Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kaszaking


kaszaking
tag

Ha a 64 bites verziót indítod el akkor is ez az üzenet fogad?

(#2) nyozo


nyozo
aktív tag

Simán az asztalról szoktam indítani, de megpróbáltam a játék könyvtárából a win_x64-ből ott ez fogad (a játék nem eredeti)

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#3) kaszaking


kaszaking
tag

a Windows 64 bites?

(#4) nyozo válasza kaszaking (#3) üzenetére


nyozo
aktív tag

persze, 64bit-es enterprise

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#5) itamragy


itamragy
csendes tag

Nekem akkor volt ilyen mikor kevésnek állítottam be a lapozófájlt(Virtuális memoriát). Automatikusra állítottam és megoldotta a problémát ;)

(#6) nyozo


nyozo
aktív tag

Én is arra gondoltam, de SSD-t vettem és olvasgattam hogy 4-8GB között elég ha pl. 800MB virtuális memória van beállítva

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#7) Sethdobaloah válasza nyozo (#6) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

nekem 3 giga sincs foglalva játék alatt. Mondjuk nekem eredeti, így a legfrissebb.

...csak én vagyok helikopter?

(#8) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Ha már Euro Truck 2--> feltettem a magyar térkép modot, de nem megy. Pedig jó verzió van a játékból is hozzá. Beállítottam, hogy használja a modot, meg bal oldalt is. És amikor indulna, azt írja nincs elérhető mentés... de hogy lenne ha elsőnek indítom?

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#9) nyozo válasza Victoryus (#8) üzenetére


nyozo
aktív tag

én is magyar mod-al toltam, verzió: v1.15.1.1s bemásoltam a mod-ot a mappába csináltam egy új mentést és már jó is volt!

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#10) Met válasza nyozo (#6) üzenetére


Met
nagyúr

Próbáld ki hogy mit csinál ha a win kezeli a lapozó file méretét.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#11) kaszaking


kaszaking
tag

Ahogy előttem is mondják a lapozófájl méretét tedd automatikusra illetve ha nem segít próbáld ki a legfrissebb játék verziót.

(#12) nyozo


nyozo
aktív tag

Át állítottam úgy néz ki jó lett! :R (csak így ugye kevesebb a hely az SSD-n)

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#13) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Nekem nem megy a magyar mod továbbra sem. A játékból a 2.1.11-es van fent. Amikor létrehozok egy új profilt, akkor a végén kiírja, hogy probléma a játékállás betöltésekor. Másik mod nincs neki bejelölve. Már újratelepítettem a játékot is, de mindig ugyanez. Megadtam neki a hungary.mbd-t is.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.