Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VD


VD
őstag

Jövő nyáron? :U
Na addig álljunk fél lábon! Az SE-t ismerve talán 2010 nyarára lesz belőle valami.

Mindenesetre az irány jó, már csak a tempón kéne fokozni.
( A cégünk jól, gyorsan és olcsón dolgozik, ebből 2 választhat. )

(#2) #16820480 válasza VD (#1) üzenetére


#16820480
törölt tag

ez még nem igazán irány, mert még semmi érdemleges nem derült ki a készülékről, csak annyi, hogy androiddal érkezik. legkésőbb Barcelonában illene legalább egy photoshop képet odatolni a publikum elé szerintem.
ha ennyire szűk időhatáron belül dolgoznak, még azt is el tudom képzelni, hogy az X1-re átfordítanak egy androidot, és csókomlom. fél év alatt hardvert fejleszteni nem hiszem, hogy csak úgy menne. vagy ezt is más fogja gyártani.

OFF: ez a SE szemű android nagyon király :D

(#3) Tyberius válasza #16820480 (#2) üzenetére


Tyberius
aktív tag

"legkésőbb Barcelonában illene legalább egy photoshop képet odatolni a publikum elé szerintem."

Na látod, ott van a photoshoppolt kép, mit akarsz :D

[ Szerkesztve ]

(#4) AS


AS
félisten

Ha nyáron jönne akkor , igen Mobile World Congress on kint kell lennie .
De még Amerikai CES is érdekes lehet... Mind a 2 öt várom.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) dzeruel


dzeruel
csendes tag

Ha kicsit felpörögnének az Android fejlesztések akkor ez a hír eltántoríthat egy ájfón vásárlástól és egy androidos xperia lenne a választásom. :R
Dehát jövő nyárig már arra sem fogok(unk) emlékezni, hogy xperia és vagy egy 20mpixeles samsungon, 4Gs HTCn vagy WiMAXos iCucc-on (vagy fordítva vagy ugyanaz) megy majd a nyálcsorgatás... :U

(#6) VD válasza #16820480 (#2) üzenetére


VD
őstag

Az irányt arra értem, hogy Android felé indultak el.
Sajnáltam, hogy a UIQ el lett temetve, az X1 meg nagy csalodás a WINMO-val és az Xperia felülettel.Így örülök, hogy nem azt eröltetik tovább.
Remélem ez az új model és platform végre tényleg ad egy lökést a döglődö SE-nek, csak jelenjen meg időben! De az idáig tapasztalatok alapján erre kicsi az esély. Sajnos :(

[ Szerkesztve ]

(#7) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Én nem bánom legyen Androidos SE is, csak a külsejét és méreteit ne csesszék el, no meg a kijelző méretét és müködési elvét másolják le a szifonról. Amugy mitől jobb ez az Android mint a Winmo meg a Szimbi? Azért jó mert még nem ismerjük eléggé, vagy már van rá példa hogy jó gyors és felhasználó barát?

Cseberből vederbe

(#8) okib4100


okib4100
aktív tag

Személy szerint én nagy várakozásokat fűzök az androidhoz. Lassan többet használom netre a telefont mint beszédre és jó lenne egy qwerty billes, netre alkalmas méretű kijelzős, gyors OS-es rendelkező cucc. Igazság szerint nekem a T-mo G1 is tetszik (kövezzetek meg), ha európában be lehetne szerezni és nem bétateszt jellege lenne, akkor lehet azt is megvenném. De minél több féle lesz, annál jobb.

[ Szerkesztve ]

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#9) VD válasza LEFTHORSE1 (#7) üzenetére


VD
őstag

"jó gyors és felhasználó barát" És már bizonyított, hogy nem kell erőmű alá, hogy működjön! Ergó egy már a megjelenéskor is kévésbé drága gép is simán elfutattja, így nagyobb az esély, hogy nem csak 100E+ kategóriában lesznek használható cuccok a jövőben. Idáig ezt a Nokia S60 tudta egyedül. Ennek van esélye a Nokia féle symbiannal szemben.

[ Szerkesztve ]

(#10) Rolly


Rolly
veterán

azért az andriod még nem nevezhető jó os-nek, mikor olyan biztonsági hibák vannak még benne, hogy a fülem kettéáll, hogy hogy lehet valamit így kiadni... kb mint a vista beta 1 ... volt anno csak az ugye microsoftos oldalon :) .

amiért nekem nem felelne meg:
- még kezdetleges, s amit eddig láttam belőle, designban elég gyenge (egyenőre), egy iphone, i900, htc cucchoz képest
- navigáció van benne, de megyek még nem megy rajta
- querty nélkül nem lehet egyenlőre használni
- SE nem képes gyors telefont csinálni ami oprendszeres :) , illetve ami jó azt is elszúrják ...
- volt már win smartphoneom, win mobileom, uiq3, s60, meg ezen kívül még vagy 15 egyéb (samsung, motorola, siemens, ericsson, sonyericsson, nokia) nem os-es telefonom, s ezek közül lejobban a winmo jött be, ami zavar, az az időnkénti belassulása, de a mostani htc diamondom az új szofttal már teljesen korrekt legalábbis nekem ...

(#11) #16820480 válasza VD (#6) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen, csak sajnos szerintem mire egy ilyen mobil kijön, az elég sok idő lesz :( azzal, hogy a wimo vonal nem elég jó, megint buktak egy csomó időt, a UIQ vonalnak meg már mindegy így utólag.

LEFTHORSE1: elvileg könnyen alakítható rendszer, mivel open source. meg bárki használhatja csak úgy. illetve a kis erőforrásigény, meg az, hogy már napjaink elvei és igényei szerint tervezték, míg a jelenlegi wimo verziók még ilyen szempontból elég ősiek. a symbian meg még egy ideig nem lesz elérhető bármire, ahogy a többiek (osx, BB) meg jelenlegi állás szerint egyáltalán nem lesznek elérhetőek más telókra.

(#12) Ricardo


Ricardo
félisten

Én Nagyon bízom a sikeres társulásban. Az Android jónak ígérkezik, az SE szép (számomra) telefonokat csinál. Ha nem szúrják el szép jövő elé nézhetnek.

(#13) AMD Power válasza Ricardo (#12) üzenetére


AMD Power
titán

Ez még sokat hozhat az SE konyhájára. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.