Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Még a hülyéknek is megéri, nem, hogy VérPöstának! :D

[ Szerkesztve ]

(#2) KYZRR


KYZRR
őstag

Jo otlet, jo megvalositas, horribilis ar.

You can only die once, make sure it is worth it...

(#3) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Valahogy nem klappol: semmi infó arról hogy a 3 kapcsolóval hogyan szabályzol Ki/be kapcsot, fényerőt, villogási módot, színt (ami a képeket Photoshop (egy led nem vált színt!))

De attól még lehet,hogy jó...

jaa.. visszanézve lehet, hogy benéztem, csak megzavart a potik szine... :U

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#4) KaiotEch válasza ledgeri (#3) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

És az minek? A hülyegyerek is tudja, ott vannak a csavarók és állítgatod. :W

(#5) #16939776


#16939776
törölt tag

Így a "tranzisztor kór hajnalán" már kibírt volna valami felületet, ahol meg szeretkezhetem az effekteket(legalább egy színkeverés 255 lépésben+beúszás+kiúszás) , és el tudom tárolni az egyes MODE-k ban, amiket futtatni akarok.
Így ennyiért gyorsan rá lehet unni.

Karácsonykor meg lehet vele lepni Jézuskát :)

[ Szerkesztve ]

(#6) lujó55


lujó55
őstag

környezetszennyezés ez is! :(

(#7) SkyS1gn válasza lujó55 (#6) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:F

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8) #16939776 válasza #16939776 (#5) üzenetére


#16939776
törölt tag

Ó b+ korrektúra und szerk. idő :DDD :((

(#6) lujó55: Legalább valaki kimondja mellébeszélés nélkül. :K

[ Szerkesztve ]

(#9) .mf


.mf
veterán

Dikk mán, de raj!

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#10) lujó55 válasza SkyS1gn (#7) üzenetére


lujó55
őstag

környzetszennyezés (legközelebbi ilyen HSz-ben már csak jelölni fogom, hogy KSz.) azt jelenti, hogy felesleges cuccról van szó, ami kukába kerül miután megunja aki megvette. felesleges cucc: lehet élni nélküle, semmit nem befolyásol, csak rajoskodásra való.

(#11) #56573440 válasza SkyS1gn (#7) üzenetére


#56573440
törölt tag

fölöslegesen öltek időt a tervezésbe, a gyártásba, a szállításba, az értékesítésre. ennyiért egy vezérlő két méter led szalag... azon túl hogy drága a tudásban kb egy ikeás szettel vetekszik (ennyit az is tud csak nem 5.25 ös helyre szerelhető).

kb értelmetlen termék szerintük, szerintem is, de biztos van aki eddig erről álmodozott, és így teljesült számára a csoda :B

[ Szerkesztve ]

(#12) SkyS1gn válasza #56573440 (#11) üzenetére


SkyS1gn
félisten

ennyi nyávogást még nemhallottam ilyenért... :DDD persze amit napjainkban használunk 50%-a felesleges....
amúgy ez szerintem is túlzás, én egy diszkrét fehér NZXT ledsort használok :)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#13) ronson


ronson
őstag

Környezetszennyezés! :W

(#14) ledgeri válasza KaiotEch (#4) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mármint mi? (csak amiatt írtam egyébként, mert több infót látam a képen, mint ami az említett volt...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#15) draco31


draco31
veterán

Azt hiszem valahogyan túlélem nélküle. Most csak egy kék 12 cm-es venti ad némi fényt a gépemben, de ez is csak azért, mert nem volt éppen akkor led nélküli venti ebben a méretben az üzletben.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#16) zetor2000


zetor2000
senior tag

Szerintem ez olcsóbban is összejön, nem 24, hanem 60 led/méteres szalag van pár ezerért, a DMX vezérlő meg még 1-2 ezer, de az távvezérelhető.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#17) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

ha van rá igény, miért ne? :U

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#18) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

De itt megint a mi pénzükhöz mérjük... szerintetek egy német fog ilyennel foglalkozni, hogy megkapja 30 euro-ért vagy 10-ből is kijön?!

(#19) MongolZ válasza KaiotEch (#18) üzenetére


MongolZ
addikt

Már megint a németek pénzéhez mérjük. Mérjük a 8 éves etióp kisgyerek pénzéhez! Amikor reggel 5-kor felkel, hogy elmenjen dolgozni napi 1 Euróért, mivel apját leölték a helyi háborúban, anyját meg csak havonta látja, mert messze kapott munkát, de ő már napi 2 Euróért.

Egyébként igen, az echte német is fog vele foglalkozni, mert csak az amerikaiak "tudatos vásárlók", akik minden sz*rt megvesznek.

Egyetértek, környezetszennyezés.

(#20) Beri78


Beri78
őstag

fontos termék, jó áron :))

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#21) ricska1


ricska1
csendes tag

helló
led szalagon gondolkodok távvezérlősön de infó nemsok helyen van róla ...
valakinek személyes tapasztalata?:)

" Van nálunk minden , van nálunk pénz "

(#22) scope2007


scope2007
addikt

2000FT-ot még megért nekem.. így most újítottam ilyet a gépbe

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.