Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-04-08 09:14:34

LOGOUT.hu

Üdvözlet mindenkinek nyereményjátékunkon!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) vince válasza eszterencs (#647) üzenetére


vince
őstag

A táblázat maradhat, csak konkrét, gyanúsnak gondolt neveket ne tárgyaljunk ki itt a fórumon? :B

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#652) eszterencs válasza vince (#651) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Persze, maradhat, én is szeretem a statisztikákat :D és igen, légyszi ne mutogassunk ujjal konkrét emberekre. :) Köszönöm!

Egyrészt flamegenátor :U , másrészt inkább ne vádaskodjunk vakon, mert lehet, hogy megvádolunk valakit, akit esetleg nem is szolgált rá.

(#653) vince válasza eszterencs (#652) üzenetére


vince
őstag

Rendben :)

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#654) predakon


predakon
őstag

Köszi a listát, most ért el a tudatomig, hogy mióta írogatok ph-ra....hát öregszem baszki..2004-11-09 :O

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#655) Terek válasza eszterencs (#650) üzenetére


Terek
tag

Köszönöm a választ.Csak azért kérdeztem,mert nem látom magam a jól válaszolók között.

(#656) novakalex válasza vince (#634) üzenetére


novakalex
aktív tag

arról van információ hogy ki volt a leggyorsabb? :DD

(#657) B-L-A-C-K válasza Terek (#655) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha belelépsz a kérdésekbe láthatod mi volt a jó válasz/válaszok zölddel jelölve, gondolom ha nem vagy benne valamit elrontottál.

[ Szerkesztve ]

(#658) Plexicushio válasza B-L-A-C-K (#657) üzenetére


Plexicushio
senior tag

Pedig dettó nálam is ez a helyzet. Az összes többire (is) jól válaszoltam, még sincs a nevem a listán.

(#659) Omega81 válasza eszterencs (#640) üzenetére


Omega81
senior tag

Így van. A Fiam nem Prohardverezik, de van regje, mert anno buzdítottam az önállóságra. Amikor közel másfél óra böngészés után -amúgy hibátlanul- kitöltöttem a kérdéssort, szóltam neki, hogy van nyereményjáték. :)
Nem töltöttem ki helyette, ez így fair a többi játékossal szemben.

Amúgy köszönöm a játékot, tisztelettel, s remélem, végre nyerek valamit - a monitor jó helyre kerülne, de egy tollnak is örülnék. ;)

Üdv

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#660) Lacok


Lacok
őstag

681 kalapos :Y sokkal többre számítottam.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#661) SyMbioTe válasza Plexicushio (#658) üzenetére

Akor próbáljátok SUPREME7 válasz ellenőrző scriptjével: [link]
Vagy kattintgasd végig, és ahol fekete pöttyöd van a zölddel kiemelt válasznál, akkor ugye az helyes.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#662) macilacus válasza Omega81 (#659) üzenetére


macilacus
senior tag

De hát már nyertél máskor is :DDD

Azért tollat még nyerhetsz, sőt egérpadot is :DDD

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#663) macilacus válasza Lacok (#660) üzenetére


macilacus
senior tag

Csak 680-nal kéne kevesebb :DDD

ui.: persze úgy, hogy én ne legyek a 680-ba :P

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#664) AxBattler válasza AxBattler (#459) üzenetére


AxBattler
félisten

Mégsem... most nézem, hogy 23/25. Franc, pedig egyértelmű volt.
Akkor most csak tapasztalatot nyertem... :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#665) Plexicushio válasza SyMbioTe (#661) üzenetére


Plexicushio
senior tag

Kösz a scriptet, hamis riadó, többet gyógyszerre nem iszom...
Az utolsó előttit néztem be, amiért szidom is magam, mert a jó válaszról módosítottam a helytelenre... Dezinformáció alapján, több helyről kell ellenőrizni az ilyen dolgokat :)* És még magamban gondoltam is, hogy dehát 1920x1200 az már nem fullhádé felbontás :DD

(*) szóval a displayspecifications.com -nak 100%-ban soha ne higgyetek! ;]

[ Szerkesztve ]

(#666) Joci10 válasza eszterencs (#626) üzenetére


Joci10
őstag

:O :O :O :O Túl gyorsan lett kirakva, nem tudtam kalaptippelni. :O
Na, mindegy. Majd csak túlélem valahogy. :)

(#667) Omega81 válasza macilacus (#662) üzenetére


Omega81
senior tag

😁

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#668) csiby222


csiby222
aktív tag

A két jó válaszos kérdés miatt izgultam hogy nem jelöltem meg mind a kettőt de hála istennek nem is lehetett most megy az izgulás hátha rám mosolyog a szerencse.

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

(#669) PeL


PeL
addikt

Sokadszor is kalap. Jó lenne ha végre elmondhatnám hogy nyertem is valamit a nem is tudom már hány játékon... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#670) lemusz válasza PeL (#669) üzenetére


lemusz
addikt

10x voltál kalapban, 1x nyertél valami szoftvert.

(#671) Albigator


Albigator
őstag

Akkor most jönnek az ilyen kommentek a játék végére :D :DDD :

-még sose nyertem semmit az egész életben
-már sokat játszottam, megérdemelném már
-szegény vagyok ;]

Pedig ez (jó esetben :D ) nem befolyásolja úgysem a sorsolás végkimenetelét.

[ Szerkesztve ]

(#672) kisza25 válasza mackosajt (#610) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Mindenre volt ott helyes válasz, ha nem gondoltad túl :K

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#673) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

azta, eléggé fölélőttem a kalaptippemmel... :Y
de legalább én benne vagyok abban a kalapban :))

Pedig ez most nem volt egy annyira nehéz kérdéssor. A legnehezebb szerintem a widget-es cucc volt, az is csak annyiban, hogy az az Acer oldalán nem a specifikáció listában, hanem a termékismertető alján volt. De ennyi.
És ezt írom úgy, hogy a korábbi LG-s játékokon rendre elcsúsztam mindig. De itt semmi kétértelmű/félreérhető/akármi nem volt.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#674) csiby222 válasza sz.balazs.95 (#673) üzenetére


csiby222
aktív tag

A widgetes válasz majdnem megfogott engem is de az oázis oldalán feltüntetik, hogy kompatibilis vele.

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

(#675) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

Esetleg lesz majd valaki, aki levezeti ezeket a gyönyörűségeket, hogy melyik betű mit jelöl? (A billentyűzetre tenyerelős típusokra gondolok...)

(#676) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Huhh, eléggé elmértem a kalaptippemet, de nem is baj, hogy ilyen "kevesen" vagyunk.

Amúgy kalap :C

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#677) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Kalaptipp játék végeredmény :)

http://phnyeremeny.supreme7.eu/kalaptippvegeredmeny/94/oazis-prohardver-nyeremenyjatek-egy-27-es-acer-nitro-monitorert

Nyertes:


makro
(fanatikus tag)

Gratula a kalaposoknak és a nyerteseknek, nekem időszűkében ez a játék kimaradt, úgyhogy megköszönheti a nyertes, hogy nem viszem el előle a monitort :D

[ Szerkesztve ]

(#678) -secret- válasza SUPREME7 (#677) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Gratula!

14. lettem, ez is egész jó. Végre nem lőttem több százzal mellé. :))

Köszönjük a kalaptipp játékot! :R

(#679) lafaty80


lafaty80
őstag

Óóóóó ti kis "szemetek"!!! :DDD

24. kérdésnél látom már jójózott a szemem és egy "nem" szó elkerülte a figyelmem.

Köszi a játékot és grat a kalaposoknak...

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#680) regos


regos
tag

Elvileg minden kérdésre jól válaszoltam mégsem vagyok a listában. Kinél érdeklődhetek ezzel kapcsolatban?

(#681) -secret- válasza regos (#680) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Pedig biza nem.

(#682) Laslow


Laslow
senior tag

Én mondjuk őszintén örülnék egy ilyen monitornak a több mint 10 éves - szintén Acer - 19" TFT-m helyett. Aminek egyébként a mai napig semmi baja, még csak nem is pixelhibás, pedig napi használatban van.

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#683) -ZeeZee- válasza regos (#680) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Valószínűleg van hibás válaszod, ami sajnos nem világít, mert mindent zölddel jelez. A jó válaszok zölddel vannak jelölve, de ha Te nem azt jelölted, akkor is zöld lesz, nem piros. Használd Supreme7 válaszellenőrzős scriptjét, az egyből kidobja hol a hiba.

[ Szerkesztve ]

(#684) Hubie válasza -ZeeZee- (#683) üzenetére


Hubie
csendes tag

És ha a linkelt scriptes oldal nem működik?

Én is úgy látom, hogy jók a válaszaim és nem vagyok a kalapban.

(#685) vince válasza Hubie (#684) üzenetére


vince
őstag

Végigkattintgatod a kérdéseket, a zöld a helyes válasz, az általad helyesnek jelölt válasz előtt van a kiválasztott rádiógomb. Ha nem vagy a listában, valamelyik kérdésnél rossz válaszhoz tetted a pöttyöt.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#686) regos válasza regos (#680) üzenetére


regos
tag

Ahh ,meglett a bibi..
De azért nem egyértelmű .

(#687) vince válasza regos (#686) üzenetére


vince
őstag

Itt mondjuk pont jó választ jelöltél be (itt kettőt is elfogadtak helyesnek ), máshol lesz a hiba.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#688) -ZeeZee- válasza regos (#686) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

+ (#684) Hubie

Itt mindkét választ elfogadták, tehát a Tiéd is jó. Akkor sajnos csak "személyes" érdeklődés valamelyik házigazdánál, pl.eszterencs.

[ Szerkesztve ]

(#689) eszterencs válasza -ZeeZee- (#688) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Csak mondom, hogy a kalap automatikusan generálódik, és még sosem fordult elő, hogy valaki nem volt benne, aki minden kérdésre helyesen válaszolt. Ezzel felesleges nekem írkálni, végig kell nézni még 1x a válaszokat, lesz ott hiba, garantálom.

(#690) Fáraó válasza macilacus (#498) üzenetére


Fáraó
őstag

Köszi!

Sajnos a displaycheck-et néztem, megbízhatónak tartottam...

B24Y:

B22U:

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#691) L4mie válasza SUPREME7 (#677) üzenetére


L4mie
veterán

Hehe azért a 100 ba belefértem :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#692) regos válasza regos (#680) üzenetére


regos
tag

Elnézést a vaklármáért,huszadik átnézésre meglett a bűnös :-)
Sohasemnem ellenőrizzetek kávé előtt :-)
Sok szerencsét a sorsoláshoz !

(#693) nexplo


nexplo
őstag

Skacok mikor lesz az eredmény hirdetés? Hol lesz feltüntetve hogy ki nyert? :U

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#694) -ZeeZee- válasza eszterencs (#689) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Elnézést, nem szeretném, ha felesleges privát áradatot kapnál, de ha kétszer leellenőrizték már, és még mindig jogosnak gondolják a kalap hiányát, akkor gondolom egy szervezőtől kapott "az x-edik kérdésre nem jól válaszoltál" biztos megnyugtatja a lelküket. Ezért gondoltam, az esetleges kapcsolatfelvételt.

(#695) -secret- válasza nexplo (#693) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

A sorsolásban részt vevők, valamint a nyertesek listáját ezen az oldalon fogjuk közzétenni, várhatóan a játék lezárását követő 2-3 napon belül.

(#696) dknight


dknight
tag

Kíváncsiságból meg lehet tudni, hogy a 24. kérdésre hányan adtak helyes választ és hányan gondolták, hogy a az 1920x1200 is FHD? Nekem is ez az egy lett rossz (nem mintha egyébként nyertem volna bármit is :-)), valamiért az oázis oldalát nem hozta be a gugli ezeknél a monitoroknál...

(#697) Zsolaf válasza dknight (#696) üzenetére


Zsolaf
addikt

Biztos, hogy nem lesznek ilyen részletek publikusak.

(#698) Rayyy


Rayyy
senior tag

A 15-öst elrontottam. De direkt. Mert van monitorom. Meg egérpadom is. Megpénzemismegtollamis.

[ Szerkesztve ]

Minden a legnagyobb render!

(#699) novakalex válasza -secret- (#678) üzenetére


novakalex
aktív tag

Én is hála istennek most csak 131-el, így 16. lettem :D igaz már az első kérdésnél kalaptippeltem, talán 2-ént. :D bár utólag, ha a legszívatósabb kérdések után tippeltem volna, akkor talán kevesebbet írtam volna.

[ Szerkesztve ]

(#700) kisza25 válasza Laslow (#682) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

akkor van egy hibátlan monitorod, ne legyél mohó ;]

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.