Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zoli03


zoli03
őstag

Én többször is vásároltam, csak pozitív tapasztalatom van vele. Ezt a számlaszámos dolgot nem is értem, kifizeted az appban, aztán kész, nem kell számlaszámmal foglalkozni. Amúgy hogy tudnak meglopni, ha megadok egy számlaszámot? Az, hogy vannak csalók és nekik bedőlő emberek, az nem a Vinted hibája, ilyen alapon felejtsük el a Jófogást a meg a Marketplacet is.

(#2) [K2]

Szerintem nem a platformokkal van a gond, hanem az idióta eladókkal ;]
Te szerencsétlenségedre egyből kettőbe futottál...

Saját példa: melléfogáson a legtöbb okos hirdető bepipálja, hogy csomagküldéssel is feladja az adott terméket, aztán valahogy mégsem. A legjobbak pedig azok, akik nem képesek mondjuk válaszolni. Ebből szerencsére itt is akad, de legalább csak néhány. :)

[ Szerkesztve ]

"Sum ergo cogito; cogito ergo dubito" - Jonathan Hepburn

(#3) nullpoint válasza [K2] (#2) üzenetére


nullpoint
senior tag

Melléfogás! :Y :C :C Nagyon tetszik. :DD

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#4) totron


totron
addikt

1˘ Facebookos, méltatlankodó kommentek jutnak eszembe, mikor a Marketelő placen érkezett ruha büdös volt. Bruhaha.

2˘ Jó kérdés, hogy milyen szintű checkinget kap egy országos terítés előtt a reklámozott termék/szolgáltatás, illetve hogy morális vagy pénzösszegi hatás hoz-e dealt közreadó és hirdető között.

3˘ Papíron a használtcserebere ellentart a fast fashionnek.

4˘ Eleve vegyszermentesen legyártott és nem vegyszerrel mosott/beöblítőzött ruhákra vonatkozó opcióval lenne igazán menő.

5˘ Tőlem lehet néger a életfelhasználó, de mit keres magyarlengyel fronton? Ki agyába' született meg az, hogy egy legélénkebb fantáziával is maximum cserediákként elképzelhető/értelmezhető leánytól lesz natív hatékony a mondás mifelénk?

(#5) nylontacsko válasza zoli03 (#1) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Korábban volt ilyenből ügy (a számlahozzáférésből) a jófogáson is.Elég sok médium foglalkozott vele.
A metodikát nem ismerem, de több károsult is nyilatkozott ez ügyben.
Vagy ott vannak pl. a dhl-es kamu levelek (utalj el 78Ft-ot és küldjük a csomagodat), tudok mutatni néhányat.
Akik elsősorban az internetről vásárolnak, ott bizony nehéz ezekkel mind képben lenni.
Kétségtelen, hogy vannak rossz és - jó tapasztalatok.

Azok mellett, hogy nem ért anyagi kár, leírtam a történetet és az ezzel kapcsolatos véleményemet.
Szerintem ezzel nincs is gond ;)

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#6) [K2] válasza nullpoint (#3) üzenetére

Ez nem vicc! :) mellefogas.hu

"Sum ergo cogito; cogito ergo dubito" - Jonathan Hepburn

(#7) nullpoint


nullpoint
senior tag

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#8) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ööööö ha utalsz valahova, akkor OK, megtudja a számlaszámod a másik fél, de ebből hogyan is lesz az, hogy meg tud lopni?
Súgok, csak a számlaszámból sehogyan :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#9) nylontacsko válasza hcl (#8) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Súgok:
nem is állítottam ilyet. :D

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#10) hcl válasza nylontacsko (#9) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"Korábban volt ilyenből ügy (a számlahozzáférésből) a jófogáson is.Elég sok médium foglalkozott vele."
Khm ;)

Mutogatni való hater díszpinty

(#11) nylontacsko válasza hcl (#10) üzenetére


nylontacsko
senior tag

"számlahozzáférés" számlaszám + belépési kód.
Nem "csak a számlaszámból".
Khm ;)

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#12) Boond


Boond
addikt

Többek között Vinted csalás... (bár elég gyanús kellett volna legyen...)

https://logout.hu/tema/revolut/hsz_45876-45876.html

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.