Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ringman


Ringman
nagyúr

kávét is főz? mert úgy néz ki, mint egy presszókv-gép :)

(#2) .mf válasza Ringman (#1) üzenetére


.mf
veterán

Akkor nem csak én asszociáltam így :DDD

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#3) lujó55


lujó55
őstag

inkább mikroszkóp.
biztos van benne munka, de nekem ez most valahogy nem annyira tetszik.

(#4) Artus58


Artus58
csendes tag

Ha a teteje egy síkban lenne akkor tetszene, így viszont szimplán hülyén néz ki

(#5) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Szerintem nagyon hülye helyen van az I/O panel.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#6) F34R


F34R
nagyúr

<3

(#7) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Érdekes egy mod. Ezen is találtam tanulnivalót. :))

Ringman: Nekem is ez jutott eszembe, mikor először ránéztem.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#8) draco31


draco31
veterán

Nem tudok vele döntésre jutni. Tetszik is meg nem is. :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#9) Madn!ght válasza Ringman (#1) üzenetére


Madn!ght
addikt

Jah, mint egy szarvasi kávéfőző.
Egyébként nekem tetszik! Kicsit bevizezve (az oszlop helyére egy tartályt illesztve) még lehetett volna javítani a látványon, de így se rossz. :B ;)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#10) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

2 cukorral, tejjel köszi! :D

(#11) Graphics válasza Madn!ght (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lehet, de ez az első háza :D ez azért elsőre kicsikét jól sikerült darab, gondolom a visszajelzéseket ő is megemészti, aztán várjuk a következő alkotást

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Engem ez egy turmixgépre emlékeztet:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#13) zolee5016 válasza Cyberpunk (#12) üzenetére


zolee5016
őstag

Az a kábelkorbács ismerős ;] LINK

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#14) Madn!ght válasza zolee5016 (#13) üzenetére


Madn!ght
addikt

Kábelkorbács! :) LOL! :DDD

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#15) zolee5016 válasza Madn!ght (#14) üzenetére


zolee5016
őstag

Szintén nem túl megszokott látvány, hogy az egyenként harisnyázott kábelkorbács erei fonatban tekeregnek a házban.
Na innen a kifejezés,a szerző után......de mint látszik ez már itt is megvolt!

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#16) ViZion


ViZion
félisten

Nem értem mi a baj, senki nem szereti itt a kávét? :D Nekem is arra hajazott elsőre, valahogy fura kicsit ez az oszlop, sebaj. Esetleg ha kör alakú lenne, akkor egy mini rúdtáncos csajt lehetne oda tenni...

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17) macilaci78 válasza lujó55 (#3) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem lehet mikroszkóp, nincs benne optika. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#18) kromatika


kromatika
veterán

nekem nagyon tetszik.érdekes és minőségi munka. :K

(#19) slyie


slyie
csendes tag

Amikor eloszor meglattam akkor egy hormozavaros kavedaralo jutott az eszembe. Biztos rengeteg munka volt vele, d nekem nem jon be...

"Impossible is nothing"

(#20) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Szépnek nem nevezném, azonban a kivitelezés mesteri.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#21) mmdms


mmdms
addikt

A procihűtés megoldását ezer éve meg akarom így csinálni én is, de sajnos nincs olyan házam amin hátul 12-es ventihely lenne, plusz valami szellősebb lamellázatú hűtő kellene, mint a tx2-é.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#22) banhammer


banhammer
veterán

Nekem tetszik.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#23) aram01


aram01
nagyúr

kávégép+turmix darkositva ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#24) lujó55 válasza aram01 (#23) üzenetére


lujó55
őstag

darkosítva. ezt megjegyzem magamnak... :D

(#25) Brutális eb válasza .mf (#2) üzenetére


Brutális eb
addikt

De nem ám :DDD

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#26) kissz84


kissz84
tag

Ez egy oda-vissza játszos kávéfőző! :C

Jobb tűzben égni mint húgyban ázni...

(#27) XtremLor válasza Ringman (#1) üzenetére


XtremLor
őstag

A design nagyon arra hajaz, a bevasarlokozpontok tele vannak hasonlo kinezetu kavefozokkel, ihletett onnan kaphatott.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#28) Gude


Gude
senior tag

Elég ötletes.Nekem bejön :C

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#29) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Furcsa, de érdekes.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#30) Pista0001


Pista0001
addikt

Sokkal jobban tetszik mint az előző (már amit a PH! közzétett), főleg mert mindennapi használatra is alkalmas, leszámítva az előlapi tetőlapi panelt. Minőségi munka, az anyagválasztás miatt pedig súlya is van az tuti. Kíváncsi vagyok hogy a hazafias elemeket honfitársaink átveszik-e, várom már a szent koronás és turulos ventirácsokat ;] A proci ha nem túl combos (65 W TDP-s Athlon II-vel próbáltam) akkor sima zárt házban egy Scythe Ninja simán elég rá ha hátul 120-as venti van, légcsatorna se kell neki.

Szerk.: Jut eszembe, azóta már 95 W TDP-s i5-öt is használtam Ninja Minivel (!) úgy, hogy 2 db 80-as venti volt mögötte, de ez pici ház volt, majdhogynem egyenértékű egy légcsatornával. Mindkét esetben a hátsó venti(k) az alaplapi CPU_FAN aljzatra voltak kötve, így az alaplap a procihőmérséklet alapján szabályozta.

[ Szerkesztve ]

(#31) Beci9595


Beci9595
tag

Elég érdekes egy koncepció :D De egészében véve nem rossz :D

(#32) dbius válasza Ringman (#1) üzenetére


dbius
veterán

Na, azt hittem velem van a baj, mert azon kezdtem gondolkodni amikor megláttam, hogy milyen kávégépből alakították át :)

Viszont nekem nem tetszik, de ettől még elismerésen a készítőnek, biztos van benne pár munkaóra.

[ Szerkesztve ]

(#33) Apika


Apika
Közösségépítő

Úgy néz ki, mint egy nagyméretű kávéfőzőgép... Egyébként tetszik!

(#34) szurmais


szurmais
tag

Mint egy kávéfőző.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=szurmais

(#35) Oliverda


Oliverda
félisten

Erre még egy sörhűtés kéne applikálni, és akkor kiállíthatnák a müncheni octTower feszten is.:D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#36) TESCO-Zsömle válasza Oliverda (#35) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez nagyon kész. :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Nagyon egyben van, szép munka. Tetszik, hogy eltér a sablonoktól, igazán ötletesre sikeredett.

[ Szerkesztve ]

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#38) abridabri válasza mmdms (#21) üzenetére


abridabri
veterán

Szerintem semmi ertelme . Ha csinalsz egy olyan zart folyosot a cpu huto meg a hatso venti koze , akkor a VGA tol felszallo hot mi fogja kivinni a hazbol ?

(#39) ssara


ssara
csendes tag

Modern, látszik, hogy volt rá pénz,(nem úgy mint sokunknak itthon :DDD ) de nem látom sok értelmét. Én is egy kávéfőzőre gondoltam legelőször.

(#40) zolee5016 válasza ssara (#39) üzenetére


zolee5016
őstag

Nem is az értelmét kell keresni .Az inkább a lényeg,hogy megfog-e a téma vagy nem...
Nekem se bejövős igazán,de ami meló benne lehet ...azért kijár a tisztelet...

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#41) XtremLor válasza zolee5016 (#40) üzenetére


XtremLor
őstag

Igy igaz, ha megnezi az ember latszik nem kokanyolt munka, hanem jol atgondolt es veghezvitt terv eredmenye. Az osszkep nekem se tetszik annyira, de ha kulon kis reszekre szedem a hazat mar mas a helyzet. Az elejebol ha kiszedne azt a megvilagitott oszlopot es oda plexit rakna ajtoval, ne adj isten megfejelne nehany hardverrel(kompresszor,termosztat,kondenzator, parologtato) kesz is a huto, ha mar a konyhai kellekeknel maradunk, egybol bejovosebb lenne :DDD egy kola vagy par dobozos sor ferjen bele.... ;]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#42) Pista0001 válasza abridabri (#38) üzenetére


Pista0001
addikt

Ennél a háznál van a tetőn is még két venti, csak a hátsó van direkt a procihűtőhöz befogva.

(#43) Phantomhive


Phantomhive
aktív tag

ha a 2-es verzióba beletervez egy kávéfőzőt víz és darált kv adagolóval 60-80K között, akkor instant get a ház :DDD

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#44) abridabri válasza Pista0001 (#42) üzenetére


abridabri
veterán

Mire eljut a tetore a meleg a vgatol addig felmelegiti az alaplapot+cput+memoraiakat ,sose ertettem minek a tetore venti.
VGA folott egybol kiszivni es akkor nincs gond.

(#45) Pista0001 válasza abridabri (#44) üzenetére


Pista0001
addikt

Hát, ízlések és pofonok. Tudományos alapon nem tudom sem megcáfolni az elméletedet, sem megerősíteni a sajátomat, de egy megfelelően szellőző házban szerintem a levegő sosem melegebb mint bármelyik komponens, így nem tud felmelegíteni semmit.

(#46) Ł-IceRocK-Ł válasza Pista0001 (#45) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Be is b@szna ha a levegő hőmérséklete nagyobb lenne mint pl a hűtőbordáé... vagy alatta a gpu vagy a cpu chip.
Igen nagy gondban lennénk.
Egy teljesen zárt környezetben persze lehetséges. De mivel a levegő állandóan cirkulál a házban (normál ház), mégha venti sincs benne, (általános iskola 2. osztály hogy a meleg levegő könnyebb ezért felfelé száll) ezért folyamatos a cserélődés. Ventivel erre a folyamatra segítünk rá, irányított áramlást hozunk létre.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#47) poli27


poli27
veterán

Én elöl egy víztartályt csináltam volna az oszlopba, és water cooled lenne a gép :D

[ Szerkesztve ]

(#48) Pista0001 válasza Ł-IceRocK-Ł (#46) üzenetére


Pista0001
addikt

Igen, ezt írtam én is. Mondjuk a meleg levegő felfelé szállása elég kicsi légáramlást hozna csak létre, ezért kellenek a ventik, ezért írtam hogy megfelelően szellőző házban.

(#49) scope2007 válasza draco31 (#8) üzenetére


scope2007
addikt

kb ugyan ez. tetszik is meg nem is :)

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#50) Bullov


Bullov
csendes tag

Nagyon igényes lett! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.