Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

az új órák mennyit bírnak 1 töltéssel? szimpaikus lenne, de csak akkor, ha legalább annyit, mint a 6-os iPhone-om...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) balaaazs válasza anulu (#1) üzenetére


balaaazs
senior tag

Ez engem is érdekelne, jó lenne ha nem halna le estére, hanem adna egy kis életteret még :)

¯\_(ツ)_/¯

(#3) bLaCkDoGoNe válasza anulu (#1) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Hardverben tök ugyanazok, mint a korábbi modellek, csak új színekben is elérhetőek lettek.
Nálam a 42mm-es sport model napi aktivitástól függően 2 napig is el szokott ketyegni, főleg attól függően hogy mennyi sportot mérek vele (2-3 órányi sportolással nagyjából 50% marad még benne, amikor lefekvéskor leveszem, de ekkor már rádobom a mágneses töltőre; ha csak a napi 30 percnyi sportot célzom be vele, akkor 70% körül marad a töltöttség).
Egyáltalán nem olyan rossz az akkuideje, mint amennyire ezt terjesztik sokan, szerintem a teljes napot akkor is kibírja, ha extrém módon meghajtja az ember; aludni meg úgysem lehet benne, mert ahhoz túl nagy krumpli, szóval rácuppantja az ember este a mágneses töltőre, reggel meg leveszi róla.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#4) JanR válasza bLaCkDoGoNe (#3) üzenetére


JanR
addikt

Akkor egy nagyobb méretű karórában sem lehet aludni? Ne viccelj már..

(#5) bLaCkDoGoNe válasza JanR (#4) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nyilván muszáj belekötni mindenbe, ugye? Saját tapasztalatokat írtam le, de kedvedért átfogalmazom, hogy ne okozzon problémát az értelmezése: én nem tudok/szeretek órában aludni. így elégedett vagy, helyreállt a lelki békéd?

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#6) balaaazs válasza JanR (#4) üzenetére


balaaazs
senior tag

Miért aludna egyáltalán bárki bármilyen órában? :D

¯\_(ツ)_/¯

(#7) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Vannak olyan emberek akik tobb honapig sem vesznek le egy orat/karkotot, abban tuhanyoznak stb...
Eleg nagy marhasag, meg kell hagyni

(#8) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Fura, hogy régen az egységet vették előre, most pedig watch os és tv os van az iOS helyett. :)

Finn the human

(#9) balaaazs válasza Matada2.3 (#8) üzenetére


balaaazs
senior tag

Nem az iOS helyett vannak szerintem ezek, hanem azért, hogy minden eszköz magára szabott oprendszert futtathasson. A kulcs inkább a különböző OS -ek közötti szinkron, ha ez megvan, megvan az egység is :)

¯\_(ツ)_/¯

(#10) spartanburg válasza balaaazs (#9) üzenetére


spartanburg
csendes tag

A tvOS-es Apple TV árai már itt is vannak:

http://digitalbridge.hu/blog/uj-apple-tv-arunk/

Ez gyors volt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.