéren a világoszöld, fehéren a világos szürke és világos szürkén a közép szürke betű.

Mintha direkt az lenne a cél, hogy ne lehessen elolvasni. :W

A 3. és 4. képen az aktív oldalt jelző sáv színe is praktikusan azonos a háttérrel. Ennek mi az értelme? :F

Üdv a készítőknek. :C

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#20) L3zl13 válasza dajkapeter (#16) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Visszaigazolást az eladónak/üzemeltetőnek kell küldenie. (Küldd is.)
Nekem a megerősítő "OK" üzenettel van bajom. Online kommunikációnál nem luxus egy extra megerősítés, de fizetős SMS-nél már nem biztos, hogy akarnám. És jól értem, hogy ezt kézzel kell begépelnem?
Ok, hogy 2 betű, de nem túl elegáns megoldás.

Aki hülye, haljon meg!

(#21) dajkapeter válasza L3zl13 (#20) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Ezt az autópálya-matricára, vagy a bármilyen más sms alapú szolgáltatásra igaznak vehetnénk. Hisz akár véletlenül is elküldheti valaki az sms-t és akkor már el is fogadhatnák?

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#22) L3zl13 válasza dajkapeter (#21) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Soha nem állítottam, hogy a mobilos autópálya matrica vásárlás jó lenne. :)

Aki hülye, haljon meg!

(#23) dajkapeter válasza L3zl13 (#22) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Ez egy ilyen rendszer, egyelőre még nem lehet az alkalmazásban hitelesíteni a szelvényt, sajnos...

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#24) Hunneo válasza fokukac (#12) üzenetére


Hunneo
csendes tag

Van ilyen is. Több app is van már erre, nem csak a hivatalos. Pl. a Lottó monitorban elmenthetők a szelvények, és az értesít is ha nyertél.
[link]

Azért van olyan helyzet, amikor kényelmesebb az a 2 db SMS, mint a lottozóba leszaladni ;)

(#25) iMaverick


iMaverick
addikt

Most én vagyok béna, vagy tényleg eltűnt a Play! áruházból az app? (A cikkben lévő link-re sem jön be semmi.)

A telefonon még rajta van, fut is, de a Play!-ből nézve már nem mutatja, mint telepített app... :U

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#26) :eL.BaNDiTo: válasza iMaverick (#25) üzenetére


:eL.BaNDiTo:
csendes tag

Szerintem nem vagy béna... nekem sem látszik az app a Google Playben... Újra kellett húznom a telómat és amikor telepíteni akartam play-ből már én sem találtam... :(

C35 > 3330 > W300i > W395 > S5660 > I8190 > H60-L04 > Mi A1 > X3 NFC

(#27) iMaverick válasza :eL.BaNDiTo: (#26) üzenetére


iMaverick
addikt

Közben leveleztem a Szerencsejáték Zrt. ügyfélszolgálatával és az úriember elmondása alapján "átmenetileg nem érhető el" az app. Remélhetőleg mihamarább visszakerül.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#28) :eL.BaNDiTo: válasza iMaverick (#27) üzenetére


:eL.BaNDiTo:
csendes tag

Köszi az infót! :D

C35 > 3330 > W300i > W395 > S5660 > I8190 > H60-L04 > Mi A1 > X3 NFC

(#29) iMaverick válasza iMaverick (#25) üzenetére


iMaverick
addikt

Info (már ha érdekel valakit): úgy tűnik, hogy az Okoslottó alkalmazás végérvényesen ki lett tiltva a Play!-ről... Idézet a szerencsejáték Zrt. oldaláról:

Miért nem tudom letölteni a Google Playből? A Google nem támogatja a szerencsejátékokat a saját alkalmazás-áruházában, ezért Androidra kizárólag a mi oldalunkról van lehetőséged letölteni az alkalmazást.

LINK

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#30) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Az 5-6-7-es lottót ne erőltesse már senki, legalábbis ne fűzzön hozzá nagy (nye)reményt. Az apptól függetlenül már meg van okosítva ez a történet, volt valami cikk a minap is hogy előbb kiderültek a számok mint ahogy kisorsolták volna.

A nagy milliárdokat nem fogod már megnyerni akármilyen számokat játszol meg, ez garantálható. Sajnos erre is rátette a politika a kezét.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#31) iMaverick válasza Apollyon (#30) üzenetére


iMaverick
addikt

Ezt a cikket tudod linkelni? Kerestem, de csak ezeket találtam:

LINK
LINK
LINK
LINK

Ez viszont tetszik: "Hogyan vegyük fel a nyereményünket? 'Guide'":
LINK

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#32) fokukac


fokukac
nagyúr

Mióta megjött a 7-es android, azóta nem működik az okoslottó.
Kíváncsi vagyok, mikor frissítik... végül is még csak másfél hónap telt el azóta... :U

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#33) fokukac válasza fokukac (#32) üzenetére


fokukac
nagyúr

ja igen, ma telepítettem egy elvileg friss verziót... de ugyanúgy bezárja önmagát. :(

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#34) iMaverick válasza fokukac (#33) üzenetére


iMaverick
addikt

Azoknak, akik használják a progit: tettek ki egy frissített verziót.

Azt ugyan nem írják, hogy mit javítottak... (Azt meg halkan jegyzem meg, hogy ha már nincs kirakva a Play! Áruházba a program, akkor legalább ők leprogramozhatnák az app-ba, hogy időnként keressen már friss változatot a szerverükön.)

A frissítés kapcsán hír: telepítsd fel, adjál fel szelvényeket és automatikusan részt veszel egy nyereményjátékban.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#35) fokukac


fokukac
nagyúr

Jelentem, december közepétől működik az app, android 7.1.1-en is. Beletelt pár hónapba, de megoldották.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#36) Joci93


Joci93
senior tag

A beállítások menüpont alatt be van pipálva, hogy kérek értesítéseket a kihúzott számokról, de még egyszer sem küldött, pedig pont ma húzták az ötöst. :(((

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.