Hirdetés

2019. június 17., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Gdi

Gdi
(senior tag)

Pont láttam egy kiemelt hardverapró hirdetést nemrég, aki a XIV.ker.-ben árult fióksöprést és volt neki egy csavarkészlete, távtartókkal a fényképeken.
(Tudom nem sokat segít így, de esetleg nézz szét ott)

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#2) 8th válasza Gdi (#1) üzenetére

8th
(őstag)
LOGOUT blog

Annyi van itthon mint a szemét - fém és többféle műanyag egyaránt - de hogyan jut el hozzád?

(#3) nyozo válasza 8th (#2) üzenetére

nyozo
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Merre fele laksz? :Y

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#4) 8th válasza nyozo (#3) üzenetére

8th
(őstag)
LOGOUT blog

Dél-Magyarország.

(#5) Gdi

Gdi
(senior tag)

Hétfőn a Podmaniczkyn én is tudok adni egy standard ATX-nyi szettet (10db)
Ebből a fajtából:[kép]

[ Szerkesztve ]

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#6) haiiro_o

haiiro_o
(tag)

Pcx dunaplázában van, ha jól tudom.. hétfőn megrendeled kedden mehetsz érte.

(#7) nyozo

nyozo
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Kerestem az oldalukon, de nem találtam :(

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#8) 8th válasza nyozo (#7) üzenetére

8th
(őstag)
LOGOUT blog

Hagyd a netet. Talpald körbe a közeli számtech boltokat. Távtartók, ház-hdd-odd-venti csavarok, csavar alátétekből, cpu-hdd műanyag tokból az évek alatt annyi összegyűlik egy üzletben, hogy egy normális boltos a kezedbe nyom egy fél marékkal ingyen. Ezek értéktelen eladhatatlan dolgok, nem is keresik az emberek.

(#9) nyozo válasza 8th (#8) üzenetére

nyozo
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Szerintem is ez lesz, csak 1hónapja költöztem fel Pestre és nem nagyon ismerem a környéket, hogy merre fele vannak PC boltok.

(#10) doeeg válasza 8th (#8) üzenetére

doeeg
(senior tag)
LOGOUT blog

Kivéve ha M.2 távtartót és hozzávaló csavart keres az ember :D Fél Bp.-n, jófogáson, hardveraprón, swingerfórumokon SEM találtam. Végül sikerült előtúrnom, a pincében, a gépház kartondobozának az alsó füle alá volt begurulva.... de komoly kálvária volt.

Eladó Nikon 50 1.8 / Eladó Moto G5 (3GB) || "nemhoror áron" ©

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.