Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) stvnppp


stvnppp
senior tag

"...ebben az évben is elhozza nekünk a Codemasters az aktuális szezont rengeteg újítás mellett."

Kíváncsian várjuk.

(#2) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Egyszer adnának már ki egy telejsen reskinnelt tavalyi verziót mondjuk március közepén, és akkor végre helyreállna a release date. Kevés így az indtitás hogy megvegyem a szezon utolsó pár futamára....

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#3) hombre[EU] válasza GeryFlash (#2) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nekem pont az a problémám vele,hogy aktuális. Ezzel a grafikával/fizikával szívesen játszanák a V10-es korszakkal.

Life, Uh, Finds A Way

(#4) 3L1T3 válasza GeryFlash (#2) üzenetére


3L1T3
addikt

SPA a megjelenés, onnan még lényegében ott a fél szezon kb.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#5) Segal


Segal
veterán

Vajon vegre tamogatni fogja az Oculust? Remelem:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6) Jeanne d'Arc válasza Segal (#5) üzenetére

Az biztos hogy ütős lenne. :R

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#7) LeventeV


LeventeV
senior tag

Remelem lesz majd opcio a halo eltavolitasara.

(#8) b. válasza Segal (#5) üzenetére


b.
félisten

nem szédülsz tőle? Én ps4 en egyszerűen nem tudok autóversenyt, vagy egyéb gyors mozgású játékot pár percnél tovább elviselni, utána kifejezetten rosszul vagyok tőle. Van ilyen gördeszkás,lejtőn lefele gurulós, még attól is.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#9) zilazil válasza Segal (#5) üzenetére


zilazil
senior tag

Ez engem is érdekelne. Ha nincs VR, nincs vétel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.