Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-04-08 09:14:34

LOGOUT.hu

Üdvözlet mindenkinek nyereményjátékunkon!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Vakegérke válasza rlazol (#587) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igazán jól csak a szívével lát az ember, játszani pedig csak szívvel, lelkesedéssel szabad, másként nem érdemes.
Eggyé váltam a nevemmel, ha lehetne, akkor sem lenne szívem átadni. :N

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#602) vz12 válasza vz12 (#556) üzenetére


vz12
tag

Köszönöm a 2 véleményt, betű szerint igazatok is van, ezt jeleztem is, de nem ez volt a kérdés.
Mindegy, legközelebb majd nem gondolkodok (annyit) ... ;)

(#603) vince válasza vz12 (#602) üzenetére


vince
őstag

Attól hogy USB 2.0 (vagy akár 1.1-et is, nem tudom) eszközöket tud kezelni, attól még USB 3.0 port marad, 2.0 verziójú USB port nincs a kérdéses monitoron.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#604) <Dénes>


<Dénes>
csendes tag

Kalap! :))

(#605) DRB


DRB
senior tag

Az anyját, egy kérdésre nem válaszoltam. Mindig végigmegyek a kérdéseken még egyszer, hogy megvan e mind, hát most nem tettem, na mindegy így jártam. :DDD

(#606) predakon válasza Kiskokó (#567) üzenetére


predakon
őstag

mégse

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#607) BiP válasza SimonJanos (#583) üzenetére


BiP
nagyúr

Így van. A dicsőség , egy csomó kalaptipp pont. De volt már arra is precedens, hogy Supreme7 felajánlott pár érdekes apróságot.(ph egérpad, StarWarsos pendrive, stb.)

(#608) Pete55555


Pete55555
addikt

Kalap ;]

...Szeretem leracsniztatni...

(#609) vz12 válasza vince (#603) üzenetére


vz12
tag

OK.
Tehát a DownStream USB 3.0 port NEM tekinthető DownStream USB 2.0 portnak IS, csak és kizárólag DownStream USB 3.0 portnak, ami azonban mégem zárja ki, hogy működik USB 2.0 eszközökkel IS.

Lehet hogy egyszerű kérdésnek szánták, de nem szerintem nem lett az ...

Mind1, ezzel vagy enélkül a nyerési esélyem szinte ugyanannyi. :)

(#610) mackosajt válasza kisza25 (#596) üzenetére


mackosajt
addikt

Nana... csak az oázis? :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#611) rlazol válasza vz12 (#609) üzenetére


rlazol
addikt

Ahogy a V8as motor is V6os motornak tekinthető kizárólag, hiába tud menni a kocsi 4 hengerrel is. Attól még az nem 4 hengeres motor.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#612) vince válasza vz12 (#609) üzenetére


vince
őstag

Nem, nem tekinthető, az egy USB 3.0 port. Az USB fejlesztésekor szem előtt tartották/tartják a korábbi szabványokkal való kompatibilitást. Attól, hogy egy magasabb verziójú port képes kezelni egy alacsonyabb verziójú eszközt, nem módosítja a port verziószámát.

USB 2.0 port nincs a kérdéses monitoron, de a rajta lévő 3.0 port kezel 2.0 vagy 1.1 eszközöket.

(#611) rlazol
V8as motor is V6os motornak tekinthető kizárólag,
V8-V8 vagy V6-V6, de így kicsit nagy a motorválaszték :D

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#613) rlazol válasza vince (#612) üzenetére


rlazol
addikt

jaj :DDD
eredetileg V8at akartam írni, de csak egy helyen írtam át :W
köszönöm a korrekciót! :R

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#614) vz12 válasza vince (#612) üzenetére


vz12
tag

Köszi, értem, igazából én is ezt fogalmaztam meg az előbb.
Tudnék még ezzel vitatkozni, de nem akarok.

"Célfotóval" a kérdező nyert, elfogadom.
De legalább okosabb lettem egy kicsit. :)

(#615) Elcan válasza hcs57 (#589) üzenetére


Elcan
tag

Igen. Az a jó válasz a 24-es kérdésre szerintem is. Full HD.

Itt vannak a csatlakozók: [link]

[ Szerkesztve ]

(#616) DJ. Ru$y válasza Elcan (#615) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nehéz többet visszaolvasni, hogy a játék lebonyolítója leírta, hogy ezen az oldalon HIBÁSAN szerepelnek a csatlakozók? Komolyan mondom... Olvassatok már egy kicsit tovább... :U

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#617) csako válasza Elcan (#615) üzenetére


csako
veterán

Egy
Kettő
1920x1200 nem FHD, és a dps weboldal hibás.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#618) vince válasza vz12 (#614) üzenetére


vince
őstag

ok, csak akkor az nem világos nekem, hogy ha ugyanarról beszélünk, miért jutunk ellentétes következtetésre ;)

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#619) eszterencs


eszterencs
HÁZIGAZDA

A Full HD más néven 1080p, tehát amin 1200 pixel van függőlegesen, az semmiképp nem az.

Az USB 3.0 port pedig nem USB 2.0, az független dolog ettől, hogy bele lehet dugdosni oda-vissza az eszközöket.

[ Szerkesztve ]

(#620) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Én 3 percet szántam az egészre, és kalapos lettem.

(#621) Elcan válasza csako (#617) üzenetére


Elcan
tag

Tudom, hogy nem FHD az 1920x1200. Csak most néztem, hogy én másik oldalon néztem meg és ott- ezek szerint tévesen- FHD volt megadva.

(#622) Top cat


Top cat
őstag

(#585) Vakegérke

Vigyázz még a végén megnyered. :D

(#623) Darkslayer95


Darkslayer95
csendes tag

Köszönjük a játékot! :R :R

(#624) Noroo válasza rlazol (#611) üzenetére


Noroo
tag

Ha veszek egy 4k-s tévét, az meg 4db full HD-s! :D

(#625) Dj Sügi


Dj Sügi
őstag

Sipka... ;)

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#626) eszterencs


eszterencs
HÁZIGAZDA

Kitettem a kalapot!! Már ehhez is gratulálok mindenkinek a kitartásához, aki bekerült, mert sok és nehéz kérdés volt! :C

[ Szerkesztve ]

(#627) macilacus


macilacus
senior tag

csak 681 a kalap, na ezt nagyon túlbecsültem 1950, legalább nagyobb az esély a monitorra :DDD

:)) :DD Még egyszer köszi a játékot :DD :))

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#628) csako válasza eszterencs (#626) üzenetére


csako
veterán

csak 681? :( 1321-et tippeltem :O vigaszdíjnak elfogadom a monitort ;]

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#629) Albigator válasza Noroo (#624) üzenetére


Albigator
őstag

Nem rossz példa ez sem. :D
De nekem erről azt jutott eszembe, hogy ha veszek egy 4K-s monitort, játszhatok attól csak FHD-ban, vagy teljes egészében is átállíthatom 1920*1080-ra op. rendszeren belül de ettől maga a monitor még 4K-s marad.
Ha kérdezi vki milyen felbontású monitorom van, nem fogom azt mondani, hogy csak FHD-s mert én éppen csak így használom...

[ Szerkesztve ]

(#630) #79715584


#79715584
törölt tag

Elcsesztem egy párat. :Y
Legalább nem kell izgulnom nyerek-e. :P

(#631) Simi37


Simi37
őstag

Ó a jó édes *ö n c e n z ú r a*. USB 2.0 3.0 benéztem. 3x megnéztem, mire értettem hol rossz. :W :W :O

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#632) Kiskokó válasza vince (#612) üzenetére


Kiskokó
veterán

Engedd el, Erről beszélek a sima gyökér kérdések, 16x megvannak csavarva.
De hagyjad, jól van ez így, kiszóródik sok ember.
Úgyse nyertél volna, mint én se :D nem tökmind1 :) ?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#633) Fred23


Fred23
nagyúr

Huhh, csak 681 fő! :Y Mondjuk attól tartok, így se jön majd össze nekem még egy toll se.

(#634) vince válasza Kiskokó (#632) üzenetére


vince
őstag

Összekeversz valakivel, én a kalapban vagyok, még nyerhetek ;]

Elkészült a kalaposok listája, a leggyorsabb játékosnak is hihetően sok idő, 3 és fél óra kellett a kérdések abszolválásához.

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#635) Teaway válasza eszterencs (#626) üzenetére


Teaway
veterán

Ez a szám ahhoz képest csepp a tengerben, hogy a regisztrált tagok 801093-an vannak :D

Nincs itthon csokid??

(#636) Morris válasza Teaway (#635) üzenetére


Morris
veterán

Milyen véletlen, hogy 26-an pont akkor regisztráltak amikor a játék van... :U

[ Szerkesztve ]

(#637) Kiskokó válasza eszterencs (#626) üzenetére


Kiskokó
veterán

Köszii a játékot :) Végre nem csak 8-10 kérdés volt.
Sok könnyű volt meg 1-2 ami semmiképp nem nehéz ;] csak... :P

Ipad nyerőjáték nem lesz valamikor ? :DD

vince :
Akkor megveszem ócsón :D

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#638) Teaway válasza Morris (#636) üzenetére


Teaway
veterán

és 800k embert csak úgy elnyelt a föld?

Nincs itthon csokid??

(#639) vince válasza vince (#634) üzenetére


vince
őstag

Upsz, dehogy kellett neki 3,5 óra :N
gege222 fórumtárs 8 perc alatt megoldotta: ma 12:31-kor regisztrált, 12:39-kor járt itt utoljára. Nem is értem, mi ez a sok nyafogás a kérdésekkel kapcsolatban, tessék, így kell ezt csinálni :DD

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#640) eszterencs válasza Morris (#636) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Ezek egy része egyébként valóban új regisztráló, aki a játék miatt jön ide csak vagy először, pl. facebookról, csak egy része csaló másodreg. A régebbi tagok egy részének ugyanis megvannak a jól bejáratott másodregjei már, amiket elővesznek a nyereményjátékokon, nem kell újat regelniük. :DDD

(Senki ne vegye magára, akinek nem inge... ;) )

(#641) Albigator válasza vince (#639) üzenetére


Albigator
őstag

Ez teljesen valós szerintem... Ennyi idő alatt le is lehetett ellenőrizni a válaszokat. Kétszer is... ;] ;]

(#642) zzolika válasza eszterencs (#518) üzenetére


zzolika
aktív tag

Nem akarok kötekedni, csak hogy következetesek legyünk:
Vitás esetekben a gyártó honlapján, az Oázis Computer weboldalán vagy a Prohardveren szereplő adatokat fogadjuk el helyesnek.
Az Oázis oldalán HDR igen. Nem írja milyen,de valami van. Tovább menve a gyártói oldalra, pontosabb infokért:
A gyártó honlapján HDR 400 van kiírva.
A displayhdr.org oldal nem volt említve a kiírásban, ha ezt elfogadjuk, ez pont annyira problémás lehet mint a sokat hivatkozott displayspecifications.com, ahol hibás adat volt.
Ha a gyártói oldal is hibás, akkor a többi kérdésre is lehet olyan oldalt találni a neten ahol más adat van, akkor így számtalan megoldás lehet minden kérdésre.
Szóval nem értem, miért jó mindkét válasz?

(#643) Morris válasza eszterencs (#640) üzenetére


Morris
veterán

A kérdésem nyilván költői volt :)
Az utolsó kérdést rontottam el. A ph nem oda rakta a pöttyöt, ahova én akartam.
Ezesetben vigaszdíjként elfogadok egy NZXT Kraken x62-t :) :DDD

(#644) eszterencs válasza vince (#639) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Az ilyesmi valóban gyanús, de azt ugye nem lehet megtiltani senkinek, hogy pl. lediktálja a megoldásokat egy máshol élő, a játékra beregelő barátjának. Szóval szeretném kérni, hogy kerüljük el a konkrét nickek elleni konkrét vádaskodásokat. Az ilyesmit törlöm is a topikból.

(#645) SyMbioTe válasza zzolika (#642) üzenetére

Mert VESA tanusítványt nem kapott. Először én sem értettem, de 518-ban egyértelműen leírta eszterencs. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#646) Albigator válasza zzolika (#642) üzenetére


Albigator
őstag

.

[ Szerkesztve ]

(#647) eszterencs válasza zzolika (#642) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Pont azért van elfogadva ez a válasz is (eredetileg mi a másikat szántuk csak annak), mert a monitor valójában, tehát a valóságban nem rendelkezik ezzel a tanúsítvánnyal, akárki akármit ír a weboldalain, rosszul.

(#648) Terek


Terek
tag

A 15. kérdésre akkor végülis a kettő jó válaszból csak az egyik elfogadható?

(#649) Acheron


Acheron
őstag

A 24. kérdésben az okozhatott eltérést az egyes weboldalak infói között, hogy az B277 -nek van egy régebbi, B verziója, amin van D-Sub csatlakozó. Valószínűleg ezt vette át a B277U adatai közé a sokat emlegetett információs oldal hibásan.
De a kérdés a B277U -ról szólt, ennek viszont valójában nincs ilyen portja.
(Bár a szponzoráló weboldal adataiból ugyanez jött le, az információ ütközést magam is megtalálva inkább megkerestem, hogy néz ki a valóságban - leginkább a szememnek hiszek :) )

Köszönöm a játékot a szervezőknek, a kalaposoknak sok sikert a nyereményhez!

(#650) eszterencs válasza Terek (#648) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.