Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) agent_k


agent_k
őstag

Sajnos az a baj, hogy az Öreg úrnak igaza van, bár a vélemény közlésnek nem éppen intelligens formáját választotta...
Még szerencse, hogy nem szeretem a focit ebből kifolyólag nem is követem, de azért ne ájuljunk már el az FTC-től, mit harcolt ki az elmúlt 3 évben amire azt mondhatnád, hogy ez igen, ezt jól csinálták? ööööö semmit?

NB 2. 3 hely? Ez kinek adhat okot a büszkeségre? Mélyen elszégyellném magam, az egész vezetőség és a játékosok helyében is ezen eredmény láttán.... Egy FTC kategóriájú csapatnak le kellett volna mosni a mezőnyt, abban az osztályban amiben most játszik! Hogy mondta mindenki amikor lekerültek az NB 2-be: "Óhh ez csak ideiglenes, meg nagyon jó a csapat, valószínűleg vereség nélkül fognak uralkodni a pályán..." haha ;]

(#2) parandroid válasza agent_k (#1) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jól értelmezem a cikket, néhány magyar játékos van csak egy NB2-es csapatban, a többi idegenlégiós? Nem követem a magyar focit, de én ezt az arányt még NB1-ben is sokallnám. Ennyire gáz as magyar játékosok tudása, hogy külföldieket kell játszatni már NB2-ben is? Különben meg nincs egy limit, hogy melyik csapat mennyi külföldi játékost igazolhat? Régebben volt ilyen, kosárlabdában legalábbis biztosan.

Félreértések elkerülése végett: cseppet sem vagyok idegengyűlölő, felőlem az egész csapat lehet akármilyen nemzetiségű, vallású és bőrszínű, csak furcsállom a dolgot.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3) VladimirR


VladimirR
nagyúr

"Emlékeztető: Fradi elmúlt 3 éve: Nb1 6. hely, Nb2 2.hely, Nb2 3. hely, szóval csak így tovább..."

ize, ez nekem folyamatosan romlo teljesitmenynek tunik...

(#4) Bonyi96 válasza VladimirR (#3) üzenetére


Bonyi96
csendes tag

Pontosan ember, ezt mondom, hogy ilyen mentalitással ide jutunk, ez a szép haladás! Az egész levél ironikus, nem látszik? :F

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

(#5) PazsitZ válasza parandroid (#2) üzenetére


PazsitZ
addikt

Hát mondjuk annak sok értelmét én se látom, hogy akkor elmondások szerint idegenlégiósok játszanak nagyrészt. Ennyi erővel minek van magyar foci? :F Jah, hogy Magyarország területén van a pálya, értem.
(#6) Bonyi96: nah akkor ennyire mégsem durva az arány.
Egyébként az a siralmas szint, amit itt focinak neveznek, hát azért nem értem kinek éri meg szurkolni.
Tényleg egy dolgot becsülök, hogy vannak szurkolók, akik még kijárnak és tényleg szurkolnak. A magyar focinak nevezett dologgal kapcsolatosan nekik jár egyedül elismerés. (van nekem is 2 fradis ismerősöm)
(A balhézós elmebetegeknek meg építeni kéne egy gladiátorarénát, hogy ne zavarja őket holmi futkározás a pályán :DDD )

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#6) Bonyi96 válasza parandroid (#2) üzenetére


Bonyi96
csendes tag

Nem pont az ellenkezője igaz: az nb2-ben szinte minden csapat full magyar, a Fradi jelenlegi, kb. 25-30 fős keretéből van kb. 10-12 fiatal idegenlégiós, akiket a Sheffield küldött, hogy legyen játéklehetőségük(és valljuk be, nélkülük nagyobb sz*rban lennénk, mert egész jók), és közülük majd' mindenki néger (Trinidadi válogatott, Jamaikai, stb.) és ez nem tetszik néhány hülyének. Ez az, ami eléggé dühít, és kiakaszt :(((

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

(#7) edipqe


edipqe
senior tag

Ha jó magyar focit akartok nézzétek a bundesligát meg a premier-t. Ott láthattok 1-2 olyan meccseket ahol érdemes Magyarnak szurkolni ;]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#8) Bonyi96 válasza edipqe (#7) üzenetére


Bonyi96
csendes tag

Nagyon igazad van sajnos...Bár Ferenczi msot jött a Fradiba az angol 2. osztályból, és enma zért, mert nem kapott máshol lehetőséget, élő szerzősdése volt. Egyszerűen csak szeretett volna a Fradiban játszani.

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

(#9) shtml


shtml
őstag

Nem hinném, hogy a magyar srácok - most a kicsikre gondolok - tehetségtelenebbek lennének, mint bárki más. De a jelek szerint az FTC vezetőségének olcsóbb megvenni a játékosokat, mint kinevelni az utánpótlást. Na persze miért épp az utánpótlás-nevelésben lennének sikeresek, amikor az egész csapatot lezüllesztették és a csőd szélére vitték mind anyagi, mind sportszempontból.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#10) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Én most nem igazán értem, most az a ciki, hogy a fradi simán kikap egy harmad osztálybeli csapattól, vagy pedig, hogy négerek is vannak a csapatba?

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#11) Bonyi96 válasza Jégkokó (#10) üzenetére


Bonyi96
csendes tag

Szerintem az a ciki hogy nem olvastad el amit írtam, és úgy kérdezel! :(
1. Nem kaptak ki, ikszeltek (amúgy ez sem dícséretes)
2. A nagyfater a meccs után felállt, és arra a csoportra, ahol a néger játékosok álltak(általában együtt szoktak lenni, mert akkor tudnak dumálni nyelvtudás nélkül), kezdte el azokat üvöltözni, amiket fenn írtam. Ezt tartom nem is cikinek, hanem szánalmasnak és nagyon károsnak.

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

(#12) troller


troller
senior tag

Megdöbbentő az öreg viselkedése, hisz a fradi szurkolók mindenhol a toleranciájukról, türelmükről, erőszakot mélyen elítélő magatartásukról híresek. Hogy lóghat ki ennyire a többiek közül... ;]

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#13) Bonyi96 válasza troller (#12) üzenetére


Bonyi96
csendes tag

attól még elítélendő...itt most az ok nélküli roasszizmus háborított fel, erre akartqam rámutatni. És tényleg, a többségnek semmi baja nincs a feete légiósokkal.

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

(#14) opr válasza Bonyi96 (#13) üzenetére


opr
veterán

asszem Te most annyira felháborodtál, hogy az iróniát leírni letudod, csak meg nem érted :DDD

Egyébként jogos, de lássuk be:
Fradi meccs <=> fél város romokban hever
Nagyon durván kisebbségben vagy, ha te még a foci miatt nézel fradit ;]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#15) Bonyi96 válasza opr (#14) üzenetére


Bonyi96
csendes tag

Fradi meccs <=> fél város romokban hever
:W Azért ezt te is érzed, hogy nem igaz. Az iróniáról meg...hát lehet, hogy igazad van :B

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

(#16) parandroid válasza Bonyi96 (#6) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

25-30-ból 10-12 idegenlégiós? És mégis ott tartanak, ahol? Fogalmam sincs a fociról általában, de ezt én nagyon gáznak érzem egy másodosztályú csapat esetében.

"és valljuk be, nélkülük nagyobb sz*rban lennénk, mert egész jók"

Ennek fényében meg aztán különösen.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#17) opr válasza Bonyi96 (#15) üzenetére


opr
veterán

Túloztam egy "kicsit", de azért amikor meglátom Buddha-t tükröződni a vezérdrukker szemében, miközben békésen lóg a rácson, és lágyan üvölt, néha belegondolok, hogy ha ezzel az arccal találkoznék este, lehet komolyan elgondolkoznék a futáson :B

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#18) cs0nt1ka válasza Bonyi96 (#6) üzenetére


cs0nt1ka
csendes tag

Ha inkább az utánpótlásra költenének annyit mint amennyit ezekre az afrikai labdakergetőkre akkor lennének az MTK-éhoz hasonlóan tehetséges fiatal magyar játékosaitok.

(#19) Bonyi96


Bonyi96
csendes tag

Hozzá kell tennem, hogy a légiósok 75%-a most a nyáron jött, nem velük tartanak ezen a gyalázatos szinten, hanem a "retro-Fradi" áldásos hatása, de annak már szerencsére vége. Az új légiósok mind 20-21 éves nagy tehetségek, majd a TV-s meccseken megleshetitek őket.

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

(#23) concret_hp


concret_hp
addikt

már akkor nyílvánvaló volt, hogy a fradi idáig fog jutni, amikor kezdődtek a gondok körülötte vagy 10 évvel ezelőtt.

vagy fullba vagy sehogy :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.