Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mjani1172


mjani1172
addikt

Már nagyon várjuk, ki van rá éhezve a piac.
Ha lúd legyen kövér. Rosszkor, rossz helyen, de drágán.
Innen szép nyerni.

[ Szerkesztve ]

(#2) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Like, ha neked sem tetszenek a selfie kamerák. :((

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#3) babosmiki


babosmiki
addikt

Egy vicc ennyiért...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#4) hito


hito
nagyúr

és persze bevethető mindegyik kamera akár 4K / 60 FPS videofelvételekhez.

Ez az infó honnan van? Eddig erre sajnálatos módon csak az iPhone volt képes. Android vonalon eddig egy készülék sem támogatta a zoom egységek 60 képkockás videó módját. Ezért hányok vért már évek óta, úgyhogy engem különösen foglalkoztat ennek a fél mondatnak valóságtartalma.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#5) #24536576


#24536576
törölt tag

Hátlap szép, eleje is frankó lenne, erre odaba**nak 1 xanaxot. 🤦🏻‍♂️

[ Szerkesztve ]

(#6) Aryon87 válasza mjani1172 (#1) üzenetére


Aryon87
félisten

Ugy bizony:K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7) babosmiki válasza #24536576 (#5) üzenetére


babosmiki
addikt

:DDD :C

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#8) nyisziati válasza mjani1172 (#1) üzenetére


nyisziati
veterán

Ja. Nem elég a vírus miatt leült piac, meg a 4 hónap alatt 75%-ot csökkent volumen, azért egy méregdrága csúcskészüléket bedobnak. GMS nélkül.
Ha valaminek, akkor ennek az értékesítési adataira kíváncsi leszek.

(#9) mrThomi


mrThomi
addikt

Jöhetne még egy pro max + ultra is...

Nothing Phone (2a)

(#10) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Akkor kerdezem én: mennyi lesz a Pro+ àra?
A Pro sima P40 àrban még el is gondolkoznék de ennyiért vicc. Nem baj, ameddig van Oppo-Xiaomi-Oneplus.

(#11) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Tessékmondani, jól sejtem, hogy erre nem lesz Google csomag? :F

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#12) pusszycat válasza #24536576 (#5) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Van egy jó háttérképem hozzá. Így észre sem fogod venni. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#13) babosmiki válasza pusszycat (#12) üzenetére


babosmiki
addikt

:C

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#14) Ricardo válasza pusszycat (#12) üzenetére


Ricardo
félisten

Maximum a szeme folyik ki :)

(#15) joey04 válasza mrThomi (#9) üzenetére


joey04
titán

igen, mert most 500 és 1 millió között nincs új készülék. piaci rés. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) rajd


rajd
tag

Ilyen készülék nincs is! Látta már valaki? Nem. Majd júniusban. Na ez olyan mintha most bejelentették volna a Samu Note 20+ t. Az is csak augusztusban lesz kint. Vajon miért nem elérhető a készülék? Ha le lehet gyártani egy P40PRO-t, le lehet gyártani ezt is. Én elmondom miért. A Huawei főhadiszállásán a Galaxy S20 ULTRA bejelentésekor összeült a nagygyűlés és azt mondta a termékmanager kartárs:
- Ügyvezető elvtárs, a Samsungnak 100x zoomra képes a telefonja!
- Akkor a mienk is tudni fogja!! Csak jobban! És a mienk awesome is lesz!
- De már 99%-ban készen vagyunk, nem tudjuk kifejleszteni, tesztelni és sorozatgyártani a bemutatóra!
- Akkor csak bejelentjük! A nép meg úgy is beveszi hogy van ilyen telefon, csak várni kell rá mert a vírus miatt vagy a kriptonit termelés lassúsága miatt, vagy mittom én, csak mondjuk sokszor hogy BEST, FASTEST, MOST POWERFUL, BIGGEST, LARGEST és még AWESOME is, és akkor minden rendben lesz
- Értettem!

(#17) Aryon87 válasza rajd (#16) üzenetére


Aryon87
félisten

Okééé....

:C :C :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#18) Segal válasza pusszycat (#12) üzenetére


Segal
veterán

:D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#19) gyurma888


gyurma888
aktív tag

10x optikai zoom :Y Na ez viszont üt, mint tavaly a P30 Pro...csak az még 300ezer volt...

(#20) k-adi válasza Tsebacsi (#11) üzenetére


k-adi
nagyúr

ezen se, ez is HMS lesz.. innentől már elvileg az összes termékük

(#21) k-adi válasza FuRiONight (#10) üzenetére


k-adi
nagyúr

a sima pro az 400k
a pro+ pedig százassal több, azaz 500k lesz.
(ja és mindkettő GMS nélküli!)

hát... valóban ahogy korábban írták ide, innen szép nyerni.. :U

(#22) Tsebacsi válasza k-adi (#20) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Akkor kicsit örülök, hogy elbúcsúztunk a Huawei-től. :P

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#23) Aryon87 válasza gyurma888 (#19) üzenetére


Aryon87
félisten

Fél évet vársz vele és jobb áron lesz. De komoly lesz az a kamera..

------

nem lesz itt semmi búcsúszkodás ne várd ennyire :N

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24) HarleyCustom válasza nyisziati (#8) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Én kiváncsi leszek a többi termék eladásaira is...sztem jó, ha nem mennek csődbe egyes gyártók. :(((
Esetleg átállnak fegyver, élemiszer, vagy gyógyszer gyártásra...mert nagyon úgy néz ki, hogy már csak ezekre lesz szükség...de ne legyen igazam :(

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#25) Fred23 válasza pusszycat (#2) üzenetére


Fred23
nagyúr

Úgy egyáltalán: hajlandó lennék többet fizetni egy telóért, ha nem tennének rá előlapi kamerát!

"hátlai kameraötösével"
Ez hátlapi akart lenni, vagy Szíriából rendelték a cuccot? :D

(#26) k-adi válasza Aryon87 (#23) üzenetére


k-adi
nagyúr

az biztos hogy szuper kamera lesz a pro pluszban, meg maga a teló sem rossz (leszámítva ugye a jack és gms hiányt)... de 500ezerért? :N .. annyit nem fog esni az ára, hisz presztízs termékük, max 400-ig megy le ami még mindig horror... aztán már jön a p50

(#27) Aryon87 válasza k-adi (#26) üzenetére


Aryon87
félisten

Most jön el az az időszak, hogy bőven elég az előző évi csúcsot megvenni. Nézd meg a P30Pro mennyibe kerül most, úgy hogy tavaly a 8/256 330k áron indult ha jól emlékszem. Viszont ahhoz mérten annyira nem is drága a P40pro. Itt már van 5G, 3D arcfelismerő, újabb és erősebb kamera, drágább típusú, feleslegesen kerekített kijelző meg egyéb nyalánkságok.

Ha váltok, szerintem karácsonykor lesz esedékes, mert tudomásommal szolgáltatókhoz is bekerül. Csak azt sajnálom akkor, hogy az óráról megint lemaradok :(

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28) k-adi válasza Aryon87 (#27) üzenetére


k-adi
nagyúr

igen, ugyanígy a samu márkánál... ott is az s10 de ja a p30pro most jó áron van.. 150körül láttam 2hete, most 175ezer körül.. annyit megér... és még van GMS is (!) ami nem utolsó dolog itt EU-ban legalábbis... mondjuk az durva lenne ha felére esne a p40pro+

(#29) Aryon87 válasza k-adi (#28) üzenetére


Aryon87
félisten

:K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#30) nyisziati válasza HarleyCustom (#24) üzenetére


nyisziati
veterán

Igen, a Sony, LG, HTC, Pixel, Nokia meg csomó kis kínai eléggé veszélyeztetett. Szó szerint lélegeztetőgépen lesznek, már ha meg tudják fizetni.

(#31) Aryon87 válasza nyisziati (#30) üzenetére


Aryon87
félisten

:C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#32) *Mukeey* válasza Aryon87 (#27) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Egy p30pro jelenleg is top teló, még jövőre is bőven okés lesz. És még google is van rajta.
2020 nem a techcégek éve lesz, a válság még csak most fog jönni, a telefon lesz az utolsó, amit venni fognak az emberek.
Huawei meg erre kiad egy készüléket 500ezres kezdővel, de az 1400€ is sokkoló még nyugaton is. Gms nélkül Eu-ban ez egy halott modell.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#33) dutrás válasza *Mukeey* (#32) üzenetére


dutrás
őstag

A Samsung s20 ultra is 485-el kezdett. Ne csak erre a gyártóra húzzuk már rá a vizes lepedőt. Aztán arra van panasz bőven.

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#34) Szakiii válasza dutrás (#33) üzenetére


Szakiii
addikt

Alul is teljesít eladások terén. Itt akkor ez hatványozottan igaz lesz.

(#35) #88470784


#88470784
törölt tag

Jó hír működik a wazze is a Hms-el szerelt telefonokon.

Plusz megjelent a vlc player az appgalleryben, ami csak azért érdekes mert anno a vlc blokkolta a huawei telefonokra a letöltést a playstoreból.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#36) mjani1172 válasza dutrás (#33) üzenetére


mjani1172
addikt

Nem lesz értelme ezt megvenni. A Samsungot sem de ez itt fokozottan érvényes. Régebben a csúcsmodellt többek között azzal adták el, hogy relatív gyors, normális fotót készít és sokáig van támogatva.
Ezt már bármelyik középkategóriás teló tudja,sőt a tavalyiak is, nagyon kicsi a való életben tapasztalható különbség, támogatás itt meg nem lesz, mert szvsz olyan kevés Huawei fog fogyni, hogy egyszerűen kivonulnak.
Amikor elkezdődőt a Mate30pro-s dolog nézd meg hányan hőbörögtek, hogy kínáig is elmennek, és még a pénz sem számít, de nekik márpedig ilyen lesz, megmutatják.
Aztán nézd meg a valóságot,lehet kapni itthon hivatalosan, de szvsz nem adtak el belőle szinte semmit.
Ennyi pénzért ez bukó. Én akkor sem adnék egy telefonért ennyit ha lenne rajta gms, egyszerűen irreális.
Gms nélkül meg értelmezhetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#37) dutrás válasza mjani1172 (#36) üzenetére


dutrás
őstag

Milyen statisztikád van arra hogy mennyit adtak el belőle? Tényleg érdekel fontos mutató lehet.
Annyi a változás hogy most már 5-6 készülék van csak HMS-el.

P50 pro/P40 Lite

(#38) rajd válasza dutrás (#37) üzenetére


rajd
tag

Erre én is kíváncsi lennék. Az minden esetre érdekes, hogy az árukeresőn egy (azaz 1db) vélemény sem került fel (03.27) a Mate 30PRO-hoz úgy hogy, két hónapja lehet kapni itthon a készüléket. Azért ez beszédes lehet... 🤔

(#39) nyisziati válasza dutrás (#37) üzenetére


nyisziati
veterán

Én mostanában kb. kéttucatnyi Vodafone üzletben jártam. A raktárban a készülékek nagy többsége alapkategóriás volt. Redmi-k, Samsung A40-A20, LG K és Q-szériák, meg pár olcsóbb Huawei Y, P lite és Honor.
Drágábbak épp csak mutatóba, pár Galaxy S10, iPhone és néhány P30.

(#40) k-adi válasza rajd (#38) üzenetére


k-adi
nagyúr

a mate30 egy teszt volt, az igazi mérföldkő a P család... p40..

(#41) mjani1172 válasza dutrás (#37) üzenetére


mjani1172
addikt

Nincs statisztikám. Írtam is hogy szvsz.
Ha jól emlékszem, valahol megjelent hogy 50 !! darabot hoztak.
Akinek van ilyen telefonja az itt van a MA-n. Talán ha a fórumra ránézek (ahol egyébként te is ott vagy) akkor 1 vagy 2 ? vélhető tulaj van.

(#42) dutrás válasza mjani1172 (#41) üzenetére


dutrás
őstag

Igazad lehet. Majd kiderül. A P40 Lite ma érkezett meg a gyereknek. Sok minden el fog dőlni.

P50 pro/P40 Lite

(#43) hito


hito
nagyúr

Úgy néz ki a szolgáltatók ezt a generációt is átugorják. Sehol nem látom előrendelésben az új P szériát.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#44) dutrás válasza hito (#43) üzenetére


dutrás
őstag

Hozzánk ma jött meg a P40 lite igaz nem szolgáltatós.

P50 pro/P40 Lite

(#45) mjani1172 válasza hito (#43) üzenetére


mjani1172
addikt

Borítékolható volt. Nem akarnak hisztit.

(#46) hito válasza dutrás (#44) üzenetére


hito
nagyúr

Függetlenül lehet majd őket kapni egy csomó helyen (pl. Edigitalnál is van P40 Pro előrendelés), de úgy néz ki, a szolgáltatók nem keresik a kihívásokat, GMS nélkül nem pálya nekik :)

mjani1172: 50-50%-ot adtam neki. Annak idején a M30P-nak 0%-ot.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#47) Aryon87 válasza hito (#43) üzenetére


Aryon87
félisten

Lesz szolgáltatóknál, csak a vírus mizéria miatt csúszás van. Ennyit tudok.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48) k-adi válasza hito (#46) üzenetére


k-adi
nagyúr

mate30 pro biztos volt hogy nem kerül ki, de a P40 esetén meglepő lenne... persze rá lehet fogni a koronára meg minden... meglátjuk... van elég bajuk most így is.

(#49) joey04


joey04
titán

Huawei P40 Pro+ goes on sale on June 6, MatePad Pro 5G on May 27

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#50) joey04


joey04
titán

Huawei P40 Pro+ in for review

kövi héten teszt.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#51) gyurma888 válasza joey04 (#50) üzenetére


gyurma888
aktív tag

Kíváncsian várom. Ez tényleg közel hozza a távolit, míg a többi nagy gyártó max 3x-4x optikai zoomnál leragadt.
Mennyi esély van rá, hogy a tüntetések hatására leváltják donald kacsát és visszakapják a gmst?

(#52) joey04 válasza gyurma888 (#51) üzenetére


joey04
titán

0

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#53) joey04


joey04
titán

Huawei P40 Pro+ review

Huawei P40 Pro Plus camera review: Zooming into the future

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#54) Fred23 válasza joey04 (#53) üzenetére


Fred23
nagyúr

A kerámia frame és hátlap nagyon f@sza, más gyártóknál is lehetne ilyen gyakrabban! Elolvasom a tesztet is, de előre tudom, hogy számomra ez a legjobb benne.

Néztem anno a kerámiás S10+ leejtés tesztjeit, meglepett, hogy szuperül bírta a strapát. Pedig azt tippeltem, törni fog; máshogy, mint a Gorilla Glass, de hasonló erőhatástól. Hát nem. Amitől a legjobb Gorilla Glass már pókhálósra törik, azt a kerámia meg se érzi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.