Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) korpicschess válasza szurmais (#50) üzenetére


korpicschess
veterán

Bada-nál pont az alkalmazáskínálat az, ami szegényes a többi rendszerhez képest, és ez hatalmas érvágás.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#52) zseko válasza Zirowe (#40) üzenetére


zseko
veterán

Akkor most az S2 meg fogja majd kapni a 4-es rendszert? Most készülök egyet venni, valószínűleg jövőhéten meg is veszem.

HR24.hu

(#53) Everman válasza zseko (#52) üzenetére


Everman
addikt

Ezt a Samsungon kívül senki nem tudja, ők meg nem nyilatkoztak ez ügyben.

(#54) korpicschess válasza Everman (#53) üzenetére


korpicschess
veterán

+1
Azért én bízom benne. :U

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#55) Zirowe válasza zseko (#52) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Sgs példájából kiindulva (két rendszer frissítést kapott), remélhetőleg lesz rá, csak nem tudni mikor.
Ezért is érdemesebb már eleve natív ics gépet venni majd, amikor elérhetőek lesznek. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#56) zseko válasza Zirowe (#55) üzenetére


zseko
veterán

Ha lesz rá akkor jó :) Sztem van alapból olyan jó, hogy kibírom addig. Lehet hogy várnom kellene, olcsóbb is lenne, de már unok mindig csak várni, a jelenlegi telefonommal pedig úgy voltam csütörtökön hogy megtaposom :D (Spica), ami ha nem cserélek záros határidőn belül telefont, lehet bekövetkezik :)

HR24.hu

(#57) nicu71


nicu71
addikt

részemről wp7 a best!:-) jó ez az android is de nem lettem bele szerelmes... :D

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#58) molnarpeter válasza x_o_n (#29) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Marketen ott a lista a Skype leírásában.
Ehhe, addikt vagyok :DD

Mp

[ Szerkesztve ]

(#59) molnarpeter válasza molnarpeter (#58) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Juteszembe, XDA-n mondjuk a legtöbb másodlagos kamerás mobilhoz van "patch" :)

Mp

(#60) kpal


kpal
veterán

Jó lett . Én csak használattáveszek igaz kb. 2 évente de lényegében én csak arra használom amire való telefonálni bár olykor-olykor jól jön a camera is benne .

(#61) bul07


bul07
nagyúr

Miért kell ezeket a telefonokat "okos" telefonnak nevezni , szerintem csak annyira lehet okos egy telefon amennyire a kezelője (édesapám még fel se tudná venni a Blade-met)

Én nemrég vettem az első Android-os telefonomat és elég zavaró számomra hogy minden kis finomhangoláshoz egy újabb alkalmazást kell telepíteni (pontos ébresztőóra szed le telepítsd, magyar billentyűzet szintúgy , wifi kezelés, naptár, és lehetne sorolni)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#62) Oppenheimer válasza bul07 (#61) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ez csak az Androidnál van így, iOSra és WP7-re nem jellemző, hogy minden alapdologhoz külön appot kéne leszedni.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#63) MC Pite


MC Pite
veterán

"felhasználói élmény és a programok is elmaradnak a többi rendszertől."
Egy hét Desire használat után százszor inkább elmaradt XP. Az amúgy wtf :F
Hogy működik telefonként?!

Bocs, de innentől nem is olvastam tovább; ez nem egy-egy hétig használom mindenre összehasonlítás hanem vmi egyéb lesz megint... Végére ránéztem, az általános része jó.

Páran a divattól és hallottaktól nem befolyásolva leírják a tapasztalataikat; illetve ezek/mások pedig nem keveset használják a telefont (nem angry birdsre gondolok), valahogy ezek közelebb állnak jóval az én tapasztalataimhoz. Most akkor bennem a hiba?!

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#64) viky85


viky85
csendes tag

Sziasztok fiuk lányok :) (hölgyek/urak)
ha adás vételit írunk valakivel 2-2 szemtanúval... akkor azzal a papírral mennyire van biztonságban az ember ?
pl tegyük fel megveszek 1 telefont (i4) 100.000ft ért :) hónap után letiltják... bemegyek rendőrségre vagy a (T) hez és megmutatom az adás vételit akkor kinevetnek ? vagy segítenek ?

2. kérdésem az lenne hogy pl
találkozok Xemberrel... 1 plazába ahol van (T) bolt és oda bemegyünk hogy ellenőrizek le hogy minden oké a készülékkel .. nem élőfizus meg egyéb kacifántos trükkök... akkor ott segítenek ? vagy nagy az esélye hogy Xemberke ellenkezni fog ? vagy ismét kinevetnek a (T)-s emberkék ?
nem szeretnék "polcra állított díszt" venni 100.000ft ért
azon is gondolkoztam hogy telefonnal lefotóznám az adásvételit ahogy épp irja alá Xemberke + videót is hátha nagyobb az esélye hogy biztonságba leszek vagy ez igy már röhejes lenne ?
ezért szeretnék tőletek véleményt tapasztalatokat . előre is köszönöm szépen a segítséget

update.
csak mert tavaj vettem egy 3gs-t és idén találtak meg a siófoki rendőrök hogy lopott volt... pedig kezdőként bíztam a gsm boltokban.. ezért is félek hogy megint jönnének a rendőrök pedig számlát is kaptam...

[ Szerkesztve ]

(#65) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Szép cikk lett mester, grat :R

(#66) hackeeeee válasza viky85 (#64) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát a fene sem tudja... Elvileg nem nevetnek ki, mivel ugye tudod bizonyítani, hogy Neked ki adta tovább, aztán onnantól elvileg az Ő felelőssége, gyakorlatilag nem tudom..

Mondjuk Én már azt mondom, hogyha ~100k-t költesz valamire, akkor lehetőleg üzletbe fizess ki, ha van rá lehetőség, ha kevés, akkor még inkább gyűjts hozzá kicsit, és kevesebb a rizikó.. Szerintem...

Véleményem szubjektív...

(#67) Everman válasza viky85 (#64) üzenetére


Everman
addikt

"bemegyek rendőrségre vagy a (T) hez és megmutatom az adás vételit akkor kinevetnek ? vagy segítenek ?"

Nem nevetnek ki, de segíteni sem fognak, mert nem az Ő dolguk.

Az ilyen adásvételi szerződéssel polgári peres úton tudod megtámadni az eladót és nagy eséllyel visszakapni a pénzed. Viszont ez jó pár hónapig eltarthat.

(#68) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

(#69) viky85 válasza Everman (#67) üzenetére


viky85
csendes tag

ezek szerint ha ugy nézük tiszta fölösleges "hivatalos büntetés elérése esetén" ez az adásvételi dolog letiltás ellen... iletö eltűnik vagy elérhetetlen lesz... esetleg ha megtalálja valaki el dádáza akkor meg a vevőt csukják le .... maximum lopott telefon esetén véd 1 picit hogy nem engem hanem akitöl vettem azt csukják le... viszont a készüléket meg elkobozzák ... :(

(#70) hcl válasza Zirowe (#26) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Viszont a romcsere is, mikor derülne ki?
Mint régebben, amikor nem volt legális a függetlenítés...

Mutogatni való hater díszpinty

(#71) hackeeeee válasza hcl (#70) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Még ha úgy is megy szervízbe a teló, h másik rom van rajta, akkor visszaflash-elik...

Több példa volt manapság erre GT540-nél, amikor repedt akku miatt vitték garanciáztatni a telókat, és gyári rommal kapták vissza, előtte pedig CM volt rajta...

Véleményem szubjektív...

(#72) Zirowe válasza viky85 (#64) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Elmondom, hogy én hogy szoktam csinálni magánemberként.
Megírom az adásvételit, ha esetleg részletre van a dolog, akkor tulajdonjog fenntartással és elidegenítési tilalommal, csinálok belőle két másolatot, viszek magammal egy tanút, és kérem a másik felet, hogy hozzon ő is egyet, így nem lehet azt mondani, hogy a két tanút csak az egyik fél hozta.
Pontosan egyformán kitöltöm a két szerződést (persze rajtuk jelezve van, hogy két azonos példányban készül, illetve mind a 4szereplő személyije és lakcím kártyája legyen a kezedben és te töltsd ki), másik fél, én és a két tanú aláírja, és kész.

Én egyszer eladtam egy telefont részletre, másik fél nem akarta kifizetni a második részletet (később kiderült, hogy kb másnap már eladta a telefonomat a tulajdonjog visszatartás ellenére), rendőrség pedig szépen lefoglalta a telefont, és visszakaptam.
Pert megnyertem, folyik a végrehajtás.

A rendőrség ilyenkor sosem fog kinevetni.

Más kérdés, hogy a szolgáltatók (t, voda, telenor) rohadékok, mert a letiltáshoz nekik nem jó az adásvételi, hanem mindenképpen vagy számla vagy garancialevél kell.
Más kérdés, hogy a feljelentés után a rendőrség el tudja intézni a tiltást (bár nem ajánlatos, mert akkor nem találják meg a telefont).

Más kérdés, hogy ha boltba veszed, mert elvileg úgy tudom, hogy a kereskedelmi forgalomba vett jóhiszemű vevőtől nem lehet lefoglalni a lopott telefont, az a boltos problémája.
Ha pedig letiltják, akkor rendőrség és polgári per. :)

Mindig jönnek az emberek, hogy nem érdemes, meg időigényes, fenéket!
Erre mindig érdemes azt a kevés időt rászánni, főleg, hogy most ezeknek a menete gyorsult!

hcl: mit értesz az alatt, hogy régen a függetlenítés?
Ha nem a megfelelő módon függetleníted a készüléket (szolgáltatón vagy márkaszervizen keresztül), akkor az továbbra is illegális.

Amúgy szervize válogatja: van aki elfogadja főzött rommal, vagy aki szól, hogy előtte rakd vissza a gyárit, van aki nem hajlandó hozzányúlni.
Minden hozzáállás kérdése.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#73) hackeeeee válasza Zirowe (#72) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát nem tom... Most mi az, hogy nem hajlandó hozzányúlni, a használati utasításban benne van az, hogy pl. repedt akkuval ne használjam a telefont... Namármost a garanciapapíron, vagy bármelyik egyéb papíron szerintem sehol nincs az leírva, hogy a romcsere garanciavesztéssel jár, vagy igen? Szerintem nem.. Mert volt aki bekapcsolt, működő telefont vitt be ezzel a hibával, és átvették, csak pislogott nagyokat a szervizes, hogy valahogy nem tipikus 2.1-es Android kinézete van a rendszernek...

A másik az, hogy pl. az LG-nél a saját frissítőszoftverükbe döglik bele a telefon.. És akinek lövése nincs róla, hogy hogy tudja életre kelteni, úgyis viszi, naés akkor annyi erővel ugyanúgy beleköthet, hogy "biztos ebbe halt bele.." De nem szoktak..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#74) Zirowe válasza hackeeeee (#73) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Igen, mert ugyebár külön szokták venni a szoftveres és a hardveres garanciát, és ez lenne a normális eljárás.

De hallottam már olyan esetről, hogy a főzött romra fogták a hibát, és nem akarták javítani (persze nem egy repedt akksiról volt szó). :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#75) hackeeeee válasza Zirowe (#74) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Persze nyilván...

De ha már olyan hiba van, akkor az már gyári rommal is jelentkezik, aki meg tudja, az addig visszateszi a gyári romot, és úgy viszi szervizbe. :)

Véleményem szubjektív...

(#76) Zirowe válasza hackeeeee (#75) üzenetére


Zirowe
nagyúr

A hangsúly az "aki tudja"-n van.:)

Aki meg nem tudja (ők vannak többen), az sajnos könnyen becsapható.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#77) hackeeeee válasza Zirowe (#76) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez igaz.. :)

Véleményem szubjektív...

(#78) Necc


Necc
addikt

Udv.

A Nokia N9 NEM MeeGo rendszert futtat!
Az N9-en es az N950-en a Maemo 6 (codename: Harmattan) modositott valtozata fut, ami eredetileg az N900 -on debutalt volna.

MeeGo legjobb tudomasom szerint csak nehany laptopon/tableten fut egyelore.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#79) szurmais válasza korpicschess (#51) üzenetére


szurmais
tag

Feleségemnek egy Wave-je van amire Ő használja minden van samsung appsen.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=szurmais

(#80) rep3at válasza szurmais (#79) üzenetére


rep3at
őstag

Kb. milyen a felhozatal ismert programokból (gondolok itt elsősorban: SoundCloud, foursquare, Tumblr., Flickr, SportTracker, Dropbox)?

Forward thinking. كرر

(#81) doncortio válasza rep3at (#80) üzenetére


doncortio
senior tag

www.samsungapps.com és böngéssz :K

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#82) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Jó cikk.Bár nekem a Symbianról más a véleményem.De ez nem vonja le az érdemeit:R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#83) feliks


feliks
senior tag

eléégé hasonló témájú volt az én cikkem is, csak nekem nem hagyták, hogy rövidebben foglaljam össze.. :)

[ Szerkesztve ]

[Be Happy]

(#85) kenand


kenand
veterán

"Kérlek amennyiben helyesírási hibát találsz jelezd felém privát üzenet formájában, és javítom! Ne a fórumban. Köszönöm."

Látom neked is van tapasztalatod az önjelölt magyar tanárokkal :)

(#86) donkadavid


donkadavid
tag

Mostmár nemcsak a t-mobil-nál hanem a telenornál is tiltanak, vajon a vodafone-nál mikor kezdődik ez az "akció"??

(#87) korpicschess


korpicschess
veterán

Bocsánat az elmaradt reakcióért, de nyaralok, korábban meg sok dolgom volt, amint hazaérek visszaírok. :R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#88) dokee78


dokee78
félisten

Párszor már átolvastam és tetszett.
Akartam javasolni,de már látom bekerült a Melyik okostelefont vegyem? topik 1. hozzászólásába. :C

(#89) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

bocsi
nem ide :(((((((

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#90) chris71


chris71
csendes tag

Sziasztok

Tanácsot szeretnék kérni. Szerintetek milyen dual sim-es telefont érdemes venni?
Esetleg HTC?

Chris71

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.