Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) waithEard


waithEard
őstag

Végre egy korrekt, minőségi Apple kiegészítő! Respect! :R

[ Szerkesztve ]

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#2) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Apropó Maxwell, az AMD házatájáról mikor várható a Pirates Islands?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#3) Sn00k válasza waithEard (#1) üzenetére


Sn00k
veterán

Nah ja nekem is azon csillant meg a szemem, ez egy igazi gyöngyszem...:)

3njoy the Lif3

(#4) Imifej


Imifej
senior tag

Tényleg jobban mizsikol a telefon a papírgurigában. És még álsztereó is. Igaz Samsunggal próbáltam.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#5) BenHans


BenHans
addikt

75k egy fogkeféért? :Y Tőlem ennyiért még húzhatna-tömhetne is akkor sem kéne. Mondjuk nincs is rossz fogam, és sosem volt. Kopp-kopp-kopp.

WC papír guriga: Egy újabb szabadalomháború küszöbén állunk... :DDD Apple-Zewa towelsound 3layer. :))

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#6) szab.tam


szab.tam
nagyúr

okosfogkefe
:O :O :O

oral-b.
ok.
a "b" bejáratra feltalálták a telóval kommunikáló okosságot.
ok.
de a "c"-re is lesz valami hasonló?

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#7) Bandi995 válasza Imifej (#4) üzenetére


Bandi995
aktív tag

Most csináltam egyet iPhonehoz. Jelentem 3x minimum hangosabb az eredeti hangerőnél és jóval dinamikusabb is az összkép. Persze nyilván nem veheti fel a versenyt mondjuk egy 30k-s JBL Flip-el vagy hasonló kaliberrel, de hallottam már ilyen szutyok repi de akár rendesen boltba 9-10k-ért vehető cuccokat, ez szól annyira jól, ha nem jobban, mint némelyik olyan zajkeltő. Itt a kép a remekműről :DDD [link]

Illetve tervezek még rá pár kiegészítést, hogy méginkább irányított legyen a hangja :)

[ Szerkesztve ]

(#8) Imifej válasza Bandi995 (#7) üzenetére


Imifej
senior tag

Én egy márkásabbat fogok előállítani, Paulaneres sörösdobozból! :DD De lehet, hogy az 5 literest nyisszantom szét.

[ Szerkesztve ]

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#9) Bandi995 válasza Imifej (#8) üzenetére


Bandi995
aktív tag

Hajráhajrá :C

(#10) Shatter98 válasza Imifej (#8) üzenetére


Shatter98
tag

Képet is tudsz majd küldeni ha elkészül a remekmű xD

(#11) Prof


Prof
addikt

Tetszik a telefon tarto.
Kene egy ilyen rovat a PH-ra, ahol csak ilyen orult csinald magad dolgokrol vannak kepek, rovid .

(#12) szab.tam válasza Prof (#11) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ott a házi barkács, gány topik...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13) macilaci78 válasza waithEard (#1) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Must have! Mennyi?! :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#14) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Az első oldalból ez jön le nekem: az AMD kétségbe van esve valami miatt. Vagy elfogyott az innováció vagy nem tudom mi van velük, de a mantle dolog valahogy túl lassan mozdul meg. Túl korán rántották le róla a leplet és most nincs a kezükben semmi amit fel tudnának mutatni a közönségnek.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#15) t72killer válasza Dyingsoul (#14) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mivel a versenytársak is ezt tették, hardvereket kéne letenni az asztalra. dVGA-fronton nagyon kéne már a Pirates Islands - APU vonalon meg az intel nagyon szorongatja őket.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#16) Imifej válasza Shatter98 (#10) üzenetére


Imifej
senior tag

Csak vicceltem, mert Samunak felül van a hangszórója, és esetlen lenne fejjel lefelé. :) Meg aztán széttkarcolná a telómat a lemez széle.

[ Szerkesztve ]

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#17) dkekesi válasza Imifej (#8) üzenetére


dkekesi
tag

Ha WC-papír henger helyett papírtörlő hengerből csinálom, ami ugye 3x olyan hosszú, akkor vajon hogy alakul a hangkép?

(#18) szab.tam válasza dkekesi (#17) üzenetére


szab.tam
nagyúr

3* olyan csúnya és 3*olyan hangos lesz. :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#19) menledge


menledge
senior tag

Nemide... :W

[ Szerkesztve ]

(#20) Imifej válasza dkekesi (#17) üzenetére


Imifej
senior tag

Nem hinném, hogy erről a szintről még van hová fejlődnie a papíros projectnek.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#21) Algotis válasza waithEard (#1) üzenetére


Algotis
addikt

Úgyvan! :R

Androidos Outlookból küldve

(#22) Cucuska2


Cucuska2
őstag

A logout-ról jövök, és a cikk címére Szelme rövidcím van írva. :)

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#23) Huma válasza Imifej (#4) üzenetére


Huma
addikt

Ezt én is ki fogom próbálni.

(#22) Cucuska2:
Tényleg.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#24) fondorlatos


fondorlatos
aktív tag

A legjobb a wc papír speaker. Gratuláció a készítőnek!

(#25) solaris17


solaris17
aktív tag

Ez a karóra haláli :D

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#26) waithEard válasza Algotis (#21) üzenetére


waithEard
őstag

Azóta kipróbáltam egy wayteq x960-on, és tényleg jó. Nagy ötlet volt!

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#27) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Az a fogkefe durván túl van árazva. Ezzel kellett kompenzálni a budipapír szpíkert? :DDD

(#28) Shatter98


Shatter98
tag

Én megcsináltam a hangszórót És még egy kis dizájnt is adtam neki : http://imgur.com/a/TBgWs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.