Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hebry


Hebry
senior tag

Reméljük a legjobbakat.
REmélem nem lesz iszonyú a gépigénye.

(#2) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Ennel szebb hetfoi hirt nem is varhattam volna.. :) :C
Sztm a gepigenye az elso reszhez lesz hasonlo ..

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#3) memphis_19


memphis_19
tag

Activision mindig jó FPS-t dob piacra, sztem a gépigény nem lesz eltúlózva, talán még a 8800 gts-en élvezhető is lesz.

(#4) konas


konas
senior tag

Hat ez bisztos hogy jo is lesz.

(#5) banderasz77


banderasz77
addikt

Hű de klafa.... :C :C :C

(#6) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Szerintem a legjobb cod volt a 4 (nekem nem jön be a világháború) kicsit hiányoltam az amortizálható tereptárgyakat, meg egy kis ragdoll effektet. Remélem meglépik. A grafika már eddig is jó volt , biztos javítanak. Mert ugye a world at war nem volt túl nagy újítás.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

(#7) Zin


Zin
senior tag

Na erre kivancsi leszek!Remelem lesz olyan jo mint a 4.Sok szeretettel varjuk! :B

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#8) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Biztos nem jön nyáron majd november körül ahogy eddig is, bár kiadhatnák ha nagyon akarnák mert full cod4 lesz az egész a leírtakból.

(#9) littlelion21


littlelion21
addikt

Az engine marad...?

(#10) LackoMester válasza Hebry (#1) üzenetére


LackoMester
addikt

neaggódj,az Infinity-nél tisztában vannak a dolgokkal-nagyon jól optimalizált game lesz
Már nyáron,az uborka szezon alatt,nehezen hiszem-de úgy legyen :-)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#11) feka007


feka007
nagyúr

Linkelni nem tudjátok ilyenkor az eredeti szöveget? :F Csakmert nekem ez így elég hihetetlennek tűnik, és nem hiszem, hogy bármi alapja lenne... Nem ártana látni, hogy tényleg ezt nyilatkozták, mert mostanában elég sok CoD kamuhír látott napvilágot.

(#12) alpacino


alpacino
tag

Ezt már több helyen olvastam h igen is lesz új COD még a nyáron:)

Üdv! Alpacino

(#13) feka007 válasza alpacino (#12) üzenetére


feka007
nagyúr

Jó lenne, ha már nyáron jönne, de szerintem ez csak hype. De legalább ősznél később biztos nem húzzák.

(#14) BalaNce87 válasza feka007 (#13) üzenetére


BalaNce87
addikt

Most belegondolva kiadhatnák nyáron, mert grafika csutkára ugyanaz lesz vagyis a motor és szerintem ez elég valószínű, de ha még novemberbe jönne akkor se számítanék új motorra, meg leírtakból egy cod4 lesz egy két újítással.

(#15) feka007 válasza BalaNce87 (#14) üzenetére


feka007
nagyúr

Most, hogy játszottam pár órát a Killzone 2-vel, már nem biztos, hogy elég lenne CoD4 grafika. Vmennyire mindenképp modernizálniuk kell, de biztos hogy fogják is.

(#16) alpacino


alpacino
tag

szerintem nem lesz kritikája a gamenek ha jjobb motorja lesz mint a cod4nek de megtartják azt a jó feelinget:)

Üdv! Alpacino

(#17) meroving


meroving
csendes tag

Van modern warfare 2 gépigény!
http:// nrns.extra.hu

(#18) feka007 válasza meroving (#17) üzenetére


feka007
nagyúr

Ez az oldal se fos kicsit se, alapból betölti a 3000 pixel széles képet omg.. Amúgy fake, aki meg csinálta a borítót, az egy analfabéta, mert a leírás a CoD4-ről szól, sztem ezt még a takarítónő is észrevette volna a 7 osztályával..
Hát ezért kár volt beregisztrálnod, hogy ilyennel népszerűsítsd ezt az oldalt.. :DDD Szerintem előbb vegyetek pár angolórát, meg tájékozódjatok kicsit jobban, mert már rég tudni milyen lesz a borítója. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.