Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

267 Ojró egy DB iróért? (75K) :Y

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) Ste


Ste
addikt

A második slim optika egész jó, ha 1 Usb-ről kapja a tápot és az adatot is.

A BR írónak pedig elég az Usb 2.0 adatátviteli sebessége a 8x BR pörköléshez?

(#3) bartucc válasza Ste (#2) üzenetére


bartucc
addikt

Nem rossz, de ilyen áron értelmetlen szerintem.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#4) azbest


azbest
félisten

bármilyen perverzül hangzik, nekem tetszik ez a normál méretű meghajtóház, amibe a kék lemezest tették :DDD

(#5) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Valahogy nem akar terjedni ez a BR technológia, úgy érzem az optikai lemezek hanyatlása vette kezdetét, mert mire olcsó lenne eltelik kb 3-4 év (jó eset), akkora az SSD-k és memóriakártyák már befoghatatlanok lesznek, és miért ne lehetne filmet ,játékot memóriakártyán árusítani?

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#6) PH-User


PH-User
addikt

Jó kis írók ezen, csak hát az ár ismét határoz. :(

atti_2010 - Simán lehetne. :K

[ Szerkesztve ]

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#7) bartucc válasza atti_2010 (#5) üzenetére


bartucc
addikt

Simán lehetne. Az pedig nem karcolódik... bár nem tudom mennyire időtálló, adatvesztés idő folyamán nem lehetséges?

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#8) atti_2010 válasza bartucc (#7) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Nem mert ha meg is történik hogy tönkremegy attól hogy nem lehet írni olvasni még lehet, de ha veszel egy eredeti játékot ,filmet memória kártyán, nem fogod újraírogatni mert nem azért veszed hogy letöröld, és nem kell vigyázni rá mint a hímes tojásra, ami a CD-DWD-ről nem mondható el.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#9) Jim Tonic válasza atti_2010 (#8) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Szerintem ez következik, illetve az online terjesztés. Az ODD-knek annyi.
Felesleges egy BD, ami sérül, tárolni kell, stb. Egy multimédia lejátszó a BD lejátszó helyett, csatlakozol a netre, vagy beletolod az SD-t, és annyi.
Pl. PS3 vs. PSP. Utóbbi is elvan a BD nélkül.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#10) kulcsarb


kulcsarb
tag

én most vettem új gépet, és rakattam bele DVD-írót 3000(!) forintért, bár írni vele valószínűleg sohasem fogok de csak olvas szerintem már nem is lehet kapni, meg ennyi pénzt még megér, de 75K-t vagy akár csak 20K-t sem fogok már ilyenért kiadni, amikor egy pendrivera gyakorlatilag bármi felfér, ami meg nem, az BR-re sem. szóval részemről a CD-DVD-BR a floppy kategóriájába csúszott át. ennyi.

(#11) bartucc válasza kulcsarb (#10) üzenetére


bartucc
addikt

A DVD még hasznos szerintem, főleg film és adatmentés céljából, pl képek. CD csak audió vonalon életképes, BD-nek meg semmi létjogosultságot nem adok a gyári filmeken kívül, de ahhoz meg BD lejátszó kell...

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#12) Simi2000


Simi2000
tag

Sztem se lesz annyira elterjedt a Blu-ray lemez mint a DVD. És nemcsak az ár miatt, hanem azért mert van műr több alternativa helyette....

De ettől eltekintve az első írót nekem bejönne. Jól mutatna az asztalon....

(#13) liksoft válasza Ste (#2) üzenetére


liksoft
nagyúr

Mini USB 2.0 csatlakozó. :Y :Y Azon mekkora teljesítmény tuszakolható át? Soha nem kéne. Anyi elcseszett lemezt várok tőle, hogy csak!

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#14) Jim Tonic válasza liksoft (#13) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Elvileg 500mA, de ha pár notebook HDD-nek ez kevés, akkor valószínűleg ennek is lehet vele gondja. Osztom a véleményed.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#15) Pixelmaster válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


Pixelmaster
tag

267 dollár... nem euró

euróban 196,- eur

határ esett az ára, csak nem külsős kellene nekem

[ Szerkesztve ]

-=The digital artist of the darkside=-

(#16) Ste válasza Jim Tonic (#14) üzenetére


Ste
addikt

Az 5400rpm-es notivinyóknak elvileg elég szokott lenni. A 7200rpm-nek kell már 2db usb csati.

Teljesítmény szempontjából van különbség mini usb és sima usb csati között? A leadható áramra gondolok ezzel

(#17) bartucc válasza liksoft (#13) üzenetére


bartucc
addikt

Ugyanakkora mint a sima USB-n valószínűleg.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#18) FRENK1988 válasza Pixelmaster (#15) üzenetére


FRENK1988
veterán

azon a 20k-n nem nagyon veszünk össze mert még úgyse vennék :(((
Ste: szerintem nem. Mert az +5V mindenképpen megkapja.

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#19) Ste válasza FRENK1988 (#18) üzenetére


Ste
addikt

lehet kicsit részletesebben, hogy melyik milyen 5V-ot kap?

(#20) Jim Tonic válasza Ste (#19) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ugyanaz a 4 ér van mindkét USB-n. Eltérés a méretben van. A kábel buta jószág. Ha az egyik végén 500mA-rel táplálod, nem fog kevesebb átmenni rajta, mert más a csati.
Ha az egyik végén 500mA van 5 Volttal, jó eséllyel annyi lesz a másik végén is, hacsak nem olyan hosszó, hogy a kábel ellenállásával számolni kellene. De a csati semmiképpen nem befolyásol.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#21) FRENK1988 válasza Jim Tonic (#20) üzenetére


FRENK1988
veterán

Megelőztél :D :R

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#22) Ste válasza Jim Tonic (#20) üzenetére


Ste
addikt

Köszi, mint kiderült félreolvastam a választ. Azt hittem azt mondja van különbség a két csati áramleadása között :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.