Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #29810176


#29810176
törölt tag

Nem vastag egy picit?!

(#2) haddent


haddent
addikt

csodálatos. Mint egy rossz 80 -as évekbeli dizájner izlésficam

(#3) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Erről nekem a világító LED-es övcsat jutott az eszembe. :D

[link]

Live-Die-Respawn

(#4) McSico válasza oriic (#3) üzenetére


McSico
senior tag

Nekem meg a LED-es party pólók. :D

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#5) R9DEON


R9DEON
senior tag

Gyerekek ez nagyon gáz, manapság már a LED-es tápot is leszólják pedig nem is látszik.

(#6) ttamashu


ttamashu
aktív tag

Én meg a nyakamba akasztom a TV-t meg a hátamra veszek egy szünetmentest, aztán igazán egyedi leszek!
:U :C

[ Szerkesztve ]

Tea az élet!

(#7) takacsbotond


takacsbotond
őstag

;]

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#8) xmaas


xmaas
őstag

Nagyon jo otlet igy minden emberbol jarkalo reklamtablat lehet varazsolni a hirdetok vizes alma.

En csak egyetlen feltetelhez kotnem a hasznalatukat hogy 100 as szogekkel lehessen a tisztelt felhasznalora csatolni csak ,ha mar ennyire trendi/divtaos akar lenni es ki akar tunni a "szurke tomegbol" szenvedjen is meg erte

(#9) copass


copass
veterán

én már ettől a ledes xaroktól is hányok, amin villog az open/close vagy a zöld villoggó patikán lévő kereszt vagy az akciós kutyatáp xxforint 1 méter hosszan.
debrecenben volt hogy kiraktak egy iszonyat nagy led falat egy nagyon forgalmas kereszteződésbe, 1 évig ment a církusz mire leszedték...
nagyon gáz ez az irány szerintem.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#10) #29810176 válasza xmaas (#8) üzenetére


#29810176
törölt tag

Ha ki akar tűnni a tömegből van jobb megoldás:
Menjen meztelenül !

(#11) brek666


brek666
tag

De prosztó....

(#12) tailor74


tailor74
őstag

Még mindig sikerül fokozni a semmirevaló cuccok özönlését. :(

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#13) Forest48 válasza tailor74 (#12) üzenetére


Forest48
aktív tag

Kocsiba betenném hátra, hogy üzenjek pár ügyesen közlekedő delikvensnek. Másra célra nem tudom elképzelni.

(#14) villamos


villamos
őstag

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#15) ADAM1337 válasza Forest48 (#13) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Igen ez még egész jó felhasználási terület. :K
De ha ruhára kéne, sokkal stílusosabb lenne egy e-ink és az nem nevetséges 12órát bírna ki hanem mondjuk 6hónapot.

(#16) Cypresss


Cypresss
senior tag

Már láttom magam előtt a kinyúrt kopaszt ahogy szépen fut a "ne nézzé KÖCSÖG" felirat a mellkasán... ;] ;] ;]

A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

(#17) Alchemist válasza Cypresss (#16) üzenetére


Alchemist
addikt

Ha "okosled", akkor biztosan meghekkelhető távolról, hogy a "KÖCSÖG vagyok" feliratra váltson. ;]

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#18) csibe1 válasza Alchemist (#17) üzenetére


csibe1
addikt

Csajoknál meg a "LE AKARLAK CUMMANTANI" verzióra. ;] :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#19) Béééla válasza ADAM1337 (#15) üzenetére


Béééla
őstag

De az eink nem villog, nem színes, és éjszaka nem b*ssza ki a szembejövő szemét, hát hová gondolsz? :D

Legalább OLED kijelzőt rakhattak volna bele, az se drága, cserébe rohadt menő. Megyek is és megépítem a sajátom (a közjó érdekében eltekintek tőle)

Bélabá

(#20) ADAM1337 válasza Béééla (#19) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

jogos. :DDD

(#21) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Ezek után még csodálkozunk az ilyeneken? :F

Mondjuk azon azért még egyelőre én is csodálkoznék, ha egyszer, csak úgy az utcán jönne velem szembe egy ilyen. De pl. a célközönség így is megtalálja a módját és máris lehet nyomatni a "Yolo" meg "WTF" meg "Halenda" meg a sok egyéb "tartalmas" trendi rövidítéseket a Dedmány meg társai koncerteken.

(Ha már a fejben sötétség van, legalább kívül világítson valami... :D )

(#22) .DLL válasza SunMount3r (#21) üzenetére


.DLL
veterán

Kiakasztom a régi telefonom a nyakamba, Hotline Bling :DDD SIM nélkül, repülő üzemmódban, új akkuval majdnem bírna ennyit, és akár ANIMGIF-et is meg tud jeleníteni. Vagy videót, ami a dium-dissum ütemek segítségével méginterakítvabban tudathatja a nagyvilággal mekkora cár vagyok.

(P.H.)

(#23) waterman_ válasza copass (#9) üzenetére


waterman_
aktív tag

Azt hittem ezzel egyedül vagyok a földön, de ezek szerint mégsem.
Szörnyű ahogy manapság minden villog, színekben tobzódik, vizuális szemét az egész utca, egyre több erőmbe kerül, hogy ne figyeljek rájuk.

(mondjuk én a router ledjeit is leragasztottam egy réteg papírral, így nem látszik annyira a villogás éjjel)

[ Szerkesztve ]

..egy sikátorba talátak rám, egy régi frigóba próbátam viszatérni a főd légkörébe..

(#24) .DLL válasza waterman_ (#23) üzenetére


.DLL
veterán

Augmented Reality szemüveggel 10 év múlva, tehetsz rájuk AdBlockert. :DDD

(P.H.)

(#25) waterman_ válasza .DLL (#24) üzenetére


waterman_
aktív tag

Valószínűleg ez egy valós igény lesz addigra és fizetős fícsör lesz..
Sőt lesz egy közösségileg szerkeszthető adatbázis is ahol szépen jelezhetjük ha találtunk egy új 10 négyzetcentis hirdetést és blokkolni kell. Aztán 11 év múlva meg majd megjelennek a feliratok a ház falán a reklámokban, hogy kérlek ne blokkolj minket mert ebből élünk és mindmeghalunk.

[ Szerkesztve ]

..egy sikátorba talátak rám, egy régi frigóba próbátam viszatérni a főd légkörébe..

(#26) copass válasza waterman_ (#23) üzenetére


copass
veterán

egyszer lementem a hatodikról a szemben lévő földszinti használtcuccoshoz, hogy takarítsa el a kirakatból azt a projektorosvillogószarját mert bevilágít nekem este a hatodikra!:D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#27) Cheesy


Cheesy
őstag

Nagyon gagyesz. A 90-es években raktunk össze ilyen LEDes fényreklámot hobbiból :D

Bár ez a csajokon a ribancrendszámot leválthatná 'FREE / TAKEN' állapotjelzéssel, máris megkíméli őket egy nagy adag kéretlen figyelemtől :DDD Következő szint a FB sync, a 'COMP' vagy 'COMPLICATED'-et már lehet támadni!

www.vakbelmutet.hu

(#28) shield


shield
őstag

A hülyéből még nagyobb hülyét csinál.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.