Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-10-10 10:48:03

LOGOUT.hu

Infó a nyereményjátékhoz: a játék fórumában tilos a segítségnyújtás, akár kizárást is vonhat maga után! Ezen kívül a fórumból töröljük azokat a hozzászólásokat (és a rájuk érkező válaszokat), amelyek parttalan vitákat gerjesztenek. A felmerülő kérdésekre igyekszünk miharamabb válaszolni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) BLUE TORNADO


BLUE TORNADO
senior tag

Waaaaaa. Nyertem végre :D

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#902) totyak


totyak
aktív tag

Gratulálok én is a nyerteseknek.

Persze némileg azért csalódott vagyok, hogy tízen akárhanyadik alkalommal megint nem pártolt mellém Fortuna, de majd legközelebb.

(#903) krobi1


krobi1
csendes tag

Gratula a nyerteseknek. Nekem megint semmi......

(#904) eszterencs válasza xrace77 (#899) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Most elég gyakran lesz, tervezünk még idénre hármat (ez azért sosem 100%, csak az a tuti, ami már elindult, de ez a terv). :D

(#905) MK VII válasza eszterencs (#904) üzenetére


MK VII
veterán

Akkor ezek szerint lesz még kérdés??? :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#906) SunyaMacs válasza eszterencs (#904) üzenetére


SunyaMacs
aktív tag

Akkor le se kell venni a nyereményjáték gombot :)

(#907) #65388800 válasza eszterencs (#904) üzenetére


#65388800
törölt tag

Mennyi???????

:DDD

(#908) xrace77 válasza eszterencs (#904) üzenetére


xrace77
tag

Ez ám a jó hír! :))

(#909) lemusz válasza eszterencs (#904) üzenetére


lemusz
addikt

És mindegyikben 144HZ-es moncsi lesz a fődíj? Igencsak jó lenne egy olyan CS:GO-hoz, fps már meg van hozzá. :D

(#910) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Grat a nyerteseknek! :)

(#911) kokuszdio01


kokuszdio01
csendes tag

Gratulálok a nyerteseknek. :R

(#912) Zso Ro


Zso Ro
senior tag

Törölve

Én vagyok a balf@sz.

[ Szerkesztve ]

(#913) TeebyKay válasza Zso Ro (#912) üzenetére


TeebyKay
őstag

Nézd át még egyszer, hogy a te válaszaid mellett vannak-e a zöld üzenetek. Ha igen rakj ide egy képet a válaszaidról és megmondom hol nézted el.

(#914) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

4 napja vége a játéknak. Meddig kell még azt a böszme piros nyereményjáték feliratot nézegetni a fórum mobil nézetében? :W

(#915) SUPREME7 válasza ForRedGlory (#914) üzenetére


SUPREME7
őstag

"Sikeresen leiratkoztál a nyereményjátékokkal kapcsolatos értesítésről" :DDD

Micsoda problémák :D

(#916) Rimuru válasza ForRedGlory (#914) üzenetére


Rimuru
veterán

Mindig tovabb van kint a felirat, ugy kb 1 hettel. ;)

Vigyázat, csalok!

(#917) ForRedGlory válasza SUPREME7 (#915) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hát engem idegesít is, mert feleslegesen vonzza a tekintetet. :)

(#918) Killer01


Killer01
őstag

Megjött az egérpad, nagggyon jó :K

(#919) SUPREME7 válasza ForRedGlory (#917) üzenetére


SUPREME7
őstag

Bezzeg a monitor nem csípte volna a szemed ha az asztalodon landol :D Egyébként is egy S7 Edge-en miért mobil nézetet tolsz?

(#920) Bogyi007 válasza xrace77 (#908) üzenetére


Bogyi007
veterán

Megtaláltam közben youtube formában is a Gifedet...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#921) ForRedGlory válasza SUPREME7 (#919) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"Egyébként is egy S7 Edge-en miért mobil nézetet tolsz?"

Talán, mert kényelmesebb? :)
(Amúgy nem is játszottam, nem különösebben izgatnak ezek a játékok).

(#922) pedrobike


pedrobike
aktív tag

Sziasztok a piros nyereményjáték feliratot hogy lehet visszaállitani normálra?rohadt zavaró,köszönöm szépen a választ tisztelettel

Garmin tactix delta F6x Pro

(#923) MasterMark válasza pedrobike (#922) üzenetére


MasterMark
titán

Alt + F4

Switch Tax

(#924) ForRedGlory válasza MasterMark (#923) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Erre a pomás válaszra a gugliból, vagy fejből jöttél rá?

(#925) zoltan6 válasza ForRedGlory (#921) üzenetére


zoltan6
őstag

A legelső amit kikapcsolok,az az undorító mobilnézet, ha arra kényszerülök,hogy mobilon netezzek.nem való az semmire,max.régi 3"-os ezeréves lassú telefonokra. :N

(#926) TeebyKay válasza zoltan6 (#925) üzenetére


TeebyKay
őstag

Azt ki lehet kapcsolni? A chrome minden weboldalt szar mobilnézetben nyit meg, és már ezerszer kerestem, hogy lehetne ezt megakadályozni...

(#927) SUPREME7 válasza TeebyKay (#926) üzenetére


SUPREME7
őstag

"asztali webhely kérése" az opcióknál. De ha rootolt a telefon akkor valamelyik chrome user agent app a play-ről és akkor nem kell mindig külön kérni.

(#928) ForRedGlory válasza zoltan6 (#925) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Remélem azért nem baj, ha valaki a kényelmi szempontokat is figyelembe veszi... Normálisan olvasható, nem kell zoomolni össze-vissza. Viszont látom te is a kérdésre válaszoltál.

Amúgy nem értem, ha valaki kérdez valamit, akkor a másik miért akarja megmagyarázni, hogy nem jól használja az ember a fórumot, pont mint most. Mi a f@szért a mobil nézetet nézzük, amikor van normál nézet is és a mobil nézetet csak a Nokia 3210-re találták ki, hogy a 3 pixel kijelzős telefonon is lehessen olvasni? Hát ja...

Addig, amíg értelmesen a telefonok nem képesek minden körülmények között tördelni a sort és kijelzőhöz igazítani, addig engedtessék már meg, ha valaki a mobil nézetet is használja.

(#929) DJ. Ru$y válasza ForRedGlory (#928) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Sehogy nem tudod eltüntetni, nyertesek kirakása után ~1 hét múlva veszik le a gombot.
Maximum csinálsz egy stylish módosítást, amiben elrejted a gombot, de gondolom telefonon ez nem lesz opció.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#930) pedrobike válasza MasterMark (#923) üzenetére


pedrobike
aktív tag

köszi :-)

Garmin tactix delta F6x Pro

(#931) Akula


Akula
őstag

Szólni kéne Eszternek, hogy vegye már le ezt a piros Játék! linket, mert állandóan rákattintok, azt hiszem, hogy van egy új. Meg amúgy is bosszant, mert túl nagy volt a kalap. :(((

[ Szerkesztve ]

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#932) XtremLor


XtremLor
őstag

Mindig van valami bajotok, semmi se jo. :DDD
Nem tudom lehet velem van a baj, de kb fel se tunik hogy ott van gorgetem az oldalt lefel ugy is, ha pedig kezdodik egy uj jatek, arrol email is jon.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#933) #65388800


#65388800
törölt tag

Most komolyan ezen kell fenn akadni hogy kint van a játék felirat úgy látom sok gond nincs az életetekben hogy ilyenen tudok baszakodni. El sem hiszem. Örülne az ember hogy van játék nyerhet egy monitort vagy akármit. Erre azon megy a sírás hogy jaj egy piros játék felirat bassza a szemet. Ó most mi lesz.

(#934) B-L-A-C-K válasza #65388800 (#933) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem nyertek, valamin ki kell dühöngeni magukat....

(#935) ForRedGlory válasza B-L-A-C-K (#934) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Egészen biztosan. Nem is játszottam. :U

(#936) B-L-A-C-K válasza ForRedGlory (#935) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akkor nagyon unatkozhatsz, vagy gyenge lehet az idegrendszered hogy egy ilyenen kikészülsz.

(#937) BiP válasza Akula (#931) üzenetére


BiP
nagyúr

#509
Holnap le fog kerülni, ne pörögjetek már ezen.

(#938) Akula válasza B-L-A-C-K (#934) üzenetére


Akula
őstag

Pontosan!
Csak erről van szó! :D
Jó pszichiáter lenne belőled! :C

[ Szerkesztve ]

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#939) SunyaMacs válasza Akula (#931) üzenetére


SunyaMacs
aktív tag

szabadságon van :Y

(#940) BiP válasza SunyaMacs (#939) üzenetére


BiP
nagyúr

Az automata rendszer elment szabira :)
Biztos a hétvégi DDos kavart be :)

(#941) ForRedGlory válasza B-L-A-C-K (#936) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Attól, hogy téged nem zavar, engedd már meg, hogy mást zavarjon, ráadásul egy régen lejárt nyereményjáték, ami 100%, hogy kizárólag azért van kint, hogy kattintson az ember, mert hát valahogy kell generálni kattintásokat...

Egyébként tényleg nagyon sportszerű lejárt nyereményjátékot így kiemelni...

Ennek tudatában remélem nem gáz, ha van olyan, akinek egyszerűen nem tetszik (erősebben fogalmazva gyomorforgató), hogy olyan van kiemelve, ami már nem is aktuális, ráadásul hosszú napok óta. Nem idegrendszer kérdése és köszi, de én marhára nem unatkozom. Csak ez zavar és kész:

Attól, hogy téged nem zavar, örülnék, ha nem firtatnád más idegrendszerét, mert szánalmas. az, meg ha nem is érted, hát kösz, akkor inkább ne is válaszolj rá, mert falra hányt borsó. Azt viszont nem szeretem, ha ilyen hülyeségeket kell olvasnom, mint ami belőled is kijött...

[ Szerkesztve ]

(#942) B-L-A-C-K válasza ForRedGlory (#941) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"Attól, hogy téged nem zavar, örülnék, ha nem firtatnád más idegrendszerét, mert szánalmas"

Lehet én látom hülyén, de pont az a szánalmas amit emiatt leműveltek, sokkal nagyobb problémák is vannak az életben mint egy ilyen pitiáner dolog, de felőlem kikészülhettek miatta.

"Azt viszont nem szeretem, ha ilyen hülyeségeket kell olvasnom, mint ami belőled is kijött..."

Pont ezért tettem szóvá, mert én meg az ilyen hülyeségeket nem szeretem olvasni, ami emiatt megy.

Na de ennyi problémája legyen az életben mindenkinek, részemről téma lezárva.

[ Szerkesztve ]

(#943) DJ. Ru$y válasza ForRedGlory (#941) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Direkt nem olvasol és feszültséget generálsz? Nyugodj már le. Nyomd meg a Home gombot és máris bezárja a böngészőt, majd visszatérsz pár nap múlva.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#944) Armahun válasza ForRedGlory (#941) üzenetére


Armahun
addikt

Fórumozz pl mobilarena alól, ott nincs kint.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#945) dlaccc


dlaccc
aktív tag

Gratula a nyerteseknek! Ismét csak a kalapig jutottam el...de majd legközelebb :)

(#946) eszterencs válasza ForRedGlory (#941) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Szabadságon voltam, így nem tudtam reagálni. Nekem is kell néha a pihenés, és ilyenkor közelébe se megyek az internetnek, hogy tényleg pihenés legyen. A nyereményjátékok úgy vannak, hogy két hétig tartanak (kivéve a villámjáték, az összesen egy hét mindenestül). Szóval a rendes játéknál az első héten mennek ki a kérdések, a második hét elején van zárás hétfőn vagy kedden, utána lévő napon kalap, majd az azt követő napon a nyertesek kerülnek ki. Ezután azért marad még kinn vasárnapig a játék linkje, hogy a játékosok meg tudják nézni, nyertek-e. Ez amióta játékot tartunk, így van, és így is lesz. Sajnálom, ha valakinek zavarja a szemét a nagy felirat.

(#947) B-L-A-C-K válasza eszterencs (#946) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"ilyenkor közelébe se megyek az internetnek"

Jó hogy nem függő, én ezt nem bírnám ki 1 napnál tovább... ;]

(#948) BiP válasza B-L-A-C-K (#947) üzenetére


BiP
nagyúr

De ha kibírnád az 1 napot, a 2. napon rájönnél, hogy az nem is annyira fontos, a 3.napon meg egyszerűen elkezded élvezni.

(#949) B-L-A-C-K válasza BiP (#948) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De hogy a kék égbe ne lenne már fontos... ;]

(#950) eszterencs válasza B-L-A-C-K (#949) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Pedig érdemes kipróbálni, tényleg jó. Eleinte fura, ahogy BiP is írja, az első napo(ko)n, de lassan elfeledkezel az internetről. Én most olyan helyen voltam 4 napig, ahol még térerő sem volt, szuperül kikapcsolódtam. :)

Így már van idegem egy következő játékhoz - ami jövő héten indul. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.