Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samus


Samus
addikt

Driver nélkül kb. sehogy. Örülj, hogy sztereó hang van ilyen esetben. Meg kell tudni milyen Realtek chip felelős a zajkeltésért, és felpakolni a hozzá való illesztőt.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2) nyozo


nyozo
aktív tag

Driver nélkül megy mindenhol az 5.1 (Játék,Film,Youtube) de driver-el sehogy se megy még azt se érzékeli hogy be van dugja a mély....

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#3) Samus válasza nyozo (#2) üzenetére


Samus
addikt

Akkor mi a probléma?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) nyozo


nyozo
aktív tag

Hát annyi hogy driver nélkül csomó dolgot nem tudok beállítani

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#5) dark2


dark2
tag

Nem lehet, hogy amit te "driver nélkül"-nek titulálsz, az egy windows alapdriver, ami ugyan nem halmoz el beállításokkal, de rendesen működik?
Én ilyen helyzetben megpróbálnék több verziót a "rendes", letölthető driverből - régebbieket is, ha rendelkezésre áll.

(#6) KaiotEch válasza nyozo (#4) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ne az alaplapi gyártó oldaláról szedd le, hanem a hangchip gyártóéról(Ríltek)

(#7) gondoni válasza KaiotEch (#6) üzenetére


gondoni
csendes tag

Úgy bizony, itt nézelődj:
http://www.realtek.com.tw/downloads/

Én nemrég egy ezeréves ABIT alaplap digitális hangkimenetét szerettem volna Win7-ben használatba venni, egy itteni driverrel sikerült.

Sok sikert!

(#8) nyozo


nyozo
aktív tag

Köszönöm a segítséget! Egyet már le is töltöttem majd nem sokára tesztelem! :R :)

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#9) csoki46 válasza nyozo (#8) üzenetére


csoki46
aktív tag

Realtek beállításoknál vannak előre beállított hangprofilok, ott van környezeten belül olyan, hogy szoba. Na nálam csak ha ezt választom ki akkor szól az 5.1 :) Reméle segít

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.