Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ldave


ldave
félisten

No, ez jól hangzik. Szerencsére a NIS America EU-ban is elég aktív, szóval talán nálunk is lesz. Bár a PS4 és a Vita és régiófüggetlen, szóval import is szóbajöhet, ha más nincs. Amúgy nem igazán értem ez eredetlieg miért pont X1-re jelent meg Japánban :)

A Slime draws near! Command?

(#2) oriic válasza ldave (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez lett volna az egyik Xbox-os húzócím Japánban...De hogy végül tavaly csak kb 10 ezer db kelt el. (mondjuk Japánban ez így is szép szám, mármint ha az Xbox eladásokat nézzük.)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3) ldave válasza oriic (#2) üzenetére


ldave
félisten

Nem is tudtam, hogy a Japán, Xbox és húzócím halmazoknak van metszete :)

A Slime draws near! Command?

(#4) oriic válasza ldave (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD Vannak érdekes dolgok azért.

Live-Die-Respawn

(#5) Darth_Revan válasza oriic (#2) üzenetére


Darth_Revan
veterán

10000 db? Akkor majdnem minden japan X-Box One tulaj megvette? :D

Amugy a Psycho Pass nem mangan vagy novellan alapszik, hanem egyike azon ritka anime sorozatoknak, ahol a tortenetet kulon a sorozathoz irja Urobuchi mester es nem egy korabbi megirt muvon alapszik. Itt most forditott a helyzet, a manga es novella alapszik az anime-n :)

Update: videot ki lehetne cserelni? A hang mar le lett tilta szerzoi jogi koveteles miatt...

[ Szerkesztve ]

(#6) oriic válasza Darth_Revan (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lol és tényleg, egy hónappal később jött a manga az animéhez képest. Ilyet se sűrűn látni.

Live-Die-Respawn

(#7) Darth_Revan válasza oriic (#6) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ott van pl a mester masik muve is, ami hasonloan jelent meg...eloszor volt a Paula Magi Madoka Magica anime, aztan jottek a penzcsinalo csecse-becsek (manga, novella, jatek, stb) :))

(#8) oriic válasza Darth_Revan (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lecseréltem. :R

Live-Die-Respawn

(#9) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Csodálatos, csak éppen az nem derül ki pl. a trailerből, hogy ez mi is tulajdonképpen. Egy alternatív történet? Csak mert olyan szereplők is vannak itt, akik már halottak az első évad végére. Tehát folytatás nem lehet. Előzmény sem, mert Akane már itt van. (oké, hogy az animéből vannak benne jelentek, de gondolom nem véletlenül mutogatják a hölgyet például) Viszont Akane amikor bekerült, ugyebár elég jól el voltak foglalva a megismételhetetlen Makishima üggyel, szóval nemtom hogy fért volna bele az "időrendbe" még egy komolyabb sztoriszál, és ha jól látom új karakterekkel, akikről persze szó sem esik az első évadban...

És ki írja? A második évad sajnos halovány és fájdalmasan gyenge árnyéka volt csupán az első évadnak. Ami gigantikus szívfájdalmam volt számomra, mert az első évad ha elnéző jóindulattal is, de nálam befért a nonplusultra animés sorozatok szent panteonjába a Gits:SAC, NGE és Ergo Proxy mellé negyediknek.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#10) oriic válasza [Prolixus] (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"The game takes place during the time period depicted in the first six episodes of Psycho-Pass. Nitroplus creates an original story with Gen Urobuchi providing the plan and scenario supervision. The setting of the game changes from the heart of a large city (as in the anime) to a remote island."

De amúgy gondolom több route lesz itt is, szóval valahol mindenképp elüt majd az animétől.

Egyébként egyetértünk, az első évad sokkal jobb volt, de én a 2. szezont is szerettem. A movie még várat magára, de csak időhiány miatt nem nézem meg. (azt láttad?)

Live-Die-Respawn

(#11) [Prolixus] válasza oriic (#10) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nitroplus creates an original story with Gen Urobuchi providing the plan and scenario supervision.

Na igen, és kérdés, hogy a gyakorlatban ez mekkora beleszólást is jelent...sokkal jobb lenne, ha egyenesen Urobuchi írná. :O

"A movie még várat magára, de csak időhiány miatt nem nézem meg. (azt láttad?)"

Nem, úgy felhúztam magam ezen meg a GitS:Arise nevezetű förtelmen, hogy kb. parkolópályára raktam az animét kompletten, mint műfajt. :) Persze csak egy időre, de amúgy is bőven van filmes meg élőszereplős sorozatos elmaradásom, szóval van mit nézni.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.