Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) twollah1976


twollah1976
őstag

OnePlus 3 vagy OnePlus 3T, az utóbbira igérik és jönni fog az Oreo.

Ha kicsivel több pénzed van akkor OnePlus 5.
A támogatás szerintem nagyon jó, folyamatosan jönnek ki a frissítések.

Egyedül a tok beszerzése a macerás, Aliról, Ebayről, stbről kell rendelni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#2) nyozo válasza twollah1976 (#1) üzenetére


nyozo
aktív tag

Sajnos a max keret 40000Ft pont ezért írtam azokat a telefonokat amik fentebb láthatóak :(

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#3) ddaveg válasza nyozo (#2) üzenetére


ddaveg
csendes tag

Ennyiért lehet kapni HTC One M8-at. Sokkal minőségibb egy Galaxy S5-nél, stabil a rendszer, ráadásul az akksija is sokáig bírja. A kameránál az egyedüli hátrány az a 4.1MPixeles Ultrapixel kamera felbontása, de ha nem profi módon akarod csinálni, ki fog szolgálni. ;)

(#4) twollah1976 válasza nyozo (#2) üzenetére


twollah1976
őstag

Szerintem még gyűjtsél hozzá.

Én azt szoktam mondani, hogy nem a mának kell venni a dolgokat, hanem a holnapnak.
Ma még jó az amit kinéztél, fél, egy év múlva már szűk lesz.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Honor 7

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) twollah1976


twollah1976
őstag

Ott vannak a Vernee telefonok azok nem jók?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#7) Soybex válasza nyozo (#2) üzenetére


Soybex
őstag

S5? Eléggé lent van az ára vagy g4 használtan

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#8) nyozo válasza Soybex (#7) üzenetére


nyozo
aktív tag

G4 tudásban jó lenne, de elég sok a széria hibás (alaplap hiba) legalábbis én így tudom

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#10) nyozo


nyozo
aktív tag

Esetleg Lenovo Vibe Z2 Pro-hoz mit szóltok?

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#11) ddaveg válasza nyozo (#10) üzenetére


ddaveg
csendes tag

Túl szépeket nem olvastam róla, de a többségnek bevállt. Én tartanék tőle, hogy mennyire lehet friss, esetleg custom rom mennyire van hozzá, és ha meghal, mennyire egyszerű alkatrészt találni, vagy mennyi lehet a javítás ára szervízben. Én inkább maradnék nevesebb márkáknál, de a végső döntés úgyis rajtad múlik. ;)

(#12) janeszgol válasza ddaveg (#11) üzenetére


janeszgol
félisten

Honor 7. Esetleg learazva a P9 lite. Hasznaltan az 2 eves kozepkategoriasokjohetnek szoba.

(#13) Luck Dragon

M8-+1
Bár picit tennék hozzá és most RN4-et ajánlanám.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#14) Nagya21


Nagya21
addikt

Hali!!
Saját tapasztalat: Huawei G8, szép kijelző, gyors rendszer, jó kamera.
A magentások által forgalmazottak Kfüggetlen.
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#15) szupermacs


szupermacs
veterán

Hol lehet kapni S5-öt újan? Gondolom használt. :F

(#16) Diokhan


Diokhan
addikt

LeECO-ja volt tesómnak, újonnan rendelte kínából, egy hónapig se ment, és a kernel meghalt.
S5 jó választás lehet, de nem egy életbiztosítás. Ha 40-et szánsz rá, jó kamera kell, gyors rendszer, akkor valamelyik iPhone tipust ajánlom. 5-5C-5S. Bár 5S már kicsit drágább 40-től, amihez minden meg van és jó állapotban is van. Szerintem nézz körül alma piacon, biztos találsz kedvedre való példányt.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.