Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

...pedig már mikor temették őket... :U

(#2) Márko88


Márko88
aktív tag

Hajràà ;) a legélvezhetőbb és unalom nélküli mobilok gyàrtója

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#3) babkukta válasza atike (#1) üzenetére


babkukta
senior tag

Szerencsére nem adják fel, és próbálkoznak :)
Bár nem tudom, h az M9 mennyivel lesz nyerőbb az embereknek, mint az M8. Jövőre remélem alakítanak a külsőn (vagyis káván) vmit, mert az alapból nem kicsit kijelző mellé ekkora ház.. szörnyű. Ha azt a fekete csíkot eltüntetnék, már kapnának tőlem egy pirospontot, meg 200k-t :D

Üdvözlettel, Tibi

(#4) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Csak így tovább, én támogattam őket. ;)

Megyen!

(#5) judas13


judas13
addikt

(M9 sosem lesz az én telefonom nem jön be...M7 van a családban) de ettől függetlenül nagyon szurkolok a cégnek a jövőre nézvén! ;)

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#6) Aucor


Aucor
senior tag

Hajrá, csak így tovább. Az egyik, ha nem a legjobb androidos gyártó! :R

(#7) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Örülök, hogy ilyen cikkek s eredmények vannak már a HTC-nél, így jobban oda tudnak figyelni a telefonokra, ad egy kisebb biztonságérzetet.

Finn the human

(#8) Kiss Tamás


Kiss Tamás
csendes tag

Azért a 0,8%-os nyereség hányadot még nem nevezném felüdülésnek. Ekkora vállalatoknál a 11M nyereség szinte aprópénz, osztalékot is alig lehet fizetni belőle.

(#9) Lionking01


Lionking01
tag

A 9. HTC telefonomat "nyúzom" , és nagyon elgondolkozom, hogy elhagyjam-e őket. Ennek csak a HTC M9 kézbe fogása után tudok dönteni. Mindegyiket imádtam, és egyikkel sem volt semmi bajom, pedig volt 3. HTC One X-em is, amit mindki annyira utált. Egyikkel sem volt baj.

Sajnos a Samsung a Galaxy S6-tal nagyot dobott. Főleg, hogy végre szép is lett, és különleges, hogy fém, és üveg keveréke, amit a Samsung-tól nem igen szoktunk eddig meg.

(#10) Penguin95


Penguin95
senior tag

Így már valamelyest több kedvem van HTC-re váltani. Vagyis csak lenne, mert ami számomra elérhető áron lenne, az maximum az M8, amit nem lehet bővíteni Micro SD-vel.

B-Clone: Mert nem tudok számolni, és nálam 6 után 8 jön. :D Az M7-re gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#11) B-Clone válasza Penguin95 (#10) üzenetére


B-Clone
aktív tag

Miért ne lehetne ? :)

Lionking01 : Pont tegnap tapiztam az S6-okat. Hát a hátlapjuk az valami ritka ocsmány.

Am csak kis érdekességként múltkor lemértem direkt az M8 alsó "kávája" a + hangszóróval és a "felesleges" fekete sávval is alig 3mm-el nagyobb mint egy s5-é. Most komolyan ilyeneken akadunk fent ? :D

[ Szerkesztve ]

(#12) CptAdamica válasza Penguin95 (#10) üzenetére


CptAdamica
veterán

Lehet.

Megyen!

(#13) #86973952


#86973952
törölt tag

Arra azért kíváncsi lennék, hogy a következő negyedévben miből és mennyiből gazdálkodik (illetve mik a tervek), mert ennyi nyereség könnyen jelent veszteséget is.

Egyébként remélem kicsit helyre fognak rázódni, mert HTC nélkül (IS) szegényes lenne a mobilpiac kínálata. Még ha nem is nagy a részesedésük.

(#14) Penguin95 válasza CptAdamica (#12) üzenetére


Penguin95
senior tag

Igen, tudom, elírtam a típust, az M7-re gondoltam.

(#15) no more


no more
addikt

Minden negyedévük nyereséges, kb. 10 év alatt 2 veszteséges volt és azóta temetik őket... Ők képviselik egyedül Android fronton a prémium minőséget, ez alatt értve magát azt a "bizonyos" design-t (amit egy nem Androidos gyártó lekopizott ;] ), felhasznált anyagokat, és a legjobban optimalizált szoftvert. Ami érdekes, hogy egyedül HTC telefonokon nincs memory leak Lolli alatt. ;) Hajrá HTC, csak így tovább!

(#14) ДарСтав: A dual SIM-es M7 bővíthető SD-vel. Ha egyáltalán kapsz még olyat (az viszont elvileg nem LTE-s, csak HSPA), piszok drága lesz...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#16) Penguin95 válasza no more (#15) üzenetére


Penguin95
senior tag

Inkább kihagyom. :D Ráadásul már meg van, hogy mire váltok.

(#17) no more válasza Penguin95 (#16) üzenetére


no more
addikt

Valami Samsung? ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#18) Penguin95 válasza no more (#17) üzenetére


Penguin95
senior tag

Természetesen. ;]

(#19) Gh0sT


Gh0sT
addikt

A tajvani vállalat az év első hónapjában nyereséget könyvelhetett el, ám ennek mértéke igen elenyésző. A következő három hónaptól többet várnak.

Szerintem negyedév az a hónap.
Valahol az utolsó mondatban bruttó bevétel helyett, bruttó marzs lesz az a mutató, bár nem olvastam az eredeti szöveget.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#20) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Csak így tovább. Jó a káva csak rossz a proci.
Remélem nem lesz nagy durranás az M10 mert augusztusban tervezem az M9 vételét. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#21) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Gratula nekik. Jó telefonokat készítenek, megérdemlik.

(#23) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Azért azt látni kell, hogy a 10 milliós haszon milliárdos forgalomra vetítve szinte csak az éhenhaláshoz elég... Ettől még nincsenek kint a gödörből, ahhoz jóval nagyobb profitra lenne szükség.

(#24) krepsz


krepsz
csendes tag

Az a legnagyobb baj az egésszel,hogy akárhol keresgélek a boltokban,vagy a szolgáltatóknál nem nagyon lehet HTC telefonokat találni.Mindenhol a Samu meg a Sony van milliószám.Így gyorsan tönkre fog menni a cég,amitől félek,mert nagyon szeretem a készülékeiket.Azt is meg kell,hogy jegyezzem,hogy most vásároltam második telónak egy Xiaomit és,hát kiválóan optimalizált készülékek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.