Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Legalább kiadják a Snapdragon 410-es G4 variánsra is - csak így a G3-as is megkaphatta volna...

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#2) Nyugis


Nyugis
senior tag

Üdv

A magyar piacon a moto széria eléggé gyér.
Ráadásul annyiba kerül mint bármi más.
És most még a gyors szakszerű frissítés is várat magára.
Sokan át gondolják szerintem jogy vajon mennyire volt ez jó vétel . (?)

(#3) #08205312 válasza Nyugis (#2) üzenetére


#08205312
törölt tag

másfél hónapja várok hogy kapható legyen a G5 Plus....Már rég megérkezett Kínából a rendelt tokom, és a kijelzővédő üveg...vettem egy 64 GB-os memóriakártyát is...és várok, csak várok, és várok.
Egyszer már elfogyott a türelmem 1 hónap várakozás után, akkor rendeltem egy Honor 8-at....de mivel a sóvárgás nagy volt a pure-android rendszerre, mégse nem vettem át a honort.
Most megint fogy a türelmem: azt hiszem a MM-ban 140-ért kapható Galax S7 lesz belőle....

(#4) ghiottone válasza #08205312 (#3) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Német amazonról 279 + 18 euró áfakülönbözetért tiéd lehet a G5 Plus, szállítási díj sincs... - 3 hete ennyi volt náluk a Z Play.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#5) #08205312 válasza ghiottone (#4) üzenetére


#08205312
törölt tag

De pont te írtad, hogy: [link]

(#6) ghiottone válasza #08205312 (#5) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Csak hogy ott az egy másik verziós telefon volt, ami amazon ads-os és ezért olcsóbb is. Ez sima, gyári rendszerű.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#7) CheGhost


CheGhost
aktív tag

Végre, kiadják erre is. Hurrá! :DD
Volt már pár telefonom, de egyik sem ért fel egy Moto-val.
Jelenleg egy ilyen van, pár telefonnal ezelőtt egy Defy. A kettő között ilyen-olyan márkásabb és kevésbé márkás telefonok, de amikor azért vagyok ideges, mert nem működik, vagy éppen leégeti a kezem a telefon, és azt mondják rá, hogy ez természetes, kösz olyat soha többet...

*** Ha egy probléma megoldódik, akkor kérjük a megoldást is leírni, nem csak annyit, hogy "megoldódott"! *** Hosszú log-ok esetén külső oldal ajánlott mindenki lelki békéjének megőrzése céljából! https://pastebin.com ***

(#8) artos


artos
tag

Az viszont botrányos, hogy a tavalyi Moto X Style/Force, és Play még mindig nem kapta meg a 7-et.

(#9) Yeffy válasza artos (#8) üzenetére


Yeffy
veterán

nem csak ez botranyos pl a Force-al :) nem veletlen, hogy bar szeretem, nagyon ugy nez ki, h egy ideig ez volt az elso es az uccso Motorolam (foleg, hogy ezek mar nem igazan azok a Motorolak), epp utodot keresek...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#10) ghiottone válasza artos (#8) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az X Playnél most indul a soak teszt az Indiaiaknál. Májusban érkezik a többi régióban is. Amúgy elég sokan megcsúsztak a Nougat frissítéssel, lehet nem csak a gyártók hibája ez.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#11) Integrale válasza ghiottone (#10) üzenetére


Integrale
veterán

A tobbi gyarto ~1 honapot csuszott vele, a Motorola 4-et, felteve ha majusban kiadjak.

"Bad reklám is reklám too"

(#12) blueMerle válasza #08205312 (#3) üzenetére


blueMerle
veterán

Nem akarlak felzaklatni de nálunk Szlovákiában már kapható, jópár helyen egy ideje. :)

[ Szerkesztve ]

(#13) mediumgecso válasza blueMerle (#12) üzenetére


mediumgecso
őstag

Szia!

Linket tudsz küldeni?

(#3) 8
Most megint fogy a türelmem: azt hiszem a MM-ban 140-ért kapható Galax S7 lesz belőle....
Azért a G5 Plus és az S7 nagyon nem egy ligában játszanak...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#14) notafa3 válasza mediumgecso (#13) üzenetére


notafa3
tag

Hát tényleg nem, mert a G5 Plus sokkal jobb, nincs rajta tácsvíz. :P

Egy büszke Moto G3 tulaj.

Ja és a linkek: [link]
Elég lesz? :D

[ Szerkesztve ]

(#15) blueMerle válasza mediumgecso (#13) üzenetére


blueMerle
veterán

notafa3 kolléga már teljesítette is a kérésed :))

(#16) #08205312 válasza mediumgecso (#13) üzenetére


#08205312
törölt tag

(#17) CheGhost


CheGhost
aktív tag

A napokban jött ki a Moto G4 Play rendszerfrissítése
moto g4 play - Android™ 7.1.1 Nougat - Release Notes

*** Ha egy probléma megoldódik, akkor kérjük a megoldást is leírni, nem csak annyit, hogy "megoldódott"! *** Hosszú log-ok esetén külső oldal ajánlott mindenki lelki békéjének megőrzése céljából! https://pastebin.com ***

(#18) #61392896


#61392896
törölt tag

Hahó!

Tudnátok moto g4 rootolásban segíteni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.