Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) leonejoci2


leonejoci2
tag

Android a tv-ben.....hm nem rossz gondolat csak sok a "fekete pont".A legnagyobbat az ára kapja tőlem, meg a korlátolt felbontás.Remélhetőleg a következők már erősebbek lesznek és olcsóbbak!

Ne verj át, mert én sem teszem!Előreutalás ill. előre postázás csak annak akivel már bizniszeltem!

(#2) leonejoci2 válasza leonejoci2 (#1) üzenetére


leonejoci2
tag

Az íráshoz gratula!:C

Ne verj át, mert én sem teszem!Előreutalás ill. előre postázás csak annak akivel már bizniszeltem!

(#3) Misi1979 válasza leonejoci2 (#2) üzenetére


Misi1979
őstag

Koszonom! Egyebkent meg olcsonak tartom, 130 usd hazhozszallitva es ennel csak olcsobb lesz idovel.. A felbontas meg allithato, rootolassal, bar en nem hiszem, hogy hozza fogok nyulni.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#4) kmisi99


kmisi99
addikt

első oldalon van egy kis hiba szerintem 102" ahol a " gondolom a colra utal így ha így van elég nagy lehet egy 102 colos tv. Amúgy jó írás.

(#5) Jeanne d'Arc

Gondoltam hogy veszek egy ilyen cuccot, jó az írás! :)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#6) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Az új firm mit tartalmaz? Milyen javításokat?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#7) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Kösz az írást! Pont láttam a Vatera egyik hírlevelében ezt az izét, épp azon gondolkodtam, hogy vajon mennyi igaz abból, amit írnak róla. Jól sejtettem. Arra én mondjuk még kíváncsi lennék, hogy hosszabb uptime után tapasztalható-e az Androidokra jellemző, sok folyamatosan aktív program feltelepítése utáni lassulás. De nyilván igen, hisz elavult op.rendszere van és még Kínai is. Bár megnéznék egy ilyet ICS-sel vagy mondjuk CM9-cel. Annak már jóval több értelme lenne.
A magyar ára meg persze ismerve a hiányosságait és a nemzetközi árát, egyértelműen sok. Bruttó 28.000 itt is reális lenne.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#8) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

Dealextreme powA!
Amúgy nagyon jó cikk lett, én is próbálgattam a kicsikét haveromnál és nagyon sok mindenre használható, igaz ő csak játszik meg youtube-ot néz rajta

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#9) h1n1_900


h1n1_900
senior tag

R**tube

:DDD

Logitech X-530 eladó jó állapotban olcsón! http://href.hu/x/gkgr

(#10) JoolsNOS válasza kmisi99 (#4) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Az miért hiba? Hivatalos jelölés...

Cikkhez annyit, hogy nemis nagyon jött le az apple elfogultság. Esetleg a végén mikor marketra mondtad, hogy nem egy app store.
Használhatónak tűnik a cucc. Bár ennyi pénzért már kapok majdnem egy xperia minit ebayről amivel mindez véghezvihető.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

(#11) DemonDani


DemonDani
addikt

Hát a feketepontok hogy nincs youtube hd meg bluetooth párosítás...
jogos de nem is lesznek ilyenek mostanában, nem a gép hibája, ez az androiddal jár, nem lett okosabb, aki ezt veszi tudja mire számíthat, remélhetőleg

erősebb hw kell az tény meg a hdmi nagy bökkenő...
kösz az írást :R

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#12) Zso Ro


Zso Ro
senior tag

Szerintem 102cm-re és nem 102"-ra. :)

Szerk: Látom más is észrevette.Sorry

[ Szerkesztve ]

(#13) JoolsNOS válasza JoolsNOS (#10) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Ja közben így énis rájöttem a gondra. kmisi99 (#4): Bocsi :W

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

(#14) aram01


aram01
nagyúr

jó lett,gratulálok :C

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#15) Revolit


Revolit
senior tag

Hasznos írás, köszönjük, UP neki! :C

Egyébként azért elgondolkodtató, hogy megéri-e beruházni egy ilyenre. Ha jól értem, azért egy dedikált médialejátszótól valamelyest elmarad a tudása filmlejátszás terén és ismerve az androidot, a megbízhatósága is, cserébe van rá egy rahedli app.
Mivel kínai a cucc, igazán lehetne mondjuk 50 USD, akkor már MUST HAVE kategória lenne ;]

(#16) o_tom


o_tom
aktív tag

Jó cucc, én már 2 hónapja használom.
Ha valakit érdekel, tudok szerezni jó áron, DHL futárral szállítva

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#17) haxxika


haxxika
senior tag

Nagyon jó írás lett. Hirtelenjében én is elgondolkodtam egy ilyen eszközön, kicsit felokosítani a tv-t. Csak előbb keríteni kellene egy HD TV-t is :D

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#18) DJGABI


DJGABI
addikt

Pont a napokban figyeltem fel ezekre a készülékekre, mert a Dealextreme-n le vannak árazva: [link] A legalapabb 96 dodóért elvihető.

Egyedül azt nem értem mi értelme az egésznek, nálam a TV az TV, de manapság divat hogy mindenre droidot teszünk... Az meg a másik, hogy picit olyan érzésem van, mint a 2.x-es tableteknél, szép-szép, csak miért nem Honeycomb? Itt is ugyanez, van a gúglinak egy jó kis saját Google TV platformja, szerintem azzal lenne az igazi (csak gyanítom ugyanaz a helyzet mint a példában felhozott 3.0-val, hogy zárt forrású...).

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#19) netpeti98 válasza DJGABI (#18) üzenetére


netpeti98
addikt

A honeycomb nem nyilvános forráskódú. Egy no name gyártónak elérhetetlen max hackal, ellenben a 2.x verzióknak kint van a forráskódja.
Cikkhez: Jó írás.

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#20) Revolit válasza DJGABI (#18) üzenetére


Revolit
senior tag

Hmm, ez a google tv elég jól hangzik, 100 dodó egy Logitech Revue, és ezzel elvileg elérhető mindez? Ráadásul kapok egy marha jó billt is. Valakinek tapasztalat vele? :)

Aha ,de csak amerikából lehet rendelni :/

[ Szerkesztve ]

(#21) Misi1979 válasza FRENK1988 (#6) üzenetére


Misi1979
őstag

Gyorsabb működés, felébredés után gyorsabban csatlakozik a netre, új programok és csomó nem dokumentált dolog.

DJGABI: na igen, de nem biztos, hogy a 95 dolcsis az jóféle.. a legdrágább meg szerintem jóval gyengébb, mint ez, csak abban van egy 500as vinyó is. Dealextreme-nél 146 dodó, ha jól láttam.

[ Szerkesztve ]

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#22) eldvor


eldvor
csendes tag

Skacok én lehet ennek is adnék 1 esélyt! :))
http://www.dealextreme.com/p/1080p-full-hd-android-2-3-network-media-player-w-3-x-usb-sd-hdmi-wifi-lan-ypbpr-av-out-optical-102958

iT kontár

(#23) Bingo82


Bingo82
csendes tag

a külső vinyó kezelést előbb póbáld ki, mielőtt írod. Tekinetve, hogy az android fat file-rendszert használt, ott meg 32 gigánál nagyobb eszközt nem fog látni.

például: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=bingo82&submit=

(#24) noobsaibot válasza Bingo82 (#23) üzenetére


noobsaibot
tag

A meghajtót szerintem a linux kernel kezeli,nem az android!Az csak egy futtatókörnyezet és gui páros.
Ext3-4 pl. megfelel a célra,de én az NTFS-en sem lepődnék meg.Van olyan linux rendszer ami kezeli (pl.ubuntu).

Xiaomi MI8

(#25) noobsaibot válasza Misi1979 (#21) üzenetére


noobsaibot
tag

Bluetooth billentyűzethez és egérhez próbáld ki a blueinput nevű driver/alkalmazást!
Marketen fent van.

Xiaomi MI8

(#26) gyiku válasza Bingo82 (#23) üzenetére


gyiku
nagyúr

es belso vinyonal mi a helyzet? ott is 32 gigas patriciok lesznek? [link]

hüllő

(#27) Misi1979 válasza noobsaibot (#25) üzenetére


Misi1979
őstag

Szia:)

Igen, a progit ismerem, szenvedek is vele.. De szerintem feladom, bar nemreg talaltam egy leirast, ahol a srac az apple bill-t paroztatta..

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#28) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

A Google TV platformból egyébként elvileg ma jön ki frissítés, némi infó róla itt

(#29) Baxy88


Baxy88
csendes tag

Nem lenne rossz Angry Birds a TV-n... :D

(#30) Misi1979 válasza Baxy88 (#29) üzenetére


Misi1979
őstag

Teljesen jol mukodik, pontosan vezerelheto, nem akad stb.

Egyebkent sikerult rootolni a tv-t, z4root megoldotta.
Bar nemtom minek csinaltam:)

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#31) kolesimi


kolesimi
csendes tag

Hello. nekem is van egy ilyen boxom már egy ideje meguntam és félretettem.
Most a lányomnak kellene, frissiteném , de nem találok a neten frissitést.. Segits nekem kérlek merre keressem?

(#32) doug_hu


doug_hu
csendes tag

Ha valakinek gyorsan kell és nem akarja megvárni a postát, akkor van egy vadi új eladó:

http://hardverapro.hu/apro/flexiview_fv-1_google_tv_box_android/hsz_1-200.html

(Azért adom el, mert másra kellene a pénz most.) :U

(#33) gaby666


gaby666
tag

Érdekelne a dolog, csak érteni kéne hozzá! :O

Olyan bizonytalan vagyok néha! Vagy mégsem? 06702835396

(#34) gaby666 válasza kolesimi (#31) üzenetére


gaby666
tag

Szerintem beütöd a GOOGLE -ba és találsz frissitést rá! :R

Olyan bizonytalan vagyok néha! Vagy mégsem? 06702835396

(#35) Misi1979 válasza kolesimi (#31) üzenetére


Misi1979
őstag

http://androidforums.com/google-tv/338651-android-tv-box-flexiview-fv-1-a-12.html

itt van link az ftp-tárhelyhez is, plusz egy user csinált égethető image-t memókarira.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#36) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

A nagyobb gyártók közül az AC Ryan is kijött egy Androidossal, teszt itt

(#37) Misi1979 válasza Kobaljov (#36) üzenetére


Misi1979
őstag

Annyira nyilvánvaló, mivel a külcsínen kívül nem sok minden változott, tehát valószínűleg ugyanaz a gyártó csinálja az ac ryan számára.. 65ezer forintért biztosan jó üzlet.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#38) sovarie


sovarie
csendes tag

http://www.asiapads.com/product_info.php?cPath=190&products_id=2176 Én pl ezen gondolkodom ! :U

sovarie

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.