Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 1dude


1dude
aktív tag

Ez is egy kaszinó-játék lesz, mint a Genshin?

(#2) Midorii válasza 1dude (#1) üzenetére


Midorii
csendes tag

Kaszinó? Örülök, hogy megfogtad a Genshin lényegét. Az új 5* karakterek kipörgetése nélkül is teljesen élvezhető, hiszen folyamatosan öntik a játékosokra a content-et. Ingyen.

(#3) kk75


kk75
tag

Ránézésre ez a Genshin Impact - engine, futurisztikus külsőbe bújtatva.
Amúgy a Genshin valódi pénz költés nélkül is kellemes szórakozást nyújt.

Dominion (Uralom) film a nagyüzemi állattartás kegyetlenségére hívja fel a figyelmet : https://www.dominionmovement.com/watch

(#4) vakablak93


vakablak93
őstag

Remek! :DD :DD :DD :DD :DD
A kezdetektől benne vagyok a zárt bétában EU szerveren, eléggé jópofára sikeredett pár apró előnnyel a Gensinhez képest pl: kisebb gépigény és 120 fps mód.
A világ egy Genshin koppincs de a jövőben játtszódó anime style a karakterek esetén sokkal inkább Honkai Impactra hajaz, miközben a karakterek képességei animációi meg fullos Genshin koppincs sok esetben :DDD
Összességében nekem bejött, aki bírta a Genshin annak érdemes lesz ebbe is belekezdeni, várom a főverziós érkezést.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#5) 1dude válasza Midorii (#2) üzenetére


1dude
aktív tag

Ha ez a lényege, nem tehetek róla :DDD

(#6) Midorii válasza 1dude (#5) üzenetére


Midorii
csendes tag

Azért a csőlátást érdemes átgyúrni, hasznodra válik :) Játszottál vele egyáltalán, vagy csak megbélyegezted?

(#7) 1dude válasza Midorii (#6) üzenetére


1dude
aktív tag

Nem vagyok csőlátó. Több, mint 100 ilyen és ehhez hasonló f2p játékkal játszottam az elmúlt 20 évben.
Igen, játszottam ezzel is. Abba is hagytam a kaszinó miatt. Nem csoda, hogy az EU tiltani akarja.

(#8) oriic válasza vakablak93 (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy mi a terv? Lesz reset, vagy bétából át lehet vinni cuccokat teljesbe majd?

Live-Die-Respawn

(#9) Midorii válasza 1dude (#7) üzenetére


Midorii
csendes tag

Azért hagytad abba, mert nem kaptad meg azt a karaktert, akit szerettél volna? Akkor tényleg nem te vagy a célközönsége a Genshin-nek. Én a sztorival nagyon elvagyok, az új térképeken is szeretek rohangálni, a grafika is nagyon tetszik. Remélem a Tower of Fantasy is hasonló lesz.

(#10) 1dude válasza Midorii (#9) üzenetére


1dude
aktív tag

Nekem a játék tetszett, viszont a monetizációja nem. A problémák általában akkor jönnek, mikor kész a sztori (az aktuális, mert szolgáltatás alapú játék mindig bővül). A ToF is lehet hasonló, csak ne ezt a monetizációt kövesse.

Pl ott van mobilon a Destiny Child - ugyan ez a stilusu kaszinó vagy legyen "gacha" játék (annyi, hogy az inkább ilyen card collector) - amit 5 éve játszok. Minden kész, mindenben részt tudok venni, de mivel free játékos vagyok, már vagy 2 éve meg vagyok rekedve adott szinten. Ha jön friss sztori, azt megcsinálom 1 délután alatt és ennyi.

Mivel nem vagyok elég erős, nem tudok nagyobb rewardokat begyűjteni és mivel nem tudok nagyobb rewardokat begyűjteni, nem leszek erősebb. Marad az az út, hogy nagyon sokat kell napizgatni, majd a jó szerencsére bizod, hogy mit nyitsz az adott ládából amit a shopban veszel.

Aztán majd elkezded unni, lassan felveszel még 3-4 ilyen játékot, amik majd egyre több és több időd követelnek...

Végül majd azon gondolkodsz, hogy mindbe beleöltél 1000+ órát, melyiket dobjad, vagy mikor melyiket hagyd ki... később meg már inkább bele sem kezdesz, mert ismered az utat.

Na ezen a ponton vagyok már. Hiába tetszik, de látom milyen és azt is, hogy hova fog vezetni.

(#11) vakablak93 válasza oriic (#8) üzenetére


vakablak93
őstag

Sajna ezt még nem tudni :N , de jönne pár haverom ha majd elindul teljesben szóval engem nem zavar ha újra kell majd esetleg kezdeni.

#9 Midorii: imádni fogod :K

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.