Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) myckey


myckey
veterán

Na ez érdekes lesz :C :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#2) cyberkind


cyberkind
félisten

Se a Ubisoft, se a Star Wars nem biztató számomra. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#3) pRoject22


pRoject22
őstag

A Division 2 grafikus motorral és fejlesztő brigáddal, maga az egész kivitelezése elég jó, ha eltekintünk attól ,hogy hoztak pár rossz döntést a támogatás és updatelés alatt nekem mai napig egyik az egyik kedvenc játékom a div2.

¯\_(ツ)_/¯

(#4) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Mindegy, csak legyen lootbox meg mikrotranzakció.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Szóval egy újabb semmit mondó, üres, száraz játék? Mintha nem lenne elég belőle már a piacon...

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#6) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

Számomra ez a lehető legjobb hír. A Division játékokat imádom, a Snowdrop Engine elképesztő dolgokra lesz képes a next-gen hardvereken, úgyhogy nagyon remélem, hogy elkapnak egy fantasztikus, kőkemény Star Wars hangulatot vele.

A játéknak soha nincs vége.

(#7) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Nem rúgtak még bele eleget ebbe a sorozatba?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#8) myckey válasza dreampage (#6) üzenetére


myckey
veterán

Szintén várós.
SW Jedi Fallen Order is jól sikerült...AC újítások is jók lettek, Div sem egy kutyaütő játék.
Jót várok ! :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#9) GodGamer5 válasza Jinxb1rd (#5) üzenetére


GodGamer5
addikt

A lényeg, hogy open world lesz. ;]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#10) Sefneni


Sefneni
őstag

Na erre kiváncsi leszek. :D

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#11) oriic válasza Dr.F.E.R.I. (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mármint milyen sorozatba? Semmit nem tudunk még róla, azt sem hogy melyik érában játszódik. Simán lehet hogy High Republic játék lesz, a Star Wars világa brutál nagy, bármi lehet még belőle.

Live-Die-Respawn

(#12) KaitouP


KaitouP
veterán

Csak ne Star Wars skinnel felruházott Division legyen.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#13) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Ezaz, erre nagyon kíváncsi leszek! :C Végre valaki más is lehetőséget kap és nem csak az EA-re kell számítanunk! Szerintem ez nagyon örömteli hír, mert a fanok évek óta Star Wars open world single player játékokra várnak és a Ubisoft a nyílt világok játékok királya.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#14) BoneDragon


BoneDragon
veterán

EA után Ubi... :DDD Sirok

(#15) kwzatz válasza KaitouP (#12) üzenetére


kwzatz
őstag

Erre pedig nagyobb összegben is mernék fogadni. :D

Hopkins95:
"Ubisoft a nyílt világok játékok királya."
Maradjunk annyiban, hogy sokat csinálnak. :D

[ Szerkesztve ]

(#16) KaitouP válasza kwzatz (#15) üzenetére


KaitouP
veterán

Az a baj hogy én is.
BTW most már világos hogy miért történt tegnap az a Lucasfilm Games megnevezés.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#17) cyberkind válasza KaitouP (#16) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez akár jó is lehetne, ha bejelentkezne olyan mint a R*, de erre nincs esély. :D

Paranormal Cocktivity

(#18) tibaimp válasza myckey (#1) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én egy jó kis AC Origin/Odyssey szintű, SW köntösbe öltöztetett játékot, szívesen látnék!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#19) KaitouP válasza KaitouP (#12) üzenetére


KaitouP
veterán

Mondom én :DDD:

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#20) BabMester


BabMester
senior tag

Akkor mostmár nem EA exkluzivak a SW játékok?

(#21) myckey válasza tibaimp (#18) üzenetére


myckey
veterán

Vevő lennék rá ! :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#22) hombre[EU] válasza KaitouP (#12) üzenetére


hombre[EU]
veterán

konkrétan ez lesz :K

Life, Uh, Finds A Way

(#23) velizare


velizare
nagyúr

így a td2re visszaemlékezve, két dolgot kell csinálnia az ubinak:
#1 kiadatni a játékot a massiveval;
#2 utána elzavarni őket a játék környékéről is, és valamelyik kompetens stúdióval megcsináltatni az endgame-et, hogy ne csak a gear minmaxolásról szóljon.
az utóbbi 5 év legstabilabb és egyik legjobb élménye volt a td2 launch, és a szintezés lvl30ig. amit viszont utána csináltak... :W

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#24) RubbishBin


RubbishBin
senior tag

Megint jó kezekben van az SW :DDD Én még rábíznék egy open-world RPG-t is a CDPR-re. Ha már lúd, legyen kövér.

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#25) k-adi


k-adi
nagyúr

"lényegében véget ér az EA évek óta tartó exluzivitása"

na végre

(#26) shotika


shotika
őstag

"Gyűjt össze 150 Jar Jar Binks bábút a Tatuinon"

Viccet félre téve, én orulok neki. Az EA 8-10 év alatt egy ertekelheto SW cimet adott ki.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#27) Gery9112


Gery9112
őstag

Biztos meg fogják oldani, hogy Jedivel szanaszét szinkronizáljuk a régiókat a fák/bokrok/halálcsillagok/csillagrombolók tetejéről.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#28) HELLAFLUSH válasza k-adi (#25) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

+1
de az Ubi se valami meggyőző... :Y

(#29) tibaimp válasza HELLAFLUSH (#28) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nyílt világú játékokban nem rosszak, abban van tapasztalatuk bőven.
Mondjuk, ahogy fentebb is írták, egy SW-Division 2 klónnak nem örülnék én sem...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#30) Hopkins95 válasza kwzatz (#15) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ők csinálják a legtöbb és legnagyobb open world játékokat, ami azt jelenti, hogy nekik van a legtöbb tapasztalatuk ezekkel. Ami arra enged következtetni, hogy olyan sztori alapú single player RPG játékot kaphatunk, ami alaposan merít a Star Wars loreból.

Amúgy: Ubisoft News: Ubisoft and Lucasfilm Games Announce New Story-Driven Star Wars Game

We truly look forward to create something totally different from what we have done in the past, while upping the bar for the industry.

We want to take what is familiar and resonant about Star Wars and tell the stories of new characters who have their own motivations and stakes. We have a passion for Star Wars and shared vision with Lucasfilm Games on the kind of original story we want to bring to fans, which makes this a very exciting part of the project.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#31) nanocry


nanocry
tag

Hát nem tudom, remélem nem valami Div féle vonalat akarnak SW formába. Végre kerülne már valami normális kezekbe a jogok, de nem, kell továbbra is a töketlenkedés. Ubisoft, meh... Nagyon remélem, hogy valami épkézláb Force Unleashed, Jedi Academy ötvözést össze tudnak drótozni RPG formába SP játékként. Indiana meg a Bethesda, hát talán a Box pénzével tudnak is valamire menni, amit még régen Indy demóként mutogattak, ha jól emlékszem Euphoria alatt. Nah valami olyasmi kéne abból is. Mindig a nagy trék kapják meg, persze pénz beszél, kutya ugat...

[ Szerkesztve ]

(#32) velizare válasza nanocry (#31) üzenetére


velizare
nagyúr

egy ilyen brandet csak a legnagyobbak képesek megfizetni.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#33) kwzatz válasza Hopkins95 (#30) üzenetére


kwzatz
őstag

"Ők csinálják a legtöbb és legnagyobb open world játékokat, ami azt jelenti, hogy nekik van a legtöbb tapasztalatuk ezekkel."
Örülök ennek, ettől függetlenül egyik open world játékuk sem tudott berántani, ellenben jó pár más open world játékkal, ami szvsz klasszisokkal jobb, ezért éreztem kicsit erősnek az "open world játékok királya" dolgot. Ők csinálják a legtöbbet, ebben egyetértünk.

"We truly look forward to create something totally different from what we have done in the past, while upping the bar for the industry."
A legutolsó 15 open world játékukat is ugyanilyen szöveggel jelentették be.

(#34) k-adi


k-adi
nagyúr

ha a mandalorian-t átültetnék már félsiker lenne ;] ;]

(#35) Achar válasza RubbishBin (#24) üzenetére


Achar
tag

:DDD
A CDPR?
Év játéka esélyes? :C

(#36) Dagohun


Dagohun
tag

Oké. Az UBI csinálja, de hogy olyan lesz mint az AC vagy a DIvison kizárt.Teljesen más a világ felépítése, a Div-ben egy városon belül mászkálsz mig a SW-ban több bolygó van. És még ott vannak az űrhajók a SW-ban. Már ha lesz benne. És nem beszélve a két igen külömböző kasztról, vannak a jedik és lőfegyveres átlag katonák, emberek. Szóval kíváncsi vagyok mit hoznak ki belöle.

(#37) Gery9112 válasza Hopkins95 (#30) üzenetére


Gery9112
őstag

Játszottál az elmúlt 10 év gyakorlatilag bármelyik Ubisoft open-world játékkal ? Open world nem egyenlő az rpg-vel, továbbá ha az rpg szó alatt szerepjátékokat értünk elég csak ránézni az AC Valhallára és egyből lejön, hogy maximum nagyon nagy jóindulattal lehet rá azt mondani, hogy rpg szerű valami.
- A döntések hiánya/súlytalansága
- A karaktergenerálás hiánya/játszott karakter egy üres, jellemnélküli senki. Az, hogy kiválaszthatod, hogy nő vagy férfi az is csak azért van, hogy ne csesztessék a Ubi-t szexizmussal.
- Jól felépített történet hiánya

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#38) myckey válasza Gery9112 (#37) üzenetére


myckey
veterán

Ez nagyon szubjektív, meg túlzó is....

Ott van pl Odyssey...némely fontos döntéssel, kihatással vagy a történetre, megváltoztatod vele a későbbieket. Karaktergenerálás nincs, de ettől még nagyon nem olyan, mint ahogy azt fantáziálod, majd kivetíted.
Történet? Több cselekményszál van, és kellően érdekes, nagyon változatosan felépített világgal társul, rengeteg egyénnel, lénnyel stb...

DE ez nem RPG, csupán kezd az UBI abba az irányba menni.
Ennek ellenére még közel sem az, aminek fent leírod...

Origins ben még nem volt ilyen szinten ez az "egész", mint Odysseyben, Valhallat nem ismerem.

Nem kell reagálnod, amit leírsz, totál egyéni álláspont, véletlenül sem valami egyetemes igazság, ízlés kérdése...erről meg felesleges vitázni. "Jól felépített" , "Üres, jellem nélküli senki", " döntés hiánya/súlytalansága" ....mind mind csupa csupa légből kapott túlzás. :)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#39) Marky18


Marky18
aktív tag

Star Wars: Ubisoft - The Game :D
Tipikusan a "10$-ra learazva kiprobalom" jatek lesz, a csillagterkepet nem latod az ikonoktol es maris ejakulal a gamer sajto a "content mennyisegre".

(#40) chipesz válasza BabMester (#20) üzenetére


chipesz
őstag

A válasz megtalálható a cikkben, amire kommenteltél.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#41) Gery9112 válasza myckey (#38) üzenetére


Gery9112
őstag

Ez nagyon szubjektív, meg túlzó is....

Ezt remélem magadra is értetted. Javaslom tekintsd meg az általad említett címet még egyszer.

Történet? Több cselekményszál van, és kellően érdekes, nagyon változatosan felépített világgal társul, rengeteg egyénnel, lénnyel stb... -> Ez még mindig az AC Odyssey? Szerintem véletlenül a WItcher 3-t indítottad el.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#42) myckey válasza Gery9112 (#41) üzenetére


myckey
veterán

Nem, csupán a téveszméidre értettem....amit valami tényként, abszolút igazságként próbálsz eladni :K
De azok után, amit írtál, ( ahogy ) egyértelmű, hogy közel sem fogunk egyetérteni, hála az égnek.

Nem vagyok ráutalva a javaslataidra... :D de azért kösz kösz !

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#43) Busterftw válasza RubbishBin (#24) üzenetére


Busterftw
veterán

Ha mar bug, legyen kover! :DDD

(#44) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Akkor most kapunk egy átskinezett The Division-t, meg time savereket és társait? De jó lesz nekünk... :W

Mondjuk egy random SW környezet már legalább alapból érdekesebb lehet, mint egy n+1-edik poszt-apokaliptikus játék.

(#45) Achar válasza Hunpriest (#44) üzenetére


Achar
tag

Én nem értelek titeket... Mondjatok már egy jó stúdiót aki -de most gondolkozzatok el ezen- tényleg jó játékot dobott a piacra(ami nem indie). Ha nincs benne content akkor azért megy a savazás. Ha túl sok akkor azért. Ha egy készítő újítani mer akkor az a baj, ha kiadja ugyanazt a játékot 15-ször akkor az.
Volt a bugiszofttól nemrég egy farcry 5, meg egy új ac sorozat, ezek hibáit lehetett javítani, kaptak is jó pár peccset, volt egy division, meg egy vaccsdogsz. A wildlands is jó volt, a breakpoint meg olyan-amilyen. A felyx rising meg mintha nem is Ubisoft lenne... Szerintem egy open-world star wars még nekik is új,arra meg aztán nem könnyű openworld játékot fejleszteni, még jól is elsülhet(ne).

(#46) Hunpriest válasza Achar (#45) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Az Ubisoft/Activision/EA/Bethesda nagyon mélyről indulnak nálam. Pre-order-t mondjuk biztos nem nyomok semmire sem ami tőlük jön és csak tesztek után szavazok nekik bizalmat, előtte azt se hiszem el, amit kérdeznek. (egy-két kivételtől eltekintve)

Egy n+1-edik SW skines egy kaptafa Ubisoft open world játék (ne legyen igazam, de kb ezt nézem ki belőlük), hagy ne hozzon már lázba.

Akik még a "jó" oldalon vannak nálam: Obsidian, Egosoft, Bugbear, Triumph Studios, Turn10, Playground Games, Polyphony Digital, Santa Monica, Bohemia Interactive, Gearbox, Respawn, Remedy meg még azért vannak jó páran.

[ Szerkesztve ]

(#47) Busterftw válasza Achar (#45) üzenetére


Busterftw
veterán

A formula ami Ubisoftnal van az jo es mukodik.
Far Cry, Division, AC stb, ezekkel milliok jatszanak.
Aztan mellette ott vannak az Ubisoft side projektek.
Nem kell semmi mast csinalni, csak rahuzni a Star Warst.
Szoval ha lesz egy Star Wars Division mar jol jarunk.

Aztan ugye van a par szazalek, akiknek meg ez nem tetszik, na bumm.

(#48) VágniValó válasza Achar (#45) üzenetére


VágniValó
addikt

Respawn Entertainment. Stílus függő, de TitanFall1-2, legutóbbi Star Wars, Apex legends..nem tesznek le szart az asztalra :K

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#49) kwzatz válasza Achar (#45) üzenetére


kwzatz
őstag

Ryu Ga Gotoku Studio, Arkane, id, Platinum Games, From Software, Respawn, stb., van milliónyi, csak nem a mainstream, középszerűek között kell keresni.

(#50) k-adi válasza Dagohun (#36) üzenetére


k-adi
nagyúr

"a Div-ben egy városon belül mászkálsz mig a SW-ban több bolygó van. És még ott vannak az űrhajók a SW-ban. Már ha lesz benne. És nem beszélve a két igen külömböző kasztról, vannak a jedik és lőfegyveres átlag katonák, emberek. Szóval kíváncsi vagyok mit hoznak ki belöle."

Na ja, a helyszínek miatt kérdéses. Meg a kasztok, jedik megoldása. :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.