Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#197) kriver


kriver
tag

Srácok ez elképesztő!

Köztudott, hogy a PH fórumot és magát a Mobilaréna/Tech2 csapatot is erősen pénzeli az a cég, akik általában adják tesztre a termékeket. Hogy már egy komplett reklámügynökség, az sem titok.
És képesek minden pozitív posztot, értékelést törölni, vagy megtrollkodni. Igen srácok, az anonim reg. egyik előnye, hogy 10-12 évesen is oszthatjátok az észt, illetve egy kis kedvezményért cserébe beleálltok itt mindenkibe, aki egyszer elkövetett valami bakit. És képesek vagytok erre időt pazarolni?!
Most komolyan erre gyűlt össze itt egy kis csapat, hogy a xiaomishopot szapuljátok?
Tudjátok, hogy ez egyébként hitelrontás?
És ennek jogi következményei is lehetnek, ami esetleg kihat a teljes fórumra is. Rendeltem már én is tőlük. Egy hét várakozás után közölték, hogy bizony azt a terméket nem tudják beszerezni. Nagy ügy, megvettem máshol. Olcsóbb termék kell, ott az árgép, vagy a kínai rendelős oldalak.
Szivatott már meg pár shop, de egynél sem gondoltam úgy, hogy ennek ilyen mértékű hangot adjak. Ez bizony a Ti szegénységi bizonyítványotok srácok és lányok.
Ennyi empátiahiányos, megkeseredett, az ágyban van a munkahelyen teljesíteni képtelen embert egy helyen még nem láttam. Több cikk alatt is ugyanez a stílus megy. Mindenki szakértő mindenki megmondja a tutit, csak épp az arcod, és neved nem vállalod mellé.
Na ezért szoktam le a PH fórumról, mert ez nem közösség, ez egy csürhe.
Természetesen tisztelet a kivételnek, de amit pl itt olvasok, arra már nem tudok mit írni. Meghalt valaki? Anyagilag tönkrement? Olyan kár érte, amely maradandó? NEM!
Akkora feneket kerítetek ennek a fikázásnak, ami sajnos a magyar mentalitásra igen jellemző.
Sajnos rátaláltam erre a szennyre, és nem hiszem el, hogy a PH ehhez a nevét adja.

A Xiaomi egy kínai márka, aki Kínában gyárt, leginkább kínai embereknek, na meg indiaiaknak. De egy magyar vállalkozás látott fantáziát a márkában, és legálisan elkezdte forgalmazni. Nem ám áfacsaló módon, ahogy azt elég sok neves shop csinálja. A Xiaomi nem biztosít EU raktárat, sem szerviztámogatás.
Ezt szem előtt tartva van egy magyar vállalkozás, aki szereti a márkát, és már 4 éve talpon van, nem ám egy garázsban, mint azt egyesek képzelik. Azt nézzétek meg, hogy pl a közkedvelten reklámozott webshopnak ki a tulajdonosa, és tartozik-e hozzá más vállalkozás is. Mennyi mobilokkal is foglalkozó webshop eltűnt el a süllyesztőben? Nem akarok neveket, de van jópár. Van mindnek ilyen fóruma?
Gondolom, Kedves Admin törli majd a posztom, hiszen ez nem szolgálja a konkurencia fényezését, és tolja át a vásárolni szándékozót a konkurenciához.
Tudtok amúgy a Mi Store-hoz, vagy épp az eustock-hoz is hasonló linket küldeni?
Vagy azt a topikot nem támogatja a xiaomishop? Nafene :(((
Csak ezt a pár percet sajnálom, amit itt tölthettem, de kárpótlásként rájöttem, mennyivel jobb ember vagyok. :)
Köszönöm PH, tanulságos volt a tagságom! így tovább! XD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.