Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Duree


Duree
veterán

Azért azt nem gondoltam volna, hogy egy fél házért ennyi pénzt elkérnek. Amúgy nagyon tetszik szívesen elfogadnám vagy venném meg csak nem ennyiért.

duree54

(#2) Anaren91 válasza Duree (#1) üzenetére


Anaren91
senior tag

Vedd úgy, hogy ez egy 104000 Ft os ház, és neked elég csak a fele amit tényleg a feléért adnak 😀

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#3) Jesus_Shaves


Jesus_Shaves
aktív tag

Nem tudom, de nekem valahogy távol áll a moddingtól az ilyen "készregyártott" ház. 10-15 éve legalábbis még az volt, hogy a buta szerver / torony házat alakították át a felismerhetetlenségig, vagy a bátrabbak nulláról építették fel az egészet, akár vízhűtéssel együtt. Ez sokszor hetek munkája volt.
De ma már elég leszurkolni 50 mátyást, és Te is modder lehetsz! Éljen!

(#4) rii válasza Jesus_Shaves (#3) üzenetére


rii
nagyúr

csak egyetérteni tudok .-(((((

ui.: én sose voltam modder, de mindig is elismeréssel figyeltem amit csinálnak

ui2.: ez lego-modder, nem original-modder

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#5) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Nekem tetszik,de az a 3 db ventihely kevésnek tűnik.Még egy 240-es hely nem ártott volna.

(#6) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Szép is lehetne, kár, hogy csúnya :(

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7) #65537792


#65537792
törölt tag

Dust magnet 2018 + RGB

(#8) imibogyo válasza Duree (#1) üzenetére


imibogyo
veterán

Pont ezért találó a cím.... :K

"Virítsd a lóvét, virítom...."

(#9) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Kövezzetek meg, de nekem nem tetszik.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#10) imibogyo válasza tibaimp (#9) üzenetére


imibogyo
veterán

(#11) DonToni válasza imibogyo (#10) üzenetére


DonToni
aktív tag

:DDD :C :DD

-Anti-

(#12) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor sem kéne ha ingyen adnák... ;] Na jó, kéne, de el is adnám valami "gémeristvánnak" oszt jóvan... :DDD :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13) pomorski


pomorski
őstag

Kicsit valóban drága, pláne figyelembe véve, hogy tényleg csak egy fél ház.

(#14) Sanchez638


Sanchez638
addikt

775-ös lap van benne? :D

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#15) Duree válasza Anaren91 (#2) üzenetére


Duree
veterán

Ebben a formában igazad van.

duree54

(#16) Synthwave válasza Jesus_Shaves (#3) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Most is van ilyen. Tudtommal modding versenyeken más kategória a teljesen épített gép / ház.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#17) Baryka007 válasza Milka 78 (#5) üzenetére


Baryka007
őstag

Full nyitott, arra megy a levegő amerre szeretne... Az a 3 ventihely gyakorlatilag dísznek kell csak... Vagy 360mm es radit pakolsz oda... Vagy 3db 120 as rgb fan-t dísznek... Teljesen szellőzik az egész gépház amúgy is.

[ Szerkesztve ]

(#18) Synthwave válasza imibogyo (#10) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#19) Jesus_Shaves válasza Baryka007 (#17) üzenetére


Jesus_Shaves
aktív tag

A levegő leginkább sehova sem megy egy ilyen rendszerben, minimálisan cserélődik a komponensek körül, hiszen nem lehet effektíven egyik irányból a másikba áramoltatni, csak kevergetni az alaplap felett. Nem véletlen vannak komoly cikkek a levegőhűtések kapcsán a ki és befújó ventilátorok számáról, elhelyezéséről, légszállításáról, statikus nyomásáról, stb.
Víznél persze más a helyzet, ott a hőközlő közeg mozgásban van addig, amíg megy a szivattyú. A radiátornak meg mindegy, a háztól egy méterre is ugyanúgy adná le a hőt.

(#20) tibaimp válasza imibogyo (#10) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Szép.... :))

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#21) tomcat78 válasza imibogyo (#10) üzenetére


tomcat78
őstag

Blájen :DDD :DDD Hatalmas :D
Ja....a ház?Izé....

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#22) Fionn


Fionn
tag

hát ez nagyon dizájnos 1 valami és... ennyi.
Arra nem jó amire ki van találva
Azért mert teszel bele RGB pró gémer csillogo villogo szarokat nem leszel modder.

Kuka az egész.

(#23) Tidus válasza Sanchez638 (#14) üzenetére


Tidus
addikt

Az, egy Asus nForce.
Ez volt a polcon.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.