Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gergőke88


Gergőke88
addikt

LG G2 1 hete elérhető a T-nél... ;)

(#2) Reignman


Reignman
aktív tag

Asszem 1 hónapja volt itt egy hasonló cikk arról, hogy brutálisan emelte a készülékárakat a Tcom és mindenki remélte, hogy azért, hogy majd nagyot csökkennek az árak következő alkalommal. Erre tovább emelkednek. Miközben a főoldalon ilyesmit lehet olvasni: "Jó készülékárak jönnek... De tényleg..."

Jönnek a fenét jönnek, csak annak éri meg itt készüléket venni aki XXL csomagban van...

(#3) kengyel


kengyel
nagyúr

Még most az LG G2 nem is árazták nagyon felül :)

kengyel

(#4) Sombrerokid


Sombrerokid
tag

Huawei Ascend P6 Mozaik XXL---71 guriga.... :O
Nokia Lumia 520 kártyásan---48 guriga... :Y (MM fügetlenül---38000)

Ásssztáábetyárhétszázát.Nagy viharban lehetnek a Telekomnál...

"Aki megoldást akar,az módszert keres,aki nem,az kifogást..."

(#5) razorka777


razorka777
veterán

Érdekes ez a Telekom, de ők tudják.Nem mintha a másik kettő jobb lenne. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#6) a2d2


a2d2
addikt

"Drágább lett"
Ilyen is van a mobil iparban? (tájfunt/szökőárat ha nem nézzük).
Érdekes hozzáállás.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#7) Reignman válasza Sombrerokid (#4) üzenetére


Reignman
aktív tag

És november 1től a tarifaárak is emelkednek, egyoldalú szerződésmódosítás után. Még jó, hogy nem terhelik át a telekomadót...:)

Ja és a héten kirúgtak 250 embert...

(#9) Bazsee71 válasza Reignman (#7) üzenetére


Bazsee71
őstag

Telekomnál elgurult a gyógyszer...
- függetlenül olcsóbbak a telefonok, mint két éves hűségnyilatkozattal,
- egyes készülékek Dominoban szintén olcsóbbak a fent nevezettnél.

:W

(#10) zoo8800 válasza Sombrerokid (#4) üzenetére


zoo8800
veterán

...és ők a legnagyobb mobilszolgáltató Magyarországon.
A Telenornál se olcsó Praktikum csomagban, de előfizetve jóval szebb árak vannak.

rip and tear, until it is done

(#11) Sombrerokid válasza Reignman (#7) üzenetére


Sombrerokid
tag

:C Brávóó!

"Még jó, hogy nem terhelik át a telekomadót." ---Még jó,hogy nem terelik Rád a telekommandót ! :)

"Aki megoldást akar,az módszert keres,aki nem,az kifogást..."

(#12) a2d2 válasza Bazsee71 (#9) üzenetére


a2d2
addikt

Jaja, ez tényleg botrányos.
Kaptunk cégnél körlevelet hogy valami 40%-os készülékakciót biztosít a T vállalati flottakedvezmény néven.
Gondoltam tök jó, veszek asszonynak egy mobilt.
Felmentem a T honlapjára, megkerestem a bruttó kisker árlistáját és röhögtem egy jót.
Ha levontam a 40%-ot, akkor megkaptam a normál független utcai árát a telóknak.

Vicc az egész.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#13) Giorgio1313


Giorgio1313
aktív tag

Iphone 4s-nél nincs opcióban hogy dominóval vedd :) és simán pedig 171,000 ft :D egy 2éves telóért az fincsi
https://webshop.t-mobile.hu/webapp/wcs/stores/ProductDisplay?catalogId=2001&storeId=2001&langId=-11&productId=631574

(#14) Pete55555 válasza Reignman (#2) üzenetére


Pete55555
addikt

P6 két éves Mozaik XXL előfizetéssel 71 230 Ft (+71 230 Ft)

Csak annak aki XXL-ben van? :)

Erre nincsenek szavak... :W

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#15) Sombrerokid válasza zoo8800 (#10) üzenetére


Sombrerokid
tag

Jó jó,persze ha szolgáltató lennék ,én is emelnék néha.Pár madarat muszály behúzni.
De ezek az árak nagyon elszálltak...Az MM se olyan olcsó,és nem csak egy készüléket akartam kiemelni(l520),de kezd igaz lenni a mottójuk :)

"Aki megoldást akar,az módszert keres,aki nem,az kifogást..."

(#16) kali válasza Giorgio1313 (#13) üzenetére


kali
legenda

benézted, mert az az új 8gb modell, a régi 16gb van domino csomagban is, úgy 149.990 ft; link

(#17) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Teljesen meghülyültek a T-nél?:K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#18) atosan


atosan
addikt

A Samsung galaxy mini is 2000 forintal drágult? Ennyire kelendő? A többiről nem is beszélve.

Maine coon

(#19) AMD Power


AMD Power
titán

Brutális árak ezek. 120e egy iPhone 4?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#20) Giorgio1313 válasza kali (#16) üzenetére


Giorgio1313
aktív tag

Mit néztem be?:) a cikk szerint a 8gb-os 119,000 és erre reagáltam

[ Szerkesztve ]

(#21) kali válasza Giorgio1313 (#20) üzenetére


kali
legenda

a 8gb modell nincs 2 éves, alig néhány hónapos! :U
inkább 16gb 150 e ft ellenében domino csomagban vagy listaáron, mint 8gb drágábban.

[ Szerkesztve ]

(#22) Giorgio1313 válasza kali (#21) üzenetére


Giorgio1313
aktív tag

látom valaki nagyon szeret kötözködni kora reggel:) nassszóval a telefon maga 2 éves.attól hogy beleraknak 8gigát 16 helyett attól még nem lesz új készülék..és én ezt most lezártam

(#23) Silenzio


Silenzio
addikt

Azért a drágulás, mert jön az új korlátlan díjcsomag-család. Mától elérhető, és alaposan odavág mind a Telenornak, mind a Vodának. Történelmi pillanat hölgyeim és uraim: készülékes csomagban a T lett az ország legolcsóbb szolgáltatója. Mozaikot nem nagyon kér majd eztán senki...

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#24) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Ennyit szerettem volna elmondani, köszönöm, leülök magamtól is.

Mellesleg 18:45-kor még NULLA darab ember állt sorba tegnap a Vodafone-nál és az éjféli startra se emelkedett - állítólag - 20 fölé a vásárlójelöltek száma. A Telekomnál is bőven 100 alatt voltak az érdeklődők. Végre valami elkezdődött?...

(#25) kali válasza Giorgio1313 (#22) üzenetére


kali
legenda

nem kötekedés, csak nehogy már a drága "új" 8gb verziót nézze/vegye valaki, ha a "régi" 16gb jóval olcsóbb! :)

(#26) Reignman


Reignman
aktív tag

Már többször írtam, hogy szerintem a T-nek már rég nem érdeke készülékekkel kereskedni. Csak így éri meg nekik a sok garanciális ügyintézés és a szervizesek fizetése, hogy másfélszeres áron adja a telefonokat.

Ez így nekik nem üzlet, nem erölködnek, hogy vegyél új készüléket, csak az, hogy telefonálj sokat, minnél drágábban...

(#27) SpeedHUNGARY


SpeedHUNGARY
aktív tag

Rájöttek, hogy az 520-at viszik, mint a cukrot.

"Aki hülye, haljon meg!" - De mi van, ha én még nem akarok? GamerTag: Seedcop

(#28) Alvin_ti4200 válasza Silenzio (#23) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Megnéztem a Next S díjcsomagot, gyakorlatilag az történt, hogy nem a telefon árát növelik meg, ha csökkented a hűségidőt, hanem az előfizetés havidíját, zseniális :) Megnéztem az árakat is, vannak bizonyos telefonok, amelyek tényleg tűrhető áron vannak, HA jogosult vagy minimum arany szintű társkártyára...

Szerintem nem kéne elájulni, annál inkább figyelmesen olvasni és elővenni a kockás füzetet ;)

(#29) Bazsee71 válasza Silenzio (#23) üzenetére


Bazsee71
őstag

Ez rendben van, de akinek minderre nincs szüksége?

Flottában vagyok, így a havi számlám nincs 3e Ft. Ha új készüléket akarnék venni a T-nél, (jóval!) többet kéne kicsengetnem, mint egy kártyafüggetlenért (vagy akár egy feltöltőkártyásért). Most komolyan, ez normális? :W

(#30) kali válasza Bazsee71 (#29) üzenetére


kali
legenda

nem normális, de a szolgáltatók nem a készülékek eladásából profitálnak, hanem a szolgáltatásokból, legalábbis hazánkban nem érdekük olcsón adni a készülékeket, még 2 év hűségre sem, ezért is csak néhány konstrukció éri meg, főként a részletfizetéses.

(#31) Reignman válasza kali (#30) üzenetére


Reignman
aktív tag

Ennyire nincs verseny a 3 (4-5) mobilszolgáltató között, hogy semmit sem ér 2 év hűség? Illetve ér a Tcomnak 500 forintot egy 50000 forintos készülék esetében?

(#32) kbyte1024 válasza Bazsee71 (#29) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ugyanebben a cipőben járok én is.Ha új telót akarnék,akkor marad a független,mert ugy olcsobb.Viccosztály!!!!

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#33) madd dogg


madd dogg
senior tag

Karácsonyi akciók előtti áremelés.

(#34) alfaromeo33


alfaromeo33
aktív tag

Vagy csak a decemberi akciókra készítik elő a terepet ;]

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#35) kali válasza Reignman (#31) üzenetére


kali
legenda

verseny? magyarországon? :(
mondanám, hogy összebeszélnek inkább, de nem teszem...
az egyik ebben jobb kicsivel, a másik abban, de összességében egyik sem vág a másik alá komlyabb szinten, biztos nem érdekük.

(#36) Silenzio válasza Alvin_ti4200 (#28) üzenetére


Silenzio
addikt

Ez hülyeség. A lényeg hogy 6ért t-be korlátlan hívást kapsz fasza készülékárakkal. Én pl 100ért vettem s3ast most meg ingyen kapnék 820at 3 hóval később. A felső kategóriás nextekkel meg olcsóbbak vagyunk a vodánál, nincs 2000 ftos késedelmi kamat és e számlára kényszerítés mint ott. A fullos next meg arra jó hogy tényleg hozzádvágják a telefont. Ez jelenleg ma itthon a legjobb ajánlat. Ennél többet egyelőre ne várjunk. Hasraesni biztos nem kell tőle, de a legjobbnak lenni se szar. Meg 6000ért 5 millió emberrel grátisz beszélni se. A vodánál ez csak 2.2 millió ember hálón belül.

Bazsee71: számukra nem képvisel értéket a flottás előfizu és megértem. Légy boldog vele hogy havi 5-7000 ftot spórolsz a telón és nem kell hűséget vállalnod, és vegyél máshol telefont. Vagy nézz olyat amit listaáron is olcsón adunk. Pl milyen másfélszeres árról beszéltek, ha a Note 3 pl még mindig nálunk a legolcsóbb alapból? És tényleg.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#37) Silenzio válasza madd dogg (#33) üzenetére


Silenzio
addikt

Nem feltétlen, novembertől lassan jönnek a valóban ütős nextes ajánlatok amik lassan a karácsonyi kampányba folynak, de ami fontosabb, hogy a Mozaik talán szép lassan majd kikerül a fókuszból. Tán ezért is emelkedtek az árak. Ja meg most minden a 4Gről szól, a nem LTEs készülékek picit a háttérbe szorultak, pl P6. Elnézést, letelt az idő.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#38) Alvin_ti4200 válasza Silenzio (#36) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

"A felső kategóriás nextekkel meg olcsóbbak vagyunk a vodánál..."

Idáig olvastam a hozzászólásod ;)

[ Szerkesztve ]

(#39) Bazsee71 válasza Silenzio (#36) üzenetére


Bazsee71
őstag

2 évre vállalok hűséget, összesen már vagy 10. éve. És ilyenkor ne érezze úgy az ügyfél, hogy sz@rnak rá a Telekomnál. Nagy vigasz, hogy egy erősen túlárazott telefon a T-nél a legolcsóbb. :DDD

Na meg ne ferdítsünk: 6000 Ft-ért hálózaton belül. Összes hálózatba párszáz forinttal jobb, mint a Voda. Hűha... :W

(#40) Silenzio válasza Alvin_ti4200 (#38) üzenetére


Silenzio
addikt

Nézz utána. Xperia Zvel indulunk. Náluk 17990 készülékkel, nálunk több mint 1000rel olcsóbb. Mindegyiket készülékes ajánlatot úgy csináljuk hogy olcsóbb legyen náluk törlesztővel. Ha azt hiszed agymosott vállalati patkány vok vagy hazudni járok ide, tanulj egy kis fórum-etikettet.

Bazsee71: készülék nélkül 4138 ft a kötbér...

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#41) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Waow egy t- s aki védi ezeket az "olcsó"arazasokat:)) Ha neked ez olcsó és baráti,akkor hajrá:))

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#42) Yokayee


Yokayee
tag

Úgy látom, a cikkíró figyelmét olyan apróságok elkerülték, mint hogy a Padfone 2 kb 30000-rel lett olcsóbb. Az xperia z meg a galaxy s4 egész hónapban akciós, 140körül elvihetők 2 év hűséggel.

(#43) nord_ válasza Yokayee (#42) üzenetére


nord_
veterán

A cikkíró figyelmét elkerülte az is, hogy jónéhány napos lemaradásban van - az iPhone 4S 8GB nem tegnap óta kapható; illetve a reggeli kávé mellett tán belefért volna az is, hogy még két sort beillesszen: 5c és 5s...

(#44) zoo8800 válasza nord_ (#43) üzenetére


zoo8800
veterán

másik cikkbe került

rip and tear, until it is done

(#45) nord_ válasza zoo8800 (#44) üzenetére


nord_
veterán

Már látom... Csak lassan nehogy minden telefonos árlistához külön-külön cikk készüljön. :)

(#46) janos1988


janos1988
addikt

Kell a lassú áremelés, máskülönben nem lenne mit hiper-szuper-mega akcióban karácsonykor reklámozni.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#47) madd dogg válasza Silenzio (#37) üzenetére


madd dogg
senior tag

Lehet minden a 4G-rol szól, de T-s előfizetőként mondom, 1GB-is LTE csomaggal, hogy Pesten kívül még a 3G lefedettségetek is egy kalap szar. Győrben pl silány, pedig ez sem egy kicsi város.

(#48) Rusi válasza Silenzio (#23) üzenetére


Rusi
senior tag

Azért ne haragudj meg, de most éppen abban a helyzetben vagyok, hogy lejárt az egy éves hűségem, MédiaMánia S csomaggal létezem és pont a T korlátlan csomagjait vártam, hogy utána tudjak dönteni, hogyan tovább. Hát azt kell mondjam, a Next S eléggé csalódás. Csepegtették itt az 5490-es havidíjat (mivel Aranykártyás vagyok, de már a Platina szintet is közelítem), de ahogy nézem, az csak társkártya esetén él, amúgy 6490 lenne a díja, készülék vásárlása nélkül (mert készülék az akad bőven). Namost jelenleg fizetek kicsivel 7 ezer felett, a MédiaMánia díjára rájön egy 1 GB-os Net&Roll, meg a Te+ÉN Plusz opció. November 1-től ráadásul laza 2 forinttal emelik a percdíjat ebben a csomagban is, így egyértelmű, hogy váltanom kell. Ha a Next S-re lépek, akkor ugye hálón belül korlátlan duma és sms, hálón kívülre 160 perc (a MédiaMánia S-ben az emelés után kb. pont ennyi az össz lebeszélhetőség) és van 500 mega netem. Ez utóbbira nekem ugyanúgy kell az 1 GB plusz, tehát akkor már 7,5 ezernél vagyok. Ezzel szemben viszont a Telenornál (Voda nem érdekel a 10 rugós csomagjaival) 6 ezerért kapok hálón belül korlátlan dumát, hálón kívülre 180 percet, és akár 2,5 giga (500 mega + 2 giga) netet 4G használattal. Igen, SMS nincs benne, de az nekem nem lételem. Most azért ez bizony dilemma elé állít, mindemellett hozzátenném, hogy a Telekommal nekem az eddig eltelt idő tulajdonképpen az égvilágon semmi bajom nem volt, de azért nekem se mindegy, hogy 7,5 vagy 6 ezer a telefonszámlám.

Mobilaréna (2010-2017)

(#49) Rusi válasza Yokayee (#42) üzenetére


Rusi
senior tag

Nem kerülte el, ez a cikk még a mai, iPhone 5c/s megjelenés előtt készült. Közben ugye megjött az iPhone 5c/s, és vele együtt megint új árlista lett, aminek a változásait azóta is írom, mert a kedves Telekom megint szükségét érezte 80-ból 77 készüléknél az ármódosításnak (ráadásul össze-vissza)... Az egyik korábbi árváltoztatás potom nettó 4-4,5 órámba került, a szemem majd kiesett a sok ártól. :(

Mobilaréna (2010-2017)

(#50) Yokayee válasza Rusi (#49) üzenetére


Yokayee
tag

Azt hittem, hogy a ma reggeli adatokból jött az összeállítás, így már értem.
Lehet, hogy érdemes lenne elkérni a Telekomosoktól Excel -vagy más, szerkeszthető- formátumban az árlistát, és akkor függvényekkel vagy egy makróval pár perc alatt elkészülne az összehasonlítás. Ha kell hozzá technikai segítség, szóljatok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.