Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gliskard


gliskard
senior tag

a design még mindig nem erössége az oki-nak, a samsung már elkezdett próbálkozni az epson is viszonylag "szép" nyomtatókat gyárt - presze kinek a pap, kinek a papné.

amugy az OKI-val kicsit vegyesek a tapasztalataim, anno az intelligens matrix nyomtató fejekkel szerelt sornyomtatói elég jók voltak sebességre és hangra, de nem strapa birásra (az A3 epson-ok néhány helyen még mosti is müködnek - lehet hogy mehanikailag túlméretezték öket?!? :-). A ff led-es nyomatóiból is találkoztam egy párral, a legtöbb tipusba csak lapátolni kellett a papirt és a tonert de volt olyan is ami többet volt szervizben mint az irodában. Szinesek esetében csak remélni tudom, hogy minöségileg nem az utóbbi kategóriába tartoznak. Dicséretes a PS 3.0 emuláció, mivel egyre többen nyomtatnak pdf állományokat, bár ez a legtöbb olcsó szines esetében néha nem 100%-os.

(#2) sNORh válasza gliskard (#1) üzenetére


sNORh
addikt

A design téleg nemvalami korszakalkotó, de mi is forgalmazzuk az Oki-t hiba még nemvolt velük de eszik a tónert.

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#3) marcias válasza gliskard (#1) üzenetére


marcias
őstag

Sztem ezek 15 éve nem változtattak még a formaterven. :D

Steam: marcias88

(#4) G. Dealer


G. Dealer
tag

Manapság egy utp-usb adapterrel bármilyen nyomtatóból lehet hálózati... :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.