Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) plus44


plus44
veterán

Ez már előző évben is hír volt, visszakoznak, vagy ennyire nem tudnak elszakadni tőle?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#2) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Engem inkább az érdekelne, hogy hogyan akarnak erős biztonsági fuknciókkal erősíteni, ha nincs normális support. A biztonságnál azért - amennyire én tudom - elég fontos, hogy legyen támogatottság.

(#3) Straw


Straw
senior tag

Elég korai nyugdíjazás :D

42

(#4) Probber


Probber
őstag

Hát nem egy jól csengő márkanév, az már biztos.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#5) Davidoff91 válasza Probber (#4) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Nekem pedig tetszett ez a név, szerintem jól hangzik kimondva.:B

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#6) Maxentius válasza Davidoff91 (#5) üzenetére


Maxentius
addikt

Nem a név nem volt jó, hanem a mögötte álló tartalom (és az ebből következő nemfrissítés).

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#7) zsirfecske


zsirfecske
addikt

viszlát blur, esetleg defy2-ben találkozhattunk volna újból, de annak is kicsi az esélye :) talán ha nagyot homorít a moto a jövőben frissítések terén. esély az van rá...

(#8) Davidoff91 válasza Maxentius (#6) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Jó persze tudom, de alapvetően a Márkanév azon múlik, hogy a Moto hogy áll a dolgokhoz, ahogy te is írtad kb sehogy. Így bármit kitalálhatnak, mert ugyanúgy sehol nem lesznek...

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.