Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) Viry válasza Viry (#34) üzenetére


Viry
csendes tag

Visszatérve a cikkre, hogy ne csak offoljak...
Utóbbi időkben picit csalódnom kellett a márkában...
95ben vettem az első Jacket szemüvegem (gold iridium lencse, moss zöld moha keret apró arany szemcsékkel) 4-5 évig biztos nyúztam, a szárát többször eltörtem...mindíg cserélték hála az örökgarinak aztán idővel ez átment 1-2000ft-os hosszíbítgatásba...de a lényeg hogy volt és cserélték. A következő példány egy MonsterDog (brown tortoise keret/bronz lencse) jó volt...utólag kicsit bánom hogy lecseréltem... :) A Monstert egy Half Jacket váltotta (Team navy blue keret/fire iridium lencse) ebben sem kellett csalódnom soha...kb 2006 körül járunk, amikor szomoruan meséli a haver, aki az első Jacketemet nyüstölte, hogy neki is kicserélték azóta és komplett új keretet kapott....DE a régi aranyszínű jel elkezdett lekopni az új keretről...mint kiderült az újaknál már kispórolják a színes alapanyagot és csak bevonatot kapnak :((( Nem sokkal ezután vettem egy MonsterDog Ducati-t ...mondanom sem kell pont az egész szemüveg lelke a PIROS jel....szépen lekopott...cserélték...de minek újra kampó neki...enyitt a festett anyagokról...kiábrándulás..eladás...2008ban vettem egy Hijinx-et. Balszerencsémre, mint utólag kiderült... :W ebből is egy festettet bevonatosat (brown sugar keret/ dark bronz lencse) ....2006 körül elindult egy minőségi romlás...előkerültek a festett bevonatos cuccok a régi anyagában színes alapanyagok helyett....a mostani Hijixem száráról szépen foszladozik a bevonat szerencsére a belső felén...amire az volt a válasz, hogy az izzadságom leoldotta...és mivel 2008as ezért.... Most jön a legszebb a dologban, hogy a minőségi romlás mellé még az örökgari is megszűnt... :Y 2 év és kampó....ha túl sok bevonat jön le, akkor vakarhatom le az egészet és lesz egy matt szutyok fekete műanyag keretem.....nem tudom hová tart ez a márka...de nem jó irányba! Én azt javaslom mindenkinek JÓL NÉZZE MEG mit vesz és lehetőleg olyat ami anyagában színes!!!

Esetleg kedves cikkíró, arra nem tudod a válasz, hogy mióta van ez a kétéves korlátolt garancia???? Mert úgy gondolom, ha én még a régi gari szerint vettem akkor igazán kicserélhetnék a GYÁRI HIBÁS szemüvegem! :(((

Csalódáshoz visszatérve a Yardstic 3.0-ámról nem is beszélve, ami középen szépen elpattant egy 10cmes eséstől és ott is szétették a karjukat..ezzel nem lehet mit kezdeni..kifutott satöbbi...dobhatom kukába a cakkpakk közel 100.000ft szemüvegem... :O

[ Szerkesztve ]

:::: Powered By Eizo ::::

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.